Σελίδα 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 113

Θέμα: Η τωρα η ποτε !!!!! Sos

  1. #41
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIM27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειπα να μην το συνεχισω αλλα μια και εισαι προσβλητικος.....-Κατ αρχας να σε συνχαρω για την με μεταπτυχιακο δικηγορο συζυγο και να ευχηθω με το καλο και διδακτορικο.
    Μονος το λες οτι η μετατροπη που εκανες ειναι παρανομη.Η συζυγος θα σου εξηγησει το οτι δεν μπορει να γινει,αν και υπαρχουν οπως τουλαχιστον διαβαζω αρκετοι που εχουν δηλωσει μετατροπες,νομιμα δει ακυρωνει την παραβατικοτητα.Ακριβως οπως δεν μπορω να κυκλοφορισω νομιμα αυτοκινητο σε καποια νησια, να ανοιξω βεντζιναδικο κοντα σε καποια μερη,να κτισω σε δασος αιγιαλο αρχαιολογικα ευρηματα κλπ.Αφου λοιπον το αγνοησω και το κανω τι γινεται? Δικαιωνομαι γιατι δεν μπορουσα να βγαλω νομιμη αδεια.Στην Αγγλια που αναφερεις δεν νομιζω ενα γνησιο Μ3 πληρωνει τα κερατιατικα που πληρωνει στην Ελλαδα.Οι περισσοτερες μετατροπες που χαζευω δεν εχουν να κανουν τοσο με αντικατασταση μικρων κινητηρων αλλα τη δημιουργια κατι ξεχωριστου και ιδιαιτερου.Τις περισσοτερες φορες με κοστος πολυ μεγαλυτερο απο την αγορα ενος δυνατοτερου αυτοκινητου.Και συνχωρεσε μου μια συμβουλη,στις οποιες αντιπαραθεσεις μην ανακατευεις τους δικους σου,τους αδικεις.Νασαι καλα.
    Δημητρης.-
    ?
    το μονο που μπορω να πω ειναι .... Τρικυμια.....
    λυπαμαι ειλικρινα...........

  2. #42
    Εγγραφή
    19-05-11
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    488
    Thanked
    256
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIMITr|S Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν γινεται να αγοραζει καποιος ενα μ3 πχ και να πληρωνει 100 χιλιαδες με τους φορους και τα λοιπα
    και ο αλλος να κανει το 316 του μ3 με λιγες χιλιαδες ευρω
    οπως και δν γινεται να χτιζεις ενα νομιμο σπιτι με οτι αυτο συνεπαγεται σε κοστος και υποχωρησεις και συμβιβασμους
    και ο αλλος ενα ααυθαιρετο οπου και οπως γουσταρει και να το νομιμοποιει με λιγες χιλιαδες ευρω
    με αυτη τη λογικη
    και ετσι οπως δουλευει το ελληνικο κρατος ο πρωτος ειναι κοροιδο
    δν λεω πως πρεπει να γκρεμισουμε το αυθαιρετο ουτε να μην γινονται μετατροπες(και εγω θελω να κανω μετατροπη στο μελλον)
    πρεπει να γινει δικαια η οποια ενεργεια
    Το να κανείς ενα 316 m3 σχεδόν καινούργιο ειναι Πόντιο γιατί στο τέλος θα πληρώσεις περισσότερα όποτε άτοπο
    Το να κανείς ενα 316 m3 παλιότερης σειράς και πάλι ίσως ειναι ακριβότερο από το να το πάρεις έτοιμο μεταχειρισμένο ...ακομα και αυτός που το παίρνει μεταχειρισμένο έτοιμο δε πληρώνει τίποτα αφού εχει περάσει 10 έτος και τα πλήρωσε ο προηγούμενος επίσης άτοπο.
    Απλά πρέπει να καταλάβεις είτε μιλάμε για μετατροπή Καινούργιου
    Είτε μετατροπή πιο παλιού αυτοκινήτου με μεταχειρισμένα ανταλλακτικά η αγορά αυτοκινήτου εργοστασίου ειναι πιο οικονομική .μετατροπες κάνουν απλά παιδιά που έχουν δεθεί με το αυτοκίνητο η που έχουν ήδη επένδυση ενα μέρος σε αυτό οπως φρένα ανάρτηση κτλ και ειναι ποια πολυ κοντά σε αυτό που θέλουν να το μετατρέψουν και στο τέλος κάνουν την τελική αλλαγή γιατί αγαπάνε το αμάξι τους .αν κοιτούσαν τη τσέπη τους θα το πουλούσαν και θα περνάνε έτοιμο!
    πολλοί από αυτούς λοιπόν κλέβουν το δημόσιο γιατί η Ελλάδα άλλη μη φορα ειναι πίσω από όλη την υπόλοιπη Ευρώπη και δε τους δίνει τη δυνατότητα να ειναι νόμιμοι!οσο για αυτούς που δε τους νοιάζει να δηλώσουν ποτέ θα παραμείνουν παράνομοι οπως και με τα σπίτια και κάποια στιγμή θα πληρώσουν .( και αυτό δύσκολο γιατί είμαστε σαυτό το κράτος ) άρα οι μόνοι που θα πληρώσουν ειναι αυτοί που με μεράκι φτιάξανε το αμάξι τους και το κράτος δε τους αφήνει αυτό πρέπει να αλλάξει .
    Και Παμε ξανά το να κανείς ένα αμάξι μετατροπή καινούργιο η μεταχειρισμένο ειναι ακριβότερο από το να το αγοράσεις έτοιμο καινούργιο η μεταχειρισμένο (να χει τε χρονια του ) όλοι θα κάναμε μετατροπές αν ίσχυε το αντίθετο ! Οποίος δε καταλαβαίνει αυτά .απλα δε θέλει να καταλάβει η δεν μπορει να κατάλαβει αλλά δε νομίζω ότι λένε καμια φιλοσοφία

  3. The Following 3 Users Say Thank You to playmaker For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (12-04-16), compactM3 (10-03-16), NassosMan (12-04-16)

  4. #43
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ξαναλεω λοιπον....... η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας...

    με την παρουσα νομοθεσια, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ για τον απλο λογο οτι απαιτηται γραπτη εγκριση του εργοστασιου ή του αντιπροσωπου αυτου στην Ελλαδα, πραγμα που δεν το δινει καμια αντιπροσωπια... (και μεταξυ μας καλα κανει γιατι ΔΕΝ ειναι η δουλεια τους αυτη).

    Μερικοι που εχουν μεγαλη γνωση της νομικης (εσυ εχεις?????) θα μπουν στον κοπο να ψαξουν να βρουν το σχετικο ΦΕΚ και δεν θα λενε βλακειες επι παντος επιστητου....
    Σου επισηναπτω λοιπον και το ΦΕΚ της υπουργικης αποφασης που ισχυει αυτη την στιγμη και αν θες εχω και ΟΛΕΣ τις διευκρινιστικες εγκυκλιους του υπουργειου για τυχον αλλες μεγαλες νομικες αποριες που μπορει να εχεις...
    Αν θες να σου υποβαλω και τις σχετικες νομοθεσιες αλλων κρατων, μια και η συζυγος μου ειναι δικηγορος Αγγλιας και Κυπρου με master στο Ευρωπαϊκο δικαιο........................ (αρκει να ξερεις καλα Αγγλικα με μεγαλη γνωση σε νομικες ορολογιες, το Κυπριακο ειναι στα Ελληνικα.....)

    το ενα αρχειο ειναι το Ελληνικο ΦΕΚ, το δευτερο ειναι το εγχειριδιο των Κυπριακων ΚΤΕΟ....
    Μετατροπή +25 -25% γίνεται νομιμότατα και δεν χρειάζεται χαρτί αντιπροσωπείας.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  5. #44
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετατροπή +25 -25% γίνεται νομιμότατα και δεν χρειάζεται χαρτί αντιπροσωπείας.
    κανεις λαθος γιατι το 25% ισχυει και για κιβυσμο και για ιπποδυναμη....
    για παραδειγμα, μπορεις να κανεις το 316 σε 318is σε κυβισμο, ΑΛΛΑ οχι σε ιπποδυναμη γιατι το ενα ειναι 105 αλογα και το αλλο 150... (50%)
    αντιστοιχα, κανεις ενα 320 σε 325, αλλα η διαφορα σε ιπποδυναμη ειναι πανω απο 25%, οποτε θες χαρτι

  6. #45
    Εγγραφή
    24-09-10
    Περιοχή
    Φιλοθέη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.502
    Thanked
    2548
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Για τους ατυχείς (μην πω κάτι χειρότερο) συσχετισμούς που κάνετε κάποιοι,όταν συγκρίνετε ένα Γνήσιο με μία μετατροπή τα λέει όλα.

    Δείτε ιστορικά γνήσια αυτοκίνητα που χάνουν σε αξία,όταν αρχίζουν να λείπουν γνήσια ανταλλακτικά από πάνω(ακόμα και βίδες)

    Τι αξία έχει και τι αξία αποκτά με τα χρόνια,ένα γνήσιο και μια μετατροπή???Οι υπόλοιποι στην ευρώπη και αμερική είναι λάθος?

    Επειδή έχω δύο μετατροπές(1 δηλωμένη και ένα αγωνιστικό) εύχομαι να ήταν και τα δύο γνήσια.
    Όπως προήπαν,άσε που το κόστος για μια μετατροπή σιγά σιγά πλησιάζει το γνήσιο.
    Αν έπερνες ε92 316 καινούργιο τότε θα έδινες τότε περίπου 30κ.
    Βάλε και τα πράγματα καινούργια (υποτίθεται για να είναι η σύγκριση δίκαιη) δεν θα έβγαινε για πλάκα 80κ??
    Μοτέρ v8 καινούργιο,άκρα καινούργια,διαφορικό,εξατμ ίσεις,σασμαν,εγκεφαλο,εργα ικά κλπ?

    Συμφωνώ να γίνουν όλα όπως πρέπει,για να μπορούν να δηλωθούν τα πάντα.
    Οι υπόλοιπες γνώμες μου φαίνεται ότι κρύβουν μια ζήλια.

    Ο γνήσιος και αυθεντικός(άνθρωπος και αυτοκίνητο) δεν φοβάται ποτέ και τίποτα.
    Ο δε μετατροπέας προσπαθεί για το καλύτερο με μόνο γνώμονα την οδηγική του ευχαρίστηση.
    Ουδέν το μεμπτόν για κανέναν.
    UP YOURS!

  7. The Following 8 Users Say Thank You to Dr. Yamastura For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (12-04-16), compactM3 (10-03-16), Loukas (10-03-16), nik200 (10-03-16), Skyline_IS (11-03-16), steliose36 (10-03-16), Vassilis ///M (11-03-16), ΔημήτρηςΜ3 (10-03-16)

  8. #46
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dr. Yamastura Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τους ατυχείς (μην πω κάτι χειρότερο) συσχετισμούς που κάνετε κάποιοι,όταν συγκρίνετε ένα Γνήσιο με μία μετατροπή τα λέει όλα.

    Δείτε ιστορικά γνήσια αυτοκίνητα που χάνουν σε αξία,όταν αρχίζουν να λείπουν γνήσια ανταλλακτικά από πάνω(ακόμα και βίδες)

    Τι αξία έχει και τι αξία αποκτά με τα χρόνια,ένα γνήσιο και μια μετατροπή???Οι υπόλοιποι στην ευρώπη και αμερική είναι λάθος?

    Επειδή έχω δύο μετατροπές(1 δηλωμένη και ένα αγωνιστικό) εύχομαι να ήταν και τα δύο γνήσια.
    Όπως προήπαν,άσε που το κόστος για μια μετατροπή σιγά σιγά πλησιάζει το γνήσιο.
    Αν έπερνες ε92 316 καινούργιο τότε θα έδινες τότε περίπου 30κ.
    Βάλε και τα πράγματα καινούργια (υποτίθεται για να είναι η σύγκριση δίκαιη) δεν θα έβγαινε για πλάκα 80κ??
    Μοτέρ v8 καινούργιο,άκρα καινούργια,διαφορικό,εξατμ ίσεις,σασμαν,εγκεφαλο,εργα ικά κλπ?

    Συμφωνώ να γίνουν όλα όπως πρέπει,για να μπορούν να δηλωθούν τα πάντα.
    Οι υπόλοιπες γνώμες μου φαίνεται ότι κρύβουν μια ζήλια.

    Ο γνήσιος και αυθεντικός(άνθρωπος και αυτοκίνητο) δεν φοβάται ποτέ και τίποτα.
    Ο δε μετατροπέας προσπαθεί για το καλύτερο με μόνο γνώμονα την οδηγική του ευχαρίστηση.
    Ουδέν το μεμπτόν για κανέναν.
    ρε φιλε, 17.000¤ μου κοστισε η μετατροπη μαζι με την πληρη ανακατασκευη και βαψιμο σε ενα E36 Compact του 1998............ τι να λεμε.... ολα τα ανταλλακτικα γνησια, καινουρια και μεσα σε εξουσιοδοτημενο για 9 μηνες....
    Εγω φταιω που καθομαι και σκαω, ενω μπορω και δικαιουμε ΝΟΜΙΜΑ να βγαλω και το σκαφος και το Ε91 325Χi και το Ε36 με Κυπριακα νουμερα, οπως κανουν χιλιαδες αλλοι με τα Βουλγαρικα και τα Γερμανικα (αυτα τα χαζα κρατη που δεν ξερουν τιποτα), να δω μετα τι πονος θα πιασει μερικους για τα εσοδα και τους δασμους του Ελληνικου κρατους......
    η υποκρισια του Ελληναρα σε ολο της το μεγαλειο....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη compactM3 : 10-03-16 στις 19:13

  9. #47
    Εγγραφή
    18-01-12
    Μηνύματα
    330
    Thanked
    346
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε, 17.000¤ μου κοστισε η μετατροπη μαζι με την πληρη ανακατασκευη και βαψιμο σε ενα E36 Compact του 1998............ τι να λεμε.... ολα τα ανταλλακτικα γνησια, καινουρια και μεσα σε εξουσιοδοτημενο για 9 μηνες....
    Εγω φταιω που καθομαι και σκαω, ενω μπορω και δικαιουμε ΝΟΜΙΜΑ να βγαλω και το σκαφος και το Ε91 325Χi και το Ε36 με Κυπριακα νουμερα, οπως κανουν χιλιαδες αλλοι με τα Βουλγαρικα και τα Γερμανικα (αυτα τα χαζα κρατη που δεν ξερουν τιποτα), να δω μετα τι πονος θα πιασει μερικους για τα εσοδα και τους δασμους του Ελληνικου κρατους......
    η υποκρισια του Ελληναρα σε ολο της το μεγαλειο....
    να σε ρωτησω κατι διχως παρεξηγησης.οταν το εκανες μπορουσες να το δηλωσεις?αν οχι γιατι το εκανες(οχι τιποτα αλλο, αλλα πολλα τα εξοδα για κατι που πρακτικα δεν μπορει νομιμα να χρησιμοποιηθει)?ευχομαι ειλικρινα να γινει η αναθεωρηση, θεωρω τελειως παραλογο το να μπορεις να βαλεις οτι μπουρδα θες στο οχημα πλην κινητηρα και να μην μιλαει κανεις, απλα αναρωτιεμαι.
    υ.γ. σε δημοσια συζητηση που ο καθενας εχει δικαιωμα να πει οτι θελει, το υφος δεν το καταλαβαινω αλλα anyway.

  10. The Following User Says Thank You to Loukas For This Useful Post:

    compactM3 (10-03-16)

  11. #48
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Loukas Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σε ρωτησω κατι διχως παρεξηγησης.οταν το εκανες μπορουσες να το δηλωσεις?αν οχι γιατι το εκανες(οχι τιποτα αλλο, αλλα πολλα τα εξοδα για κατι που πρακτικα δεν μπορει νομιμα να χρησιμοποιηθει)?ευχομαι ειλικρινα να γινει η αναθεωρηση, θεωρω τελειως παραλογο το να μπορεις να βαλεις οτι μπουρδα θες στο οχημα πλην κινητηρα και να μην μιλαει κανεις, απλα αναρωτιεμαι.
    υ.γ. σε δημοσια συζητηση που ο καθενας εχει δικαιωμα να πει οτι θελει, το υφος δεν το καταλαβαινω αλλα anyway.
    οταν το εκανα, και εγω και ολοι οι υπολοιποι, ηξεραν οτι ισχυε το προηγουμενο καθεστως....
    οπως επισης προειπα, προκειτε για υπουργικη αποφαση και οχι για νομοσχεδιο, που αμα δεν ψαξεις τα ΦΕΚ, δεν το βρισκεις....
    οπως ειπα, ακομα και στην τροχαια, οταν με σταματησαν (5 μερες το αυτοκινητο στο δρομο, 30 μερες διορια να το δηλωσεις), δεν ηξεραν τι να κανουν και το κρατησαν κλεισμενο στην τροχαια 20 μερες.
    Στο υπουργειο δε που με πηγαν συνοδεια, η απαντηση του υπαλληλου ηταν "τι το φερατε εδω να το κανω? ελεγχο στο πεζοδρομιο"? Ηπια καφε στο υπουργειο 5 ωρες μεχρι να αποφασισουν τι πρεπει να γινει...
    Κι εκει εψαχναν τι ισχυει.... αυτα τα αυτοκινητα επρεπε να πηγαινουν στο ΚΤΕΟ Ελληνικου για εγκριση τυπου, αλλα το εκλεισαν χωρις να εχουν εναλλακτικη.

    Για να καταλαβεις καλυτερα τι συμβαινει, στο υπουργειο μου εχουν κρατησει ΜΟΝΟ την αδεια κυκλοφοριας, κι αυτο γιατι υπηρχε το παραπεμπτικο απο την τροχαια...... ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ κυκλοφοριας δεν κρατησαν, τις εχω κανονικα πανω στο αυτοκινητο.... εδω και 27 μηνες τωρα πια, το αυτοκινητο δε, κλειδωμενο και ακινητο στο υπογειο....

    Οσο για το υφος, ειναι αναλογο του υφους και των κατηγοριων που εκτοξευονται.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη compactM3 : 10-03-16 στις 19:39

  12. The Following 2 Users Say Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    BILL007 (10-03-16), Loukas (10-03-16)

  13. #49
    Εγγραφή
    18-01-12
    Μηνύματα
    330
    Thanked
    346
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο compactM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν το εκανα, και εγω και ολοι οι υπολοιποι, ηξεραν οτι ισχυε το προηγουμενο καθεστως....
    οπως επισης προειπα, προκειτε για υπουργικη αποφαση και οχι για νομοσχεδιο, που αμα δεν ψαξεις τα ΦΕΚ, δεν το βρισκεις....
    οπως ειπα, ακομα και στην τροχαια, οταν με σταματησαν (5 μερες το αυτοκινητο στο δρομο, 30 μερες διορια να το δηλωσεις), δεν ηξεραν τι να κανουν και το κρατησαν κλεισμενο στην τροχαια 20 μερες.
    Στο υπουργειο δε που με πηγαν συνοδεια, η απαντηση του υπαλληλου ηταν "τι το φερατε εδω να το κανω? ελεγχο στο πεζοδρομιο"? Ηπια καφε στο υπουργειο 5 ωρες μεχρι να αποφασισουν τι πρεπει να γινει...
    Κι εκει εψαχναν τι ισχυει.... αυτα τα αυτοκινητα επρεπε να πηγαινουν στο ΚΤΕΟ Ελληνικου για εγκριση τυπου, αλλα το εκλεισαν χωρις να εχουν εναλλακτικη.

    Για να καταλαβεις καλυτερα τι συμβαινει, στο υπουργειο μου εχουν κρατησει ΜΟΝΟ την αδεια κυκλοφοριας, κι αυτο γιατι υπηρχε το παραπεμπτικο απο την τροχαια...... ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ κυκλοφοριας δεν κρατησαν, τις εχω κανονικα πανω στο αυτοκινητο.... εδω και 27 μηνες τωρα πια, το αυτοκινητο δε, κλειδωμενο και ακινητο στο υπογειο....

    Οσο για το υφος, ειναι αναλογο του υφους και των κατηγοριων που εκτοξευονται.....
    μαλλον εχω χασει καποιο θρεντ, γιατι αν τα' χα δει δεν θα εξυνα πληγες..μπορω να καταλαβω και τον εκνευρισμο και την κουραση σου, αλλα εχε υπομονη εδω που ζουμε και δεν ξερεις τι θα ξημερωσει ,κατι μπορει να γινει.καλη δυναμη και πανω απ'ολα να μαστε καλα, γιατι στο κατω κατω οι λαμαρινες, λαμαρινες ειναι.
    και για να βαδισω στα ορια του οφτοπικ δεν πιστευω να ναι αυτο το δικο σου:
    https://siokolis.car.gr/cars/view/6773935/

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Loukas For This Useful Post:

    BILL007 (10-03-16), compactM3 (10-03-16)

  15. #50
    Εγγραφή
    18-12-12
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    687
    Thanked
    1058
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Loukas Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον εχω χασει καποιο θρεντ, γιατι αν τα' χα δει δεν θα εξυνα πληγες..μπορω να καταλαβω και τον εκνευρισμο και την κουραση σου, αλλα εχε υπομονη εδω που ζουμε και δεν ξερεις τι θα ξημερωσει ,κατι μπορει να γινει.καλη δυναμη και πανω απ'ολα να μαστε καλα, γιατι στο κατω κατω οι λαμαρινες, λαμαρινες ειναι.
    και για να βαδισω στα ορια του οφτοπικ δεν πιστευω να ναι αυτο το δικο σου:
    https://siokolis.car.gr/cars/view/6773935/
    αχαχαχαχαχα.... με ρωτησε κι αλλο μελος γι αυτο....
    ΟΧΙ το δικο μου ειναι στο υπογειο του σπιτιου μου, ειναι AVUS BLAU και ΠΟΤΕ δεν θα ειχε πρασινα καθισματα......
    το δικο μου το μοτερ εχει 96.000 πραγματικα χιλιομετρα και με εξαρι σασμαν
    Attached Images Attached Images
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη compactM3 : 10-03-16 στις 20:02

  16. The Following 5 Users Say Thank You to compactM3 For This Useful Post:

    BILL007 (10-03-16), chrisgiapz3 (12-04-16), Loukas (10-03-16), Stunt Mike (10-03-16), Vassilis ///M (11-03-16)

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP