Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 70

Θέμα: Smart Pen

  1. #21
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ωχ κι άλλο θύμα...και το σκεφτόμουνα να τ ανοίξω το θρεντ από καιρό, αλλά δε περίμενα ότι θα χει τέτοια ανταπόκριση!!! Πάει τέλειωσε, λάθος δουλειά κάνουμε μου φαίνεται....

  2. #22
    Εγγραφή
    25-01-10
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    142
    Thanked
    60
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Με την ευκαιρία της συγκεκριμένης κουβέντας, να ρωτήσω κάτι ελαφρά off - topic? Για μικρές γρατζουνιές π.χ. από ένα πετραδάκι που ήρθε στο καπό με δύναμη και έχει βγάλει χρώμα πια είναι η ενδεδειγμένη λύση? Για να το προχωρήσω και παρακάτω, η τοπική βαφή πόσο καλό αποτέλεσμα έχει? Αν είναι αντί για μαύρο σημαδάκι που έχω τώρα, να αποκτήσω στη θέση του π.χ μια μουτζούρα γκρι (το χρώμα του αυτοκινήτου μου), ε προτιμώ το σημαδάκι που δείχνει και πιό "μάχιμο"

  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas_E92_ilsvm41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την ευκαιρία της συγκεκριμένης κουβέντας, να ρωτήσω κάτι ελαφρά off - topic? Για μικρές γρατζουνιές π.χ. από ένα πετραδάκι που ήρθε στο καπό με δύναμη και έχει βγάλει χρώμα πια είναι η ενδεδειγμένη λύση? Για να το προχωρήσω και παρακάτω, η τοπική βαφή πόσο καλό αποτέλεσμα έχει? Αν είναι αντί για μαύρο σημαδάκι που έχω τώρα, να αποκτήσω στη θέση του π.χ μια μουτζούρα γκρι (το χρώμα του αυτοκινήτου μου), ε προτιμώ το σημαδάκι που δείχνει και πιό "μάχιμο"
    αντρικο....

    αστο το διαμαντι σου ως εχει.....

    ετσι για να μην το πιανει κ το ματι...!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  4. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωχ κι άλλο θύμα...και το σκεφτόμουνα να τ ανοίξω το θρεντ από καιρό, αλλά δε περίμενα ότι θα χει τέτοια ανταπόκριση!!! Πάει τέλειωσε, λάθος δουλειά κάνουμε μου φαίνεται....
    Να δηλαδή, πως να στο πω, δηλαδή εγώ...Απλά έπεισα ένα φίλο και το αγόρασε αυτός χαχαχαχαχαχα Μου καταλογίζω απλώς την ηθική αυτουργία

    Υ.Γ. Πολύχρονος Κώστα!!

  5. The Following User Says Thank You to Apostolos For This Useful Post:

    Monsta (21-05-10)

  6. #25
    Εγγραφή
    25-01-10
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    142
    Thanked
    60
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντρικο....

    αστο το διαμαντι σου ως εχει.....

    ετσι για να μην το πιανει κ το ματι...!
    Και εγώ αυτής της άποψης είμαι, αλλά έχω ένα σημάδι στην πόρτα (μόνο εγώ το βλέπω - μην φανταστείς κανένα τέρας!) μάλλον από κάποια άλλη πόρτα διπλανού σε πάρκινγκ και όποτε πάω να μπω στο αμάξι καρφώνεται το μάτι μου σε αυτό και χαλιέμαι. Για άλλα δεν με νοιάζει, μόνο το συγκεκριμένο είναι που με εκνευρίζει...

  7. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να δηλαδή, πως να στο πω, δηλαδή εγώ...Απλά έπεισα ένα φίλο και το αγόρασε αυτός χαχαχαχαχαχα Μου καταλογίζω απλώς την ηθική αυτουργία

    Υ.Γ. Πολύχρονος Κώστα!!
    Σαν ηθικος αυτουργος δεν πρεπει να του δωσεις τουλαχιστον τα μισα χρηματα;;;

  8. #27
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν ηθικος αυτουργος δεν πρεπει να του δωσεις τουλαχιστον τα μισα χρηματα;;;

  9. #28
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    " σεξουαλικό αγρίμι"
    ακουσα σεξουαλικο αγριμι? ποιος με φωναξε? εδω ειμαι.. τι θα θελατε?

  10. The Following User Says Thank You to patriNOS For This Useful Post:

    Stamatis (21-05-10)

  11. #29
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas_E92_ilsvm41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την ευκαιρία της συγκεκριμένης κουβέντας, να ρωτήσω κάτι ελαφρά off - topic? Για μικρές γρατζουνιές π.χ. από ένα πετραδάκι που ήρθε στο καπό με δύναμη και έχει βγάλει χρώμα πια είναι η ενδεδειγμένη λύση? Για να το προχωρήσω και παρακάτω, η τοπική βαφή πόσο καλό αποτέλεσμα έχει? Αν είναι αντί για μαύρο σημαδάκι που έχω τώρα, να αποκτήσω στη θέση του π.χ μια μουτζούρα γκρι (το χρώμα του αυτοκινήτου μου), ε προτιμώ το σημαδάκι που δείχνει και πιό "μάχιμο"

    Δεν κάνεις τοπική βαφή σε κανένα οριζόντιο κομμάτι του αυτοκινήτου και για κανένα λόγο. Τα έχω γράψει και αλλού.

    Ή το βάφεις όλο ή το αφήνεις ως έχει....μάχιμο

  12. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    Andreas_E92 (21-05-10)

  13. #30
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Λοιπόν, υποσχέθηκα φωτό από εφαρμογή του Smart Pen.

    Το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι ένα Τoyota Corolla του 2008 και η γρατζουνιά που βλέπετε είναι στη πίσω πόρτα του συνοδηγού. Η φωτό είναι βέβαια μετά την εφαρμογή του εν λόγω προϊόντος.

    Σκοπός μου είναι να το δει όσος περισσότερος κόσμος γίνεται, ώστε να σταματήσουν να πέφτουν θύματα διάφορων απατεώνων / κερδοσκόπων. Ελπίζω και τα κατάλληλα tags να βοηθήσουν σ αυτό.

    Το μπουκαλάκι το έχω κρατήσει στο μαγαζί για του λόγου το αληθές.

    Όσο για τις φωτό:

    ---> Στη πρώτη βλέπετε ότι η πόρτα έχει 2 παράλληλες γρατζουνιές και έχω πάει λίγο πίσω για να πιάσω και τις δύο.

    ---> Στη 2η έχω εστιάσει στην κάτω γρατζουνιά για να δείτε καλύτερα τα αποτελέσματα.

    Και στις δύο γρατζουνιές έχει φύγει χρώμα και βέβαια το διάφανο βερνίκι του ....stupid pen δεν μπορεί να κάνει τίποτα για να το επισκεύασει.
    Attached Images Attached Images

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP