Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: βαψιμο δερματινα καθισματα

  1. #1
    Εγγραφή
    13-05-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    130
    Thanked
    53
    Rides
    0

    Προεπιλογή βαψιμο δερματινα καθισματα

    ευτυχως που μου εδωσε την ιδεα η μητερα μου που δουλευε σε δερματαδικο!!!λοιπων περνουμε 3 κουτακια καμελ μπογια οχι υγρη.την παχυρευστη θα ζητησετε!!!θα την παρετε απο καπιο σουπερ μαρκετ οπως μασουτης και τετεια!!!εχει μαυρο καφε και αχρομο δηλαδη να γιαλιζει!!!δεν γνωριζω για αλλα χρωματα αλλα ζητηστε οτι νανε χρωμα μπορει να εχουν η να σας παρανγκιλουν!!εμενα η μπογειες μου βγηκαν 2 ευρω το κουτακι!!!τα καθισματα μου ειναι μισο δερμα μισο υφασμα γιαυτο χρειαστικα μονο 1 κουτακι εσεις παρτε 3 για να σας περισεψει κιωλας!!! λοιπων παιδια ηρθε η ωρα για το how to!!!λοιπων για να γινει η δουλεια προτα καθαριζετε με ενα βετεξ ολα τα σημεια τα οποια ειναι να βαψετε!!!!

    μετα περνετε την μπογεια


    την ανειγετε και περνετε ενα πανακι καθαρω και περνετε παχυρευστη δλδ μποληκη μπογεια και αρχιζετε να απλονετε την μπογια ****** μπολικια στα σημεια που θελετε να βαψετε!!!


    με το που τελιωσετε το βαψιμο απο το καθε σημειο που βαφετε το τριβετε με ενα αλλο καθαρο πανακι για ναφηγει η περισεμενη μπογεια!!το υπενθημηζω οχι οταν τελιωσετε ολο το αμαξι οταν τελιωσετε πχ το μπροστινο καθισμα την πλατη του τοτε καθαριζετε την πλατη οχι οταν τελιωσεται και το καθισμα!!!με το που τελιωσετε ολο το βαψιμο το ξανα τριβετε ολο για να μην μινει ιχνος μπογιας που περρισευει και το αφηνετε ενα βραδυ ακινητο μετα ολα οκ!!!DEN AFHNEI STA ROYXA

  2. The Following 3 Users Say Thank You to koukos e36 coupe For This Useful Post:

    bill_m3 (28-05-10), Eleni (24-12-12), valantis544 (28-05-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    13-05-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    130
    Thanked
    53
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    λοιπων οριστε και η φωτος με το πως ειταν πριν και πως εγινε τωρα!!!

    πριν=



    μετα=


  4. The Following User Says Thank You to koukos e36 coupe For This Useful Post:

    Eleni (24-12-12)

  5. #3
    Εγγραφή
    13-05-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    130
    Thanked
    53
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    πριν=



    μετα=



    πριν=



    μετα=


  6. #4
    Εγγραφή
    13-05-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    130
    Thanked
    53
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    πριν=


    μετα=


    πριν=


    μετα=


    πριν=


    μετα=

  7. #5
    Εγγραφή
    13-05-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    130
    Thanked
    53
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τελικα η γιναικες χρισημευουν και σε κατι πανω στο αυτοκινητο!! χαχχαχ!!!λοιπων πιστευουμε να σας βοηθησαμε!!!!δημητρης και η μητερα μου ελευθερια


  8. The Following 7 Users Say Thank You to koukos e36 coupe For This Useful Post:

    BILL007 (02-06-10), dimtz (25-06-10), individual (29-12-12), Nick bmwlover (24-10-11), S8N (28-05-10), sierra (23-12-12), Κωνσταντίνος (25-06-10)

  9. #6
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ισχυει κατι τετοιο παιδια????????? μετα απο μερες δεν ξεβαφει? ποσο καιρο κρατα αυτο το βαψιμο?

  10. #7
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    316
    Thanked
    114
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το εχω δοκιμασει και εγω αλλα με υγρο camel και κανει δουλεια. Υπαρχει και σπρει στα σουπερμαρκετ σε χρωματα διαφορα. Απλα θελει καλο τριψιμο μετα για να μην βγει στα ρουχα του ετερου ημισι και φας το ξεχεσμα της χρονιας.

  11. The Following User Says Thank You to apovas For This Useful Post:

    dimtz (25-06-10)

  12. #8
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγώ πάντως, για να είμαι ειλικρινής δεν θα το δοκίμαζα.
    Έχω δει να ξεβάφουν πολύ πιο ειδικές βαφές από ταπετσέρηδες, δε νομίζω ότι το camel μπορεί ν'αντέξει παραπάνω..
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  13. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    dimtz (25-06-10)

  14. #9
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο apovas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το εχω δοκιμασει και εγω αλλα με υγρο camel και κανει δουλεια. Υπαρχει και σπρει στα σουπερμαρκετ σε χρωματα διαφορα. Απλα θελει καλο τριψιμο μετα για να μην βγει στα ρουχα του ετερου ημισι και φας το ξεχεσμα της χρονιας.
    λες να μπει φιλε μου με ασπρο παντελονι και να βγει με μαυρο??????

  15. The Following User Says Thank You to dimtz For This Useful Post:

    Eleni (24-12-12)

  16. #10
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως, για να είμαι ειλικρινής δεν θα το δοκίμαζα.
    Έχω δει να ξεβάφουν πολύ πιο ειδικές βαφές από ταπετσέρηδες, δε νομίζω ότι το camel μπορεί ν'αντέξει παραπάνω..
    ετσι λεω και εγω δυσκολη αποφαση για να κανεις τετοια κινηση, εκτος και αν ειναι τοσο χαλια το δερμα και αρχιζεις τα πειραματα

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP