Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Nitro σε M52B20 - Ερώτηση

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η μπουκάλα πάντως κάνει κανα 500άρικο όπως έχω ακούσει... Tώρα το κάθε πότε αδειάζει ας μας απαντήσουν παιδιά που έχουν ασχοληθεί με το άθλημα Nitro...



  2. #12
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ NITRO ΣΤΟ M52 B20....???? Παιδια help plz...!!!!!
    μαριε αφου σου απαντησα και σου εστειλα και το τηλεφωνο μου για να με παρεις να στα δωσω. αγορι μου σου ειπα οτι με 50 δεν εχεις προβλημα. δεν σπαει με 50. εχω και 50αρι μπεκ και υπαρχει και καρμπον μπουκαλα αν σε ενδιαφερει να εισαι και τυπας. μου ηρθε γεμισμενη η δικη μου αν θελεις στα πουλαω και με γεματη την μπουκαλα. τιμη σου ειπα.

  3. #13
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονα τους δεν σπανε.
    εμεις τα σπαμε.

    ξηρου τυπου στο χιλιαρικο και αλλο ενα χιλιαρικο στην ακρη για οταν θα κανει το κραου

    ισως και να μην το κανει, αλλα συνηθως το κανει...
    με ενα χιλαρικο σου φερνω 1,5 κιτακι οχι ενα.....και υγρου τυπου μαλιστα που ειναι και πιο ακριβα.... και εννοειται οτι μιλαω παντα για nos που ειναι και τα πιο εκριβα.. για zex με 1000 ευρω σας φερνω 2 κιτακια

  4. #14
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μαριε.. ελεγα πως εκανες πλακα οταν ελεγες για νιτρο. Για να πατησεις το quattro του Χρηστακη ολα αυτα?? χε χε.. Εγω το εχω παρει αποφαση. Δε γινεται.. Ασε που αμα το βαλλεις πανω και τον τσιγκλησεις θα σου βαλλει αυτος τους ορους.. μυριζομαι 800 μετρα κρυο και σχετικη ανηφορα.. Και δε νομιζω οτι το μπαμ του νιτρο θα βοηθεισει.. 328 λεγεται η λυση μαριε. παει κατι παραπανω αλλα αξιζει νομιζω. Αρκει να μην προλαβει να κοτσαρει την κ04 κ το προγραμμα...
    το quattro με διλιτρο και 50 νιτρο δεν το παταει ουτε στα ονειρα του. ουτε με 3.28 το παταει χωρις να ψεκασει.. ξερω καποιον που περασα το quattro το ασημι το διμπουκο... χι χι χι


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωριζει κανεις στο περιπου τι διαρκεια εχει ενα κιτ που σου δινει 50 εξτρα ιππους??
    δεν υπαρχει στανταρ δειαρκεια. εξαρταται απο την μπουκαλα και απο ποια σχεση αρχιζεις να ψεκαζεις. εγω στο ροβερ για παραδειγμα με 85 νιτρο ειχα 4-5 γεματα πατηματα και ψεκαζα απο πρωτη. στο πουντο με 75 νιτρο ειχα παλι απο πρωτη 5 γεματα πατηματα.επισης εξαρταται και πως σου εχουν γεμισει την μπουκαλα. αν εχει γινει σωστη αναρωφηση και σε τη θερμοκρασια ηταν. ακομη παιζει ρολο αν εχεις κουβερτα για να κρατας την σωστη θερμοκρασια και να μην χανεις πιεση, αν εχεις μικροδιαροες και 1002 ακομη

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μπουκάλα πάντως κάνει κανα 500άρικο όπως έχω ακούσει... Tώρα το κάθε πότε αδειάζει ας μας απαντήσουν παιδιά που έχουν ασχοληθεί με το άθλημα Nitro...
    η μπουκαλα καινουρια με ολο το κιτ κομπλε εχει 850-950 ευρω απο τον σπυροπουλο. μιλαω παντα για υγρου τυπου. δεν σπαει δεν χαλαει

  5. The Following 2 Users Say Thank You to patriNOS For This Useful Post:

    BILL007 (26-05-10), ghost-rider (27-05-10)

  6. #15
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ NITRO ΣΤΟ M52 B20....???? Παιδια help plz...!!!!!
    μαριε και τηλεφωνο σου εστειλα και τιμη σου ειπα και την μπουκαλα γεμισα και μαλλον να κανεις το κομματι σου το εγραψες εδω μιας και ηδη τα ειχαμε πει στο μανιφικο.... ακομη περιμενω να παρεις τηλ. οχι τιποτα αλλο εκατσα και ξηλωσα και το shift light που σου ειπα οτι θα σου κανω δωρο...ενημερωσε με τι θα κανεις για να ξερω και εγω τι θα κανω.

  7. #16
    Εγγραφή
    17-03-10
    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    182
    Thanked
    233
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω παντως θα ελεγα αν αποφασισεις για ΝΙΤΡΟ να μην βιαστεις. Περιμενε να κυκλοφορησει πρωτα το τευχος του Ιουνιου.
    Μια γυναικα δεν ξεχνα ποτε εναν αντρα που ειχε. Ενας αντρας δεν ξεχνα ποτε μια γυναικα που δεν ειχε..

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP