Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 59 από 59

Θέμα: Eπικαιρότητα-Προβληματισμοί 2018

  1. #51
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    706
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αυτος μοιαζει με τον Πατερα μου.
    στα προθυρα ειναι νκαι αυτος ,οχι γιατι εκανε ζωη αλλα γιατι καποιος προκειμενου να στηριξει τον κομματικο στρατο του.βολευε,δανιζε με ξενα λεφτα, επιδοτουσε, διοριζε .μετα εστελνε το λογαριασμο στον ελευθερο επαγγελματια.Τον μ@κ@κ@ της υποθεσης , και φουσκωνε φορους και φουσκωνε υποχρεωσεις και χαρατσια,αυξησεις στις ασφαλιστικες εισφορες ,αυξησεις με νομους στους συνδικααλιστες .
    και αντττι για κερδη στττο τελος υποχρεωσεις και χρεοι στην εφορια ,που σαν τοκογγλυφος σου τοκιζει τον τοκο και οταν σου χρωστα αααααααα εκει ατοκα και οτταν μπορεσουμε
    λυπαμε γιατι καιο εγω Μ@Κ@Κ@ς ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΜΑΙ
    Μπραβο φιλε αθηναιος πολυ καλο ποστ.
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  2. #52
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Οι ποιό πολλοί Ελ. επαγγελματίες έτσι αισθανόμαστε φίλε...



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  3. #53
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Wink

    Επίκαιρο...μιάς κ αύριο αρχίζουν!!
    Attached Images Attached Images



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  4. The Following 2 Users Say Thank You to A8hnaios For This Useful Post:

    BILL007 (09-06-18), Ptboul (08-06-18)

  5. #54
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αφου λοιπον τελειωνουν οι πανελλαδικες να πω αν επιτρεπεται κανα 2 σκεψεις μου.
    οσον αφορα τις πανελλαδικες ,ισως να ειμαστε ο μοναδικος λαος που καθε χρονο εχει στανταρ υποχρεωσεις απο ορισμενες κατηγοριες πληθυσμου που αναγονται σε ''εθνικα'' θεματα για να απασχολουν τους ελληνες και να υπαρχει μια ασχολι και ενασχοληση ,μαλλον για να μην σκεφτομαστε τα υπολοιπα που θα επρεπε να μας απασχολουν λαι να μας εχουν με κατω το κεφαλι και να ασχολουμαστε με δαυτους...
    γιατι καθε χρονο εχουμε εναγει τα φορολογικα,τις πανελλαδικες,τις εκπτωσεις κ.λ.π σε θεματα διαξιφισμων και ειδησεων.δεν ξερω καποιον στις λεγομενες δυτικες ευρωπαικες χωρες να ασχολουνται με αυτα γιατι απλως τα εχουν ρυθμισει και τρεχουν και ζουν στην χωρα του ''ποτε''!

    αν επιτρεπεται θα ηθελα να εκθεσω γενικα χωρις υβρεις για το ζητημα που τρεχει...μακεδονικο..
    ημουν 20 οταν αρχισε και σχεδον 50 που τελειωσε?? ..και οι αποριες μου ειναι οι εξης:
    πριν 30 χρονια δωσαμε αγωνα με κλεισμενα συνορα,βετο σε εοκ και νατο ,διπλωματικες αντιπαραθεσεις,συλλαλητηρ α κ.λ.π ,,,για ν ερθουμε 30 χρονια μετα και να δεχτουμε αυτο που εξαρχης δεν δεχθηκαμε δλδ. τον ορο μακεδονια? δεν παιρνω πλευρα αλλα παρακολουθωντας τοσα χρονια υποτιθεμενης διπλωματιας ,ολα αυτα εγιναν για να πουμε και να δεχθουμε και μαλιστα σαν πιτυχια τον ορο μακεδονια που ηταν απαγορευτικος?αστειο μου φαινεται..
    λενε οτι ετσι αποκαλουνταν μεχρι τωρα με αλλα πρεφιξ...οποτε ειναι φυσικο να ξεκινησουμε απο εκει σαν στανταρ.μμμμ,δεν λεγαμε οτι δεχθηκαμε την προηγουμενη ονομασια σαν προσωρινη για βαλουμε βασεις για ενα νεο ονομα που θα ειναι κολλητο με το μακεδονια αν οχι χωρις στην καλυτερη περιπτωση? και τωρα απο την πωην δημοκρατια ,πηγαμε στην βορεια? δλδ. απο την πρωην που υποδηλωνε μια τωρινη,πηγαμε σε μια βορεια που υποδηλωνει και μια νοτια, δλδ . παντα εμεις(οι μακεδονες) ειμαστε μαζι με τους σκοπιανους ,σε σχεση μαζι τους.γιαυτο παλευαμε 30 χρονια?

    δεν ειμαι κανας φανατικος μακεδονας,αλλα δεν μου αρεσει να αξιωνουν την πολη και την περιοχη της χωρας που αγαπησα και εμεινα μεχρι τωρα γιατι την αγαπω.φυσικα και δεν ηθελα να γινει σαματας αλλα γιατι εμεις τοσο ζηλο για να δωσουμε το ονομα μιας περιοχης μας σε μια αλλη χωρα που το διεκδικει?δλδ. σε λιγο οι τσαμηδες θα θελουν να παρουν ,οι τουρκοι να πουν την θρακη μας δυτικη θρακη της τουρκιας κ.λ.π. και ο καθενας οτι θελει ας παρει.αφου λοιπον οι αριστεροι οπως λενε δηλωνουν χωρις πατριδα,οχι ολοι εννοω τους πολιτες ,για τους πολιτικους μιλαω, τοτε γιατι βριζανε την αντιπολιτευση οταν θεωρουσαν οτι το φυρομ ηταν προδοσια ? τοτε δεν ειχε μεσα την λεξη μακεδονια?δλδ ηταν απο κατω και δεν ηθελαν μακεδονια.τοτε δεν ηταν ολιτες του κοσμου?και τωρα ξαφνικα κυβερνηση εγιναν πολιτες του κοσμου χωρις πατριδα και δινουμε τον πιο καθαρο ορο μακεδονια ποτε ομως? και τι θα πουνε στους πολιτες που δεν αισθανονται πολιτες του κοσμου? δεν πρεπει να τους ρωτησουμε?δεν τους ψηφισαν και αυτοι οταν λεγανε οτι δεν θελουν τον ορο μακεδονια σαν αντιπολιτευση? κοριδα λοιπον οι ψηφοφοροι.
    λενε οτι πηγαινανε για ενα ολοκληρο πακετο.συνταγματικη αναθεωρηση,αγαλματα κ.λ.π και το ονομα.και εγω σαν χαζοτερος απο αυτους εχω την αγνη απορια.λενε οτι πετυχαμε να βγαλουν τα αγαλματα και να αλλαξουν το συνταγμα και τα βιβλια τους και εμεις καναμε πισω στο ονμα.μα καλα οταν πουλησουν οι εμποροι το μακεδονικο,οτι ειναι αυτο τυρι,κρασι,ξερος καρπος κ.λ.π. με ονομασια εννοω και προελευσης και ονομα,τοτε το προβλημα μας ειναι η ''επιτυχια '' μας οτι πηραμε το πακετο-συνταγματικη αναθεωρηση,αγαλματα κ.λ.π? δεν ειναι πιο σημαντικο και καλυτερο να ειχαμε παρει το ονομα που θελαμε χωρις μακεδονια και αυτοι να ειχαν δικο τους το πακετο-συνταγματικη αναθεωρηση,αγαλματα και να διδασκονταν οσο μακεδονες θελουν να ηταν? χαστηκαμε με το μπαρδον πως θα λεγονται μεταξυ τους,ας κανουν και μακεδονικα παρτυ να το γιορταζουν,η χωρα τους παντως δεν θα λεγοταν μακεδονια ,ουτε η ταυτοτητα τους,ουτε η παρουσια τους σε διαφορες διοργανωσεις.ειμαι χαζος μαλλον εγω ε? η μας κανουν τους εξυπνους.

    τελειωνω μ ετους παπαγαλους.κανεις,ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ δημοσιογραφος ελληνας δεν απαντησε σε ξενους πολιτκους,διπλωματες,δημοσ ιογραφους κ.λ.π που θελανε να ομοναστει μακεδονια και αναρωτιοντουσαν γιατι μας πειραζει εμας ,ΚΑΝΕΙΣ δεν γυρισε να τους πει καλα ρε γερμανοι πως θα σας φαινοτανε αν οι σλοβενοι ονομαζαν τοτε την σλοβενια βαβαυαρια,οι μεξικανοι τεξας το δικο τους,οι ιταλοι μασσαλια το δικο τους κ.λ.π ? εσας δεν θα σας πειραζε? θα λεγατε με τις ευχες μας? α ξεχασα εσεις ειστε δυνατοι,εχετε τα μεσα,ειστε οι μεγαλοι!

    βαζω στοιχημα οτι πατου θα την λενε σκετο μακεδονια και πουθενα βορεια να και παλι χαλια θα ειναι με το βορεια.εδω δεν την λεγανε ετσι με εκεινο το σουφερτο φυρομ,θα την λενε βορεια μακεδονια απο την στιγμη που δεν υπαρχει νοτια σαν κρατος?
    30 χρονια χασιμο χρονου! η διπλωματια της ελλαδας οσα χρονια ιστορια διαβασα απο την ιδρυση της ειναι η πιο αποτυχημενη η' μαλλον ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ!!!

  6. #55
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Ελεύθεροι οι μαφιόζοι Ρομά - Πήραν πίσω και τη Ferrari


    https://www.protothema.gr/greece/art...box=1529342071



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  7. #56
    Εγγραφή
    30-03-13
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    883
    Thanked
    2664
    Rides
    3

  8. #57
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    706
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μας δουλευουν ψιλο γαζι.
    Σαν τους εμπορους επειδη εχει αυτοκολλητο Μ εχει και παραπανω αξια.
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  9. #58
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Red face

    400 χιλιάρικα ημερησίως ρε..!!!!!

    https://m.lifo.gr/now/greece/216857/...yrodaneistiria
    Attached Images Attached Images



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  10. #59
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    2018 τέλος... Συνέχεια στο 19 λοιπόν https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=28027



  11. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    Konstantinos E60 (14-01-19)

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP