Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
το tmax δεν εχει καμια σχεση όχι μονο λογο κυβικων αλλα και άλλο πλαισιο άλλη αναρτηση αλλα όλα!! το πιθανοτερο είναι να παρουσιαστεί καποιο καινουριο χρωμα και όχι καινουριο μοντελο. ελπιζω δλδ γιατι αν κυκλοφορισει καινουριο δεν με βλεπω καλα!!!!!!!εγω δυστυχως δεν είμαι αντικειμενικος στην επιλογή σου,μιας και απ ότι καταλαβες είμαι καμμενος Tmaxas, αλλα και αντικειμενικα να το δουμε παλι το tmax θα επαιρνα χαχααχ. απλα επειδή περυσι ημουν ετοιμος να αλλαξω και να παω στο gt τελικα παλι κατεληξα με tmax. αν θελεις κατι το οποιο θα σε ικανοποιησει και αυριο μεθαύριο αποφασισεις να το δωσεις για κατι άλλο, τοτε το tmax είναι μονοδρομος
το καταλαβα φιλε μου οτι εισαι καμμενος tmaxas και οντως με νεο μοντελο θα καθεσαι σε αναμμενα καρβουνα.και εγω ειμαι πολυ τις yamaha γτ απο πιστσιρικι οτι πηρα ολα yαmaha ηταν....αν εννοεις για το gt τις bmw ε δεν νομιζω να αφηνες το tmax γτ θεωρω το gt κακασχημο σε σχεση με το tmax.η αληθεια ομως ειναι οτι οταν πηρα την αποφαση να αλλαξω το xmax σαν πρωτη επιλογη ειχα στην σκεψη το c650.για αυτο και το σκαλιζω τωρα το θεμα γτ ακομη δεν εχω κατασταλαξει και ειδικα απο την στιγμη που ουτε καν το εχω δει απο κοντα