Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: κωδικος μοτερ ιδιο με compact?

  1. #1
    Εγγραφή
    16-04-10
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    20
    Rides
    1

    Προεπιλογή κωδικος μοτερ ιδιο με compact?

    Παιδια καλησπερα σας , μπαινω κατευθειαν στο ψητο.....N45B16A φοραει το compact μου , βλεπω ιδιο κωδικο μοτερ και στην σειρα 1 αντιστοιχης ημερομηνιας. Ερωτηση το μοτερ της Ε87 που ειναι ιδιο με το δικο μου μπαινει στο compact?? Επεισης το μοτορι της Ε87 εχει και καλυτερες επιδοσεις?

    Ευχαριστω....!
    Η γυναίκα δεν βλέπει ποτέ αυτά που κάνετε γι' αυτήν. Βλέπει μόνο αυτά που δεν κάνετε.

  2. #2
    Εγγραφή
    29-12-09
    Περιοχή
    nea smyrni
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    387
    Thanked
    467
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    https://bmwfans.info/parts/catalog/E.../short_engine/

    Υap, οπως βλεπεις γινεται....αυτος λογικα ειναι ο κωδικος του μπλοκ του κινητηρα, ισως η διαφορα δυναμης να οφειλεται σε περιφερειακες αλλαγες, εισαγωγη-εξαγωγη-ecu...

  3. #3
    Εγγραφή
    16-04-10
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    20
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτο το πραγμα ειδα και εγω οτι ειναι ιδιο κωδικος ,αλλα εχουν τις ιδιες βασεις, σιγουρα απο ηλεκτρονικα δεν ειναι ιδια....μπορειτε να μου βγαλετε ισως τα χαρακτηριστικα του μοτερ αυτου δλδ ροπη,0-100 ?
    Η γυναίκα δεν βλέπει ποτέ αυτά που κάνετε γι' αυτήν. Βλέπει μόνο αυτά που δεν κάνετε.

  4. #4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zoikarios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το πραγμα ειδα και εγω οτι ειναι ιδιο κωδικος ,αλλα εχουν τις ιδιες βασεις, σιγουρα απο ηλεκτρονικα δεν ειναι ιδια....μπορειτε να μου βγαλετε ισως τα χαρακτηριστικα του μοτερ αυτου δλδ ροπη,0-100 ?
    Μπορεις να μου πεις ακριβως τι σκεφτεσαι ,τι εχεις στο μυαλο σου για να σε βοηθησω?

  5. #5
    Εγγραφή
    16-04-10
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    20
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βασικα το ολο θεμα ξεκινησε απο μια συζητηση που ειχα με τον φιλο μου , και μας δημιουργηθηκαν ερωτηματικα ,τα οποια παραθεσα στο αρχικο post ;-)
    Για αυτο και ρωταω μπας και μας φυγει η απορια
    Η γυναίκα δεν βλέπει ποτέ αυτά που κάνετε γι' αυτήν. Βλέπει μόνο αυτά που δεν κάνετε.

  6. #6
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Athens-Τrikala
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.345
    Thanked
    2466
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    0-100 δεν μπορεις να ξερεις σε καμια περιπτωση απο πριν!!!
    Ι donut understeer...

  7. #7
    Εγγραφή
    29-12-09
    Περιοχή
    nea smyrni
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    387
    Thanked
    467
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βελτιωση εχεις στο μυαλο σου? Δεν μας εξηγεις ακριβως.. Στα Ε46 το μοτερ αυτο το εδινε 115ps k 15,3kg ροπη

  8. #8
    Εγγραφή
    16-04-10
    Μηνύματα
    59
    Thanked
    20
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οχι οχι βελτιωση, απλα ενημερωτικα μονο ρωταω για να μου λυθει η απορια , αν ενα μοτερ απο Ε87 τα πρωτα δλδ 2003-2004 καθονται στα Ε46
    Η γυναίκα δεν βλέπει ποτέ αυτά που κάνετε γι' αυτήν. Βλέπει μόνο αυτά που δεν κάνετε.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP