Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 65 από 65

Θέμα: Αναρτηση σε Ε36 318 is

  1. #61
    Εγγραφή
    04-05-17
    Μηνύματα
    39
    Thanked
    23
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Με βλέπω τελικά να βάζω τα μαύρα Bilstein B4 αλλά ειδική παραγγελία τα Mtechnik, υπολογίζω άπου μεταξύ 250-300€ θα βγουν. Τα έχει δοκιμάσει κανείς;

    Τα ΚΟΝΙ τα πορτοκαλί, όπυ διαβάζεις στα fora υπάρχειμεγάλη δυσαρέσκεια για την αντοχή τους.

    Τέλος, έχει δοκιμάσει κανείς τα MAXPEEDING RODS κλπ με τις 24 σκάλες σκληρότητας και την προφόρτιση; τώρα τι χρώμα είναι δεν ξέρω

  2. #62
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τα μαύρα τα bilstein Από πόσο ξέρω είναι από τα πιο άχρηστα αμορτισέρ, τζάμπα τα λεφτά σου θα πετάξεις. Στα m pack φορούσαν sacks.
    quattro ist fur sissies

  3. #63
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα μαύρα τα bilstein Από πόσο ξέρω είναι από τα πιο άχρηστα αμορτισέρ, τζάμπα τα λεφτά σου θα πετάξεις. Στα m pack φορούσαν sacks.
    Καλο ειναι να μην ανακυκλωνουμε φημες χωρις να εχουμε προσωπικη εμπειρια ! Τα μαύρα τα bilstein εχουν κακη φημη επειδη πριν πολλα χρονια ειχαν κυκλοφορησει καποιες κακες παρτιδες. Κατι που δεν ισχυει πλεον εδω και χρονια ! Προσωπικα εχω τα μαύρα Bilstein B4 Mtechnik εδω και 4-5 χρονια μετα απο αλλαγη απο bilstein κιτρινα και μαλιστα σε συνδυασμο με τα σπορτ [κοκκινα] ελατηρια χαμηλωματος της eibach , που δεν ενδεικνυται , χωρις κανενα μα κανενα προβλημα !
    bbs rules ....

  4. #64
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georggge46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλο ειναι να μην ανακυκλωνουμε φημες χωρις να εχουμε προσωπικη εμπειρια ! Τα μαύρα τα bilstein εχουν κακη φημη επειδη πριν πολλα χρονια ειχαν κυκλοφορησει καποιες κακες παρτιδες. Κατι που δεν ισχυει πλεον εδω και χρονια ! Προσωπικα εχω τα μαύρα Bilstein B4 Mtechnik εδω και 4-5 χρονια μετα απο αλλαγη απο bilstein κιτρινα και μαλιστα σε συνδυασμο με τα σπορτ [κοκκινα] ελατηρια χαμηλωματος της eibach , που δεν ενδεικνυται , χωρις κανενα μα κανενα προβλημα !
    Σε αυτό που ανέφερα υπάρχει και προσωπική εμπειρία εκτός αυτων που έχω διαβάσει. Από κει και πέρα ξέρω ότι τα μαύρα δεν είναι για αυτοκινητα με ελατήρια χαμηλωματος.
    quattro ist fur sissies

  5. #65
    Εγγραφή
    04-05-17
    Μηνύματα
    39
    Thanked
    23
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savvas bmwdakias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό που ανέφερα υπάρχει και προσωπική εμπειρία εκτός αυτων που έχω διαβάσει. Από κει και πέρα ξέρω ότι τα μαύρα δεν είναι για αυτοκινητα με ελατήρια χαμηλωματος.
    Υπάρχουν μαύρα για Mtechnik που είναι για το μικρό μαμίσιο χαμήλωμα. Απλά έχουν ένα μήνα παράδοση τα δικά μου γιατί δε στοκάρει κανείς

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP