Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 27

Θέμα: Διαγνωστικό - coding Carly for BMW

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    21-12-10
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    828
    Thanked
    627
    Rides
    1

    Προεπιλογή Διαγνωστικό - coding Carly for BMW

    δεν θα ήθελα να θεωρηθεί προώθηση του συγκεκριμένου προϊόντος απλά επειδή έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος θεώρησα καλό να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου και να ενημερώσω για αυτό.

    https://www.mycarly.com/product/bmw-app/

    το καλύτερο για μένα διαγνωστικό software που έχει κυκλοφορήσει στην αγορά εκτός απο τα γνήσια της BMW φυσικά, και το οποίο έχω κατεβάσει σε εφαρμογή android στο κινητό μου. το χρησιμοποιώ 2 χρόνια περίπου χωρίς προβλήματα και με συνεχή updates απο την εταιρία για νέα μοντέλα και εφαρμογές!

    εκτός απο τυο γεγονός οτι στη διάγνωση σου κάνει διαγνώσεις ακτίβειας και σε πολλά υποσυστήματα και όχι όπως ένα κλασσικό OBDII που σου αναφέρει βασικά fault codes, τωρα πλεόν σου δίνει και δυνατότητες για service reset, δηλωση μπαταρίας, παρα πολλά codings!!! και άλλα.

    σήμερα έκανα το πρώτο μου coding σε Ε90 σχετικά με τον αυτόματο πιλότο που δεν μου εμφάνιζε τα ΚΜ ηλεκτρονικά στο καντράν.

    έχω προμηθευτεί το αντίχτοιχο bluetooth αντάπτορα της εταιρίας για να είναι 100% συμβατός με το software.
    το λογισμικό το χρεώνει η εταιρία αλλά υπάρχει και lite εκδοση free για να το δοκιμάσει κάποιος πριν το αγοράσει.

    γενικά μια εφαρμογή που με εντυπωσιασε και με γλίτωσε και απο πολύ χρήμα στις αντιπροσωπείες...

  2. The Following 7 Users Say Thank You to Cobalt For This Useful Post:

    A8hnaios (15-04-16), BILL007 (15-04-16), jimik1 (01-01-17), Konstantinos E60 (15-04-16), NassosMan (19-04-16), topmar (15-04-16), Vassilis ///M (15-04-16)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP