Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Θέμα: Αγορά e46 daily???

  1. #11
    Εγγραφή
    13-11-10
    Περιοχή
    πατρα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    164
    Thanked
    237
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sideways Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις και τις συμβουλές παιδιά! Δεν έχω οικογενειακά ακόμα. Έχω μπει σε ξεσκέπαστο φίλου, ένα έος μαύρο και όντως είναι πολύ ωραίο. Το μόνο που σκέφτομαι είναι τα μελλοντικά track days γιατί βλέπω όλους να αποφεύγουν τα κάμπριο σαν διάολους.
    Να το πάρω το αμάξι και να κάτσω εντελώς στα αυγά μου δεν παίζει. Θα ήθελα πολύ να οδηγήσω μια 2.2 320 ξεσκέπαστη να δω πως πάει απο απορρία άλλα είμαι βεβαίως ότι δεν θα έχει ίδια συμπεριφορά με το coupe. Εσείς θα τα ξέρετε καλύτερα αυτά βέβαια...
    Είναι μεγάλο δίλλημα για μένα αυτό. Από την μία ξέρω ότι θα μου δώσει πολύ ευχαρίστηση και το cabrio , από την άλλη επειδή είμαι adrenaline junkie ξέρω ότι και το coupe θα μου δώσει χαμόγελα. Δεύτερο είναι τό ότι το hardtop βάλε βγάλε με τα χέρια είναι κι αυτό ένα ζήτημα γιατί με πανί μόνο, πραγματικά δε μαρεσει το αυτοκίνητο έτσι.
    Και δεν ξέρω και κατά πόσο γερό είναι και αυτό το hardtop. roll-over= bad hair day.
    Όπως και να έχει πρέπει να αποφασίσω σύντομα γιατί εντός μιας με δυο βδομάδες θα πάρω. Δεν αντέχω να βλέπω άλλο σε βίντεο αυτά τα angel eyes να με κοιτάνε μέσα στην ψυχή.
    μην σκέφτεσαι για cabrio- roadster αν ήθελες θα το ξερες ήδη , αυτά τα αυτοκίνητα δεν αγοράζονται με μυαλό και κατόπιν ωρίμου σκέψεως

  2. The Following 3 Users Say Thank You to ORPHEUS For This Useful Post:

    dark knight (08-08-19), PetrosD (03-08-19), Sideways (03-08-19)

  3. #12
    Εγγραφή
    09-07-19
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    PetrosD Αμέεε...Εγώ να ισιώσω, τα σασιά να είναι μονίμως στραβά θέλουμε...χαχαχα

    ORPHEUS Η αλήθεια έιναι οτι απο την στιγμή που ονειρεύομαι ανορθόδοξη οδήγηση μάλλον τα αφήνουμε απέξω αυτα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP