Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 42

Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ AΓΟΡΑ ΑΠΟ E-BAY

  1. #21
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    βασικα το πανελακι αυτο ειναι πολυ παλιο ειναι 2002 και εχει ληξει η κατασκευη του δλδ δεν βγαινει αλλο!! απ οτι φαινεται ο τυπος παο καπου τα εχει βρει στοκ η ελατωματικα και γι αυτο ειναι καινουργια αλλα λειπουν τα πλαστικα που φωτιζουν στο δεξι καθισμα!!δεν λειπουν τα λεντακια αλλα ενα διαφανο πλαστικο με 3 ποδαρακια (τζαμακια) που στην ουσια μεταφερουν το φως απ τον διακοπτη που εχει πανω του τα λεντ!!!!δοκιμασε να του στειλεις μαιλ μπας και σου στειλει τπτ τετοιο πλαστικακι!!!!και μετα οτι ειπαν τα παιδια πιο πανω!!!! ο διακοπτης βγαινει κομπλε με αυτα τα ''τζαμακια'' δεν λειπει τπτ δεν υπαρχει τπτ σαν ανταλλακτικο!!!!!

    ΥΓ ρε γιαννη επρεπε να παρεις εναν μεταχειρισμενο να τελειωνεις!!!!!τετοια ανταλλακτικα δεν υπαρχουν μονο απο καποιον αλλον διακοπτη αν βγαλεις!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gyiama : 27-05-10 στις 23:33

  2. #22
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα το πανελακι αυτο ειναι πολυ παλιο ειναι 2002 και εχει ληξει η κατασκευη του δλδ δεν βγαινει αλλο!! απ οτι φαινεται ο τυπος παο καπου τα εχει βρει στοκ η ελατωματικα και γι αυτο ειναι καινουργια αλλα λειπουν τα πλαστικα που φωτιζουν στο δεξι καθισμα!!δεν λειπουν τα λεντακια αλλα ενα διαφανο πλαστικο με 3 ποδαρακια (τζαμακια) που στην ουσια μεταφερουν το φως απ τον διακοπτη που εχει πανω του τα λεντ!!!!δοκιμασε να του στειλεις μαιλ μπας και σου στειλει τπτ τετοιο πλαστικακι!!!!και μετα οτι ειπαν τα παιδια πιο πανω!!!! ο διακοπτης βγαινει κομπλε με αυτα τα ''τζαμακια'' δεν λειπει τπτ δεν υπαρχει τπτ σαν ανταλλακτικο!!!!!

    ΥΓ ρε γιαννη επρεπε να παρεις εναν μεταχειρισμενο να τελειωνεις!!!!!τετοια ανταλλακτικα δεν υπαρχουν μονο απο καποιον αλλον διακοπτη αν βγαλεις!!!!
    αυτο σκεφτομαι να παρω ενα μεμονωμενο διακοπτη και να βγαλω το πλαστικακι αλλα δεν ξερω πως μπαινει και αν μπαινει. φιλε μου ηθελα με ASC το οποιο σπανιζει ειδικα στην εκδοση με τα πολλα κουμπια. αυτο ομως στραβωσε απο την αρχη μιας και ο τυπος ειχε βαλει αγγελια πριν 1 μηνα και εβγαζε απο κατω 120 ευρω τιμη λογικη αλλα με την αλλαγη ισοτιμιας εμενα μου κρατησε απο την καρτα 160. οποτε και το χρυσοπληρωσα και στραβο μου ηρθε.

  3. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ειναι πολυ ευκολο να αλλαχτει αν θα ερθεις την κυριακη θα στο κανω μπαμ μπαμ διακοπτη βρισκεις στα μεταχειρισμενα αν θες πολυ ευκολα για να παρεις το ανταλλακτικο!!μην παρεις παλι απ εξω!!!!

  4. #24
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι πολυ ευκολο να αλλαχτει αν θα ερθεις την κυριακη θα στο κανω μπαμ μπαμ διακοπτη βρισκεις στα μεταχειρισμενα αν θες πολυ ευκολα για να παρεις το ανταλλακτικο!!μην παρεις παλι απ εξω!!!!
    δεν θα μαι στο βολο. αν θες ομως δωσε αυτο που λεγαμε σε καποιον απο αθηνα ωστε να γινει μπαμ η δουλεια. και μολις βρω πλαστικακι στο στελνω και μου το αλλαζεις η μου λες πως γινεται

  5. #25
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ο πωλητης σαφως και ηξερε οτι λειπουν τα λαμπακια.
    για αυτο και γραφει πιο κατω να τσεκαρεις νουμερα και διαφορες ,προφανως θα εχει κι αλλα τετοια.
    ανοιξε RESOLUTION και γραψε οτι δεν ειναι λειτουργικο οπως το κανονικο καινουριο προιον.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  6. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θα μαι στο βολο. αν θες ομως δωσε αυτο που λεγαμε σε καποιον απο αθηνα ωστε να γινει μπαμ η δουλεια. και μολις βρω πλαστικακι στο στελνω και μου το αλλαζεις η μου λες πως γινεται
    ωραια συνεννοησου με οποιον θες και πες μου να του το δωσω για τα λαμπακια θα με παρεις τηλ και θα σου πω πως αλλαζει ειναι ευκολο αλλιως στειλ το να στο φτιαξω

  7. #27
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μετα απο απαιτηση του πωλητη να του στειλω φωτο με το προβλημα που εχει ο διακοπτης μου ρθε αυτη η απαντηση

    I understand now. Let me look into this for you as the one I sold didn't have them as per the picture in the eBay listing. I'll ask my supplier if we can get those separately.

    οποτε συμφωνα με αυτα που λεει δεν εχω καμια τυχη να το στειλω πισω και να αποζημιωθω. οποτε τον καταγγελω στο e-bay η ψαχνω να το επισκευασω?

  8. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    οχι ακομα, αφου σου ειπε θα το ψαξει και θα σου απαντησει.

    αν η απαντηση ή ο χειρισμος του παραπονου σου δεν σε ικανοποιησει, τοτε να προχωρησεις στα υπολοιπα.

    προς το παρον αναμονη και υπομονη.

  9. #29
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    σημερα ο πωλητης μου απαντησε. μου ειπε πως δεν βρισκει το πλαστικο τζαμακι ξεχωριστα και πως πρεπει να παρω καινουργια φετα στην ιδια τιμη. στην συνεχεια του ειπα να του στειλω πισω την φετα με το προβλημα και να μου στειλει μια αλλη. συμφωνησε αλλα εχω τα εξης ερωτηματα. να του στειλω την φετα με οτι αυτο συνεπαγεται χρονικη καθυστερηση, κοστος αληθεια ποσο κοστιζει ενα δεμα για αμερικη? και φυσικα ρισκο να μην λαβω τιποτα πισω η να αναζητησω καποια μεταχειρισμενη απο ελλαδα εστω και χαλασμενη ωστε να βγαλω απο κει το τζαμακι και να κανω την δουλεια μου? εσεις τι θα κανατε?

  10. #30
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    δυσκολη αποφαση.

    δυστυχως δεν μπορεις να κανεις και πολλα.
    αν βρισκεις το τζαμακι απο εδω παρτο και δωσε τοπο στην οργη.

    αν δεν το βρισκεις η επιστροφη ειναι μονοδρομος.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP