Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 275

Θέμα: 5W-40 Λάδια επιλογή?

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #11
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    955
    Thanked
    547
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειχα στειλει ενα μειλ στην castrol για κατι αλλο και εβαλα και αυτην την ερωτηση..μου απαντησαν οτι υπαρχει και το χαζο magnatec 5-40 , οποτε καταλαβες οτι δεν ζοριζονται και πολυ να το φερουν..το ιδιο και με την motul, για τα motul 8100 xcess 5-40 gen 2 και 8100 x clean 5-40 gen2 που ειναι συμφωνα με τα χαρακτηριστικα που ειδα λαδαρα...ενω και τα 3 που ανεφερα εχουν κυκλοφορησει και στην αμερικη και εδω αλλα σε λιγα μαγαζια..εδω που ρωτησα καποιυς εμπορους και αντιπροσωπους το ριχνουν στην εταιρεια και στην ζητηση απο τους πελατες...η' περιμενουν να φυγει το αποθεμα που εχουν λεω εγω..χαζοι με περικεφαλια φιλε..τους λεω αν δεν το φερετε , να το πλασαρετε στις βιτρινες πως θα το δουν να το αγορασουν? χαλια η αντιπροσωπεια της μοτουλ,και η ιδια εταιρεια ουτε απανταει σε μειλ,ουτε σε καποιο αλλο μεσο..η εξυπηρετηση και η αντιπροσωπευση ειναι απο μηδενικη εως χαλια για μια εταιρεια που θελει να ανεβει και να κανει βηματα για μεγαλυτερα ανοιγματα στην αγορα..σε ανιθεση με την καστρολ,που μου εχει απαντησει 2 φορες σε ολα τα μεσα,ασχετα αν δεν φερνει το λαδι ακομα..μαλλον επειδη η αγορα των ΟΕΜ πλασαρει σχεδον σε ολες τις μαρκες το 5-30 και το 5-40 Μ ειναι πολυ κοντα στο 30αρι,ειναι ελαφρυ 40αρι,αυτοι βολευονται με το magnatec 5-40.αυτο καταλαβα!

  2. The Following User Says Thank You to dreamer For This Useful Post:

    BILL007 (16-09-21)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP