Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 27

Θέμα: Πρόβλημα σε καδένα? E46 Compact

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #11
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sakis543 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ' ευχαριστώ Αλέξανδρε.
    Δεν ξέρω εάν πρέπει να πω όνομα αλλά η αντιπροσωπεία βρίσκεται στην οδό Μαρίνου Αντύπα στην Θεσσαλονίκη. Μίλησα με το σέρβις και οι οποίοι αφού μου έκαναν ένα κήρυγμα επειδή είχα να πάω το αμάξι εκεί από το 2009 (λέγοντάς μου επί της ουσίας "αφού δεν το έφερνες εδώ καλά να πάθεις"), μου είπαν κιόλας να μην ακούω απόψεις και συζητήσεις καφενείου.
    Σήμερα, και αφού διάβασα το μήνυμά σου, ξαναπήρα τηλέφωνο και αυτήν τη φορά η φωνή ήταν διαφορετική από χτες. Μου είπε λοιπόν πως το πρόβλημα δεν ήταν αναγνωρισμένο από την επίσημη BMW αλλά "ενημερώναμε τους πελάτες μας που έρχονταν για σέρβις και τους ρωτούσαμε αν θέλετε να σας προσθέσουμε το εξάρτημα ή όχι" και πως αφού είχα τόσα χρόνια να πάω εκεί, λογικό ήταν να μην έχω ενημερωθεί. Του ανέφερα πως μου είχε έρθει ενημέρωση για τον αερόσακο συνοδηγού και μου επανέλαβε πως το συγκεκριμένο θέμα με το λαμάκι δεν ήταν επίσημα αναγνωρισμένο αλλά "πρωτοβουλία δική μας".
    Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά κάτι δεν μου κολλάει καλά σε αυτήν την ιστορία.
    Σχετικά με την ενημέρωση πελατών, γίνονταν για κάποιο χρονικό διάστημα και έπειτα σταμάτησε. Μάλιστα στα facelift μετά το 2003 εντελώς.Ποτέ δεν ρωτήθηκα.
    Αν δεν μου το λεγε και δεν μου το τοποθετούσε ο Καζάκος, που είναι δουλειά λιγότερη από μισάωρο, μπορεί να έκλαιγα κι εγώ το μοτέρ όπως πολλοί άλλοι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gant : 08-12-17 στις 19:23
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to gant For This Useful Post:

    BILL007 (08-12-17), Leonidas_E39 (15-12-17), Lykouras (08-12-17), pilot (08-12-17)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP