Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 113

Θέμα: Η τωρα η ποτε !!!!! Sos

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #5
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIM27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπιζω να μην το κανουν.Μιλαω σαν θυμα κλοπης αυτοκινητου το οποιο κατεληξε "μετατροπη"απο τα σχετικα κυκλωματα.Ισως γιαυτο τελευταια οι κλοπες μοντελων Μ εχουν εκτιναχθει στα υψη.Καποιοι πριν "πεινασουν μαγειρευουν".Ζηταω συγνωμη αλλα τα μεταξωτα βρακια .......Αλλα βεβαια να μην ανυσυχουμε θα αναλαβουν λεει τα ΚΤΕΟ!!!!
    Ανοιγεται καινουργια "αγορα"ρεμουλας και απατης.Να τηλεφωνουμε να μην γινει,ειναι λαθος και καποιοι θα κλαινε τα ακριβα αυτοκινητα τους.-
    Δεν θα μπω καν στην διαδικασια της αντιπαραθεσης μαζι σου γιατι προφανως δεν εχεις ιδεα για τι πραγμα μιλας.
    Θα σου πω μονο οτι οι μετατροπες απο κλεμμενα δεν μπορουν να δηλώθουν γιατι για να δηλωσεις ακομα και με το υπαρχον καθεστως (αλλα και το προηγουμενο) χρειαζεσαι τιμολογια αγορας με αριθμο σειρας κινητηρα και τιμολογια συνεργειου.....
    Υπαρχει μεχρι και Ευρωπαϊκη βαση δεδομενων οπου χτυπας αριθμο πλαισιου και σου λεει αν ενα αυτοκινητο ειναι κλεμμενο......
    Προφανως εννοεις οτι αυτα που προτεινουμε βαση του τι ισχυει στις υπολοιπες χωρες της Ευρωπης, ειναι λαθος.... οι υπολοιποι Ευρωπαιοι δεν ξερουν, ο Ελληναρας ξερει καλυτερα.........
    Προφανως δεν διαβασες καν ουτε την νομοθεσια ουτε τι προτεινουμε.....

    Καλο ειναι πριν πει ο καθενας το κοντο του και το μακρυ του, να ξερει για πιο πραγμα μιλαει και με ποιους μιλαει.....

    Γιατι εγω για παραδειγμα, οταν εμπλεξα σε ολο αυτο, αλλη νομοθεσια ηξεραν ολοι, αλλη ισχυε και οχι με αλλαγη νομου, αλλα με υπουργικη αποφαση που δεν ηξερε ΟΥΤΕ η τροχαια αλλα και ΟΥΤΕ το τμημα μηχανολογων στο υπουργειο.... ψαξε τα πιο παλια μου post για το θεμα....

    Εγω εκανα την μετατροπη ετσι, γιατι ηθελα ενα Ε36 Compact M3 οπως το ηθελα εγω ! Αλλιως δεν θα χαλαγα 17.000¤ και 9 μηνες σε ενα Ε36 Compact.
    Και να σκεφτεις, οτι ο δικος μου κωλος, ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ μεταξωτος......

    Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας........

  2. The Following 9 Users Say Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    A8hnaios (09-03-16), BILL007 (10-03-16), chrisgiapz3 (12-04-16), Dimimav (09-03-16), ghost-rider (09-03-16), KalpasM3 (09-03-16), steliose36 (09-03-16), Vassilis ///M (09-03-16), ΔημήτρηςΜ3 (09-03-16)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP