Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: Αγορά 523/525/525xi E60 2007+

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #9
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ωραία φαίνονται όλα, προσωπικά τα f/l μου αρέσουν περισσότερο και πιστεύω πως πρέπει να επιμείνεις εκεί και για άλλους λόγους... Τα φώτα τους είναι πολύ πιο δυνατά, πίσω έχουν led που φαίνονται πολύ πιο σύγχρονα, η σχεδίαση των προφυλακτήρων είναι πιο μοντέρνα στα απλά μοντέλα (μη Μ-Packet), το κιβώτιο είναι βελτιωμένο στους χρόνους αλλαγής κλπ.

    Ήθελα απλώς να σε συμβουλεύσω το εξής: Τα αυτοκίνητα αυτά είναι αναμφισβήτητα καλά και θα επιτελέσουν τον σκοπό που θες άριστα. Η ομορφιά τους όμως είναι ο εξοπλισμός. Προσπάθησε να βρεις κάτι το οποίο να έχει καλό εξοπλισμό και να μην είναι γυμνό.

    Κανένα από τα συγκεκριμένα δεν έχει navi. Αν βλέπω καλά, κανένα δεν έχει bluetooth. Το retrofit σε αυτά είναι μεγάλος μπελάς. Επίσης, έχουν τα απλά καθίσματα που είχε και το δικό μου και τα οποία έχουν πλευρική στήριξη αντίστοιχη με παγκάκι στον Εθνικό κήπο.

    Άντε, να σε φουντώσω λίγο ακόμα και να σου πω πως αν πας για τρίλιτρο, πήγαινε για το 272 ειδικά αν πρόκειται για τετρακίνητο. Και καλύτερα θα πηγαίνει, και λιγότερο θα καίει, και ασφαλέστερο θα είναι (επιτάχυνση, φρένα, αναρτήσεις).

    Ψάχνωντας βρήκα μερικά στη Θεσσαλονίκη. Βέβαια, στο ένα φαίνεται πρόβλημα στον αερόσακκο, στο άλλο πρόβλημα στα cornering lights, το τρίτο γράφει 7km range (ξελιγωμένο). Όλα όμως έχουν navi, δυο τρία έχουν και bluetooth που είναι πίπα να μπει εκ των υστέρων.

    Υπάρχει καταπληκτικός μηχανικός μέλος στο κλαμπ που μπορεί να στο κοιτάξει εκεί πάνω, ο Καζάκος. Εκείνος κοίταξε και του αδερφού μου το Χ3. Μη σε φοβίζει η απόσταση. Βρες κάτι με εξοπλισμό και δεν θα το μετανιώσεις.

  2. The Following 8 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    BILL007 (28-06-19), E60_Arkadia (01-07-19), gant (29-06-19), KRS (27-06-19), michaelp900 (02-07-19), pilot (27-06-19), Ptboul (28-06-19), wheelman (28-06-19)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP