Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: Επισκευή PDR-βαθουλώματα

  1. #21
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagmag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εσείς κ. Γιώργο και ο Harisp που ξεκίνησε το θέμα, αναφέρατε το όνομα αλλά κανένα άλλο στοιχείο επικοινωνίας.
    Αν γνωρίζετε κάτι , παρακαλώ να μου το στείλετε....

    Ευχαριστώ πολύ
    Σε λίγο θα χεις pm
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  2. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    vagmag (18-04-17)

  3. #22
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    για οσους ειναι απο βορεια ,υπαρχει και ο αστερης βατσικουρας , πολυ καλος εξισου μαστορας και καλο παιδι με παθος για την δουλεια του.ειχα κανει ερωτηση παλιοτερα γιατι δεν τον ηξερα αλλα εκανα προσφατα εργασια σαυτον και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.αν πατε και τρικαλιωτη αυτον θα σας πουν. για οποιον ενδιαφερεται https://www.dentstar.gr/el/.

  4. #23
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    επειδη το θεμα αφορα πιντι-αρ το βαζω εδω...ειχα ενα ατυχημα με μια μηχανη η οποια πηγε να με περασει ναι μεν απο αριστερα αλλα χωρις χωρο λογω διπλοπαρκαρισματος και βρηκαμε γιατι εγω προσπαθηασα να παρω θεση για να στριψω αριστερα.ο δρομος ειναι αυτος:https://www.google.com/maps/place/Θε...5!4d22.9491256

    μπορειτε να μου πειτε ποιος φταιει? γιατι η οδικη ειπε οτι ναι μεν υπαρχει διπλη λωριδα στον δρομο αλλα λογω διπλοπαρκαρισματος δεν υπαρχει χωρος για 2 οχηματα και αν θες να στριψεις εισαι στην μεση του δρομου υποχρεωτικα...συμπερασμα? δεν ξερουν...

    το εβαλα εδω γιατι ευτυχως δεν βγηκε χρωμα και παω κατευθειαν στον αστερη πιο πανω..
    αν για το πρωτο κομματι της ερωτησης πρεπει να ανοιχτει νεο θεμα ας με ειδοποιησει ο μοντ παρακαλω..

  5. #24
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.696
    Thanked
    18797
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Να γράψω κι εγώ τα καλά λόγια για τον Ανδρέα Μαράκη, τον οποίο έχω επισκεφθεί ουκ ολίγες φορές με τα ΖΩΑ που ανοίγουν πόρτες (κυρίως σε σουπερ μάρκετ) και όποιο αυτοκίνητο πάρει ο χάρος...

    Εργάζεται πλέον σε μοντέρνο ιδιόκτητο χώρο επί της Θεοφιλοπούλου 13 στον Νέο Κόσμο, δίπλα σχεδόν στη στάση Μετρό ΦΙΞ.

    Τηλ. 2109609001 / 6932225166

    Κάποιους μήνες εξαφανίζεται γιατί τον καλούν στο εξωτερικό για μαζική επιδιόρθωση αυτοκινήτων από χαλάζι.

  6. The Following 5 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    BILL007 (15-01-19), doctore (16-01-19), friendgr (23-02-19), gnx (16-01-19), PetrosD (17-01-19)

  7. #25
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να γράψω κι εγώ τα καλά λόγια για τον Ανδρέα Μαράκη, τον οποίο έχω επισκεφθεί ουκ ολίγες φορές με τα ΖΩΑ που ανοίγουν πόρτες (κυρίως σε σουπερ μάρκετ) και όποιο αυτοκίνητο πάρει ο χάρος...

    Εργάζεται πλέον σε μοντέρνο ιδιόκτητο χώρο επί της Θεοφιλοπούλου 13 στον Νέο Κόσμο, δίπλα σχεδόν στη στάση Μετρό ΦΙΞ.

    Τηλ. 2109609001 / 6932225166

    Κάποιους μήνες εξαφανίζεται γιατί τον καλούν στο εξωτερικό για μαζική επιδιόρθωση αυτοκινήτων από χαλάζι.
    Επιβεβαιώνω για τον Ανδρέα. Εξαιρετικός στο αντικείμενο και πολύ καλό παιδί. Από τους λίγους στο χώρο του αυτοκινήτου που τον λες επαγγελματία και όχι μαστόρι!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Koyotte For This Useful Post:

    BILL007 (16-01-19), S8N (16-01-19)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP