Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: βαψιμο δερματινα καθισματα

  1. #11
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    υπαρχει κιτακι επισκευη/βαφης δερματος πηρα εγω ενα μου το ειχε συστησει ενας φιλος εδω μεσα δεν θυμαμαι ποιος ομως γμτ χαθηκαν ολα τοτε με την αναβαθμιση του φορουμ αν θελετε θα ψαξω να σας δωσω το λινκ!!εκανε καλη δουλεια σε μενα αν και σιγουρα δεν ειναι μονιμο το αποτελεσμα τουλαχιστον της βαφης!!!!αργα η γρηγορα παλι θα ξεβαψει αλλα το πολυ πολυ το ξαναπερνας ενα χερακι!!!!

  2. #12
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχει κιτακι επισκευη/βαφης δερματος πηρα εγω ενα μου το ειχε συστησει ενας φιλος εδω μεσα δεν θυμαμαι ποιος ομως γμτ χαθηκαν ολα τοτε με την αναβαθμιση του φορουμ αν θελετε θα ψαξω να σας δωσω το λινκ!!εκανε καλη δουλεια σε μενα αν και σιγουρα δεν ειναι μονιμο το αποτελεσμα τουλαχιστον της βαφης!!!!αργα η γρηγορα παλι θα ξεβαψει αλλα το πολυ πολυ το ξαναπερνας ενα χερακι!!!!
    επι της ευκαιριας Παναγιωτη αυτο το ενυδατικο cliptone που πηραμε δεν ειδα διαφορα, ποσα μπουκαλια θελει ν αδιασουμε για να δουμε?

  3. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    επι της ευκαιριας Παναγιωτη αυτο το ενυδατικο cliptone που πηραμε δεν ειδα διαφορα, ποσα μπουκαλια θελει ν αδιασουμε για να δουμε?
    Tι διαφορά περιμένεις να δεις φίλε μου? Απλά κάνει το δέρμα πιο απαλό και το βοηθάει ώστε να μην ξηραθεί. Αν το δέρμα δεν είναι σε καλή κατάσταση, ένα conditioner δε μπορεί να κάνει και πολλά και χρειάζεται κιτ επισκευής.

    Το gliptone είναι απλά cleaner και conditioner (το κάθε μπουκαλάκι), οπότε είναι για καθαρισμό και προστασία του δέρματος, δε μπορεί να επιδιορθώσει..
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    επι της ευκαιριας Παναγιωτη αυτο το ενυδατικο cliptone που πηραμε δεν ειδα διαφορα, ποσα μπουκαλια θελει ν αδιασουμε για να δουμε?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι διαφορά περιμένεις να δεις φίλε μου? Απλά κάνει το δέρμα πιο απαλό και το βοηθάει ώστε να μην ξηραθεί. Αν το δέρμα δεν είναι σε καλή κατάσταση, ένα conditioner δε μπορεί να κάνει και πολλά και χρειάζεται κιτ επισκευής.

    Το gliptone είναι απλά cleaner και conditioner (το κάθε μπουκαλάκι), οπότε είναι για καθαρισμό και προστασία του δέρματος, δε μπορεί να επιδιορθώσει..
    χεχεχεχ έχει δίκιο ο Άρης, απλά το σαιτ που το πουλάνε μας παραπλανεί λίγακι με τις φωτογραφίες που δείχνει!!

  5. #15
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    316
    Thanked
    114
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το χρησημοποιουσα και στο παλιο μου αμαξι(Lancia Delta) που ειχε δερμα αλκανταρα και ειχε φοβερο αποτελεσμα.Βεβαια το δερμα ηταν στα πλαινα και οχι εκει που καθεσαι και εχει μεγαλη τριβη.Αλλα και στη Ε46 που ειναι ολο δερμα(θελω να πειστευω) δεν εχω δει να βαφεται κανενος ο κ..ς

  6. #16
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι διαφορά περιμένεις να δεις φίλε μου? Απλά κάνει το δέρμα πιο απαλό και το βοηθάει ώστε να μην ξηραθεί. Αν το δέρμα δεν είναι σε καλή κατάσταση, ένα conditioner δε μπορεί να κάνει και πολλά και χρειάζεται κιτ επισκευής.

    Το gliptone είναι απλά cleaner και conditioner (το κάθε μπουκαλάκι), οπότε είναι για καθαρισμό και προστασία του δέρματος, δε μπορεί να επιδιορθώσει..
    ναι δεν αντιλεγω αλλα στην διαφημηση του διχνει 2 εικονες- το τωρα και το μετα- τεραστια διαφορα, τι να λεμε τωρα

  7. #17
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι διαφορά περιμένεις να δεις φίλε μου? Απλά κάνει το δέρμα πιο απαλό και το βοηθάει ώστε να μην ξηραθεί. Αν το δέρμα δεν είναι σε καλή κατάσταση, ένα conditioner δε μπορεί να κάνει και πολλά και χρειάζεται κιτ επισκευής.

    Το gliptone είναι απλά cleaner και conditioner (το κάθε μπουκαλάκι), οπότε είναι για καθαρισμό και προστασία του δέρματος, δε μπορεί να επιδιορθώσει..
    οταν το δερμα ξηραθει ποιο ειναι το κιτ επισκευης του??? υπαρχει λυση η αντικατασταση?

  8. #18
    Εγγραφή
    13-05-10
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    130
    Thanked
    53
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το μετεπιτα βαψιμο μονο τον μπροστινον καθισματον γινεται μια φορα το χρονο...και δεν αφηνει στα ρουχα εδω και 2 χρονια την κανω αυτην την ιστορια και δεν εχω κανενα προβλημα παιδια......δεν αφηνει στα ρουχα....
    bmw horse power freaks


  9. #19
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν το δερμα ξηραθει ποιο ειναι το κιτ επισκευης του??? υπαρχει λυση η αντικατασταση?
    Για τσέκαρε φίλε τη δοκιμή του Κώστα-monsta με ένα προϊόν του είδους. https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=417

    Προσωπικά το αποτέλεσμα μου φάνηκε άκρως ικανοποιητικό, αλλά δε γνωρίζω πόσο εύκολη είναι η εφαρμογή για το μέσο χρήστη.
    Αν δεν κάνω λάθος είναι ψιλοαπαιτητική διαδικασία..
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  10. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    dimtz (26-06-10)

  11. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    να πω την αληθεια δεν πολυενθουσιαστικα με το gliptone!! ναι οκ καθαριζει και συντηρει αλλα στο τελος η αισθηση που αφηνει θα την ελεγα πιο πολυ κολλωδες παρα απαλη!!!στην αφη εχει μια αισθηση σαν να κολλαει το καθισμα και περιτο να πω οτι μυριζουν μεχρι και τα ρουχα για αρκετο καιρο μετα!!δεν θα το ελεγα οτι τα μαλακωνει, τουλαχιστον στα δικα μου δεν ειδα τετοιο πραγμα ,περιμενα αλλο αποτελεσμα!!!!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP