Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34

Θέμα: ΒΑΡΒΑΤΟΣ φανοποιός;

  1. #31
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ναι τριφονα αυτο ειναι που με ενδιαφερει γιατι ειναι 10ετιας το χρωμα και οσοναναι παροτι σε πυλωτη μια διαφορα θα εχει με το καινουριο..και επειδη εχουν δει πολλα τα ματια μου στον δρομο θελω να ειμαι σιγουρος για τον επαγγελματια ..

  2. #32
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παω να φτιαξω κατι λαμαρινοδουλειες..οποτε παιρνω προσφορα..και μου λεει τοσο..η ζημια πληρωνεται μιση-μιση και απο την αλλη εταιρεια..ωραια..μου λεει ο μαστορας τοσο.αλλα να ξερεις,βαζουμε παραπανω γιατι η αλλη εταιρεια που θα σε πληρωσει και εσυ μετα εμας παντα κοβει προς τα κατω το κοστος,οποτε ανεβαζοντας την τιμη ερχομαστε εκει που θελουμε..ωραια λεω εγω,λες και ο αλλος ο πραγματογνωμων δεν το ξερει..τελος παντων ενα παιχνιδι ειναι..μετα ομως μου ειπε κατι που δεν μου αρεσε..οτι μερικες φορες η τιμη δεν ειναι σταθερη μπορει να αλλαξει κατα την διαρκεια της επισκευης,μπορει να χρειαστει να ριξει σε καποια σημεια επιπλεον χρωμα απο αυτο που συμφωνησαμε στην αρχικη τιμη..γιατι ?του λεω..γιατι πηγαινοντας η δουλεια δειχνει ποσο θελει για να τελειωσει,αυτη η τιμη που σου ειπα μπορει να ειναι τελικη ,μπορει να ανεβει λιγο..οκ,θεωρω οτι εχει ενα δικιο..η ερωτηση μου ειναι η εξης..και βασιζεται στο οτι μου λεει οτι γνωριζεται με τον πραγματογνωμων της αλλς εταιρειας..και επειδη ξερω τι παιχνιδια παιζονται,μου ειχε συμβει σε αντιπροσωπεια εδω..

    πως ξερω εγω οτι αυτοι οι 2 δεν τα κανουν πλακακια και ανεβαζουν την τιμη και δεν ριχνουν επιπλεον χρωμα και με το επιπλεον ποσ,αν προκυψει, δεν βγαζουν κατι παραπανω και οι οι 2 ??

  3. #33
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ξερετε καποιον βαφεα στην θεσσαλονικη να βαφει με glasurit?

  4. #34
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100037052352975
    Κοίτα αυτόν δεν τον ξέρω βάζει όμως δουλειά του με φωτό στο facebook!

  5. The Following User Says Thank You to iliasb For This Useful Post:

    BILL007 (19-09-21)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP