Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 37 από 37

Θέμα: BMW VS YAMAHA

  1. #31
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    481
    Thanked
    195
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    το tmax δεν εχει καμια σχεση όχι μονο λογο κυβικων αλλα και άλλο πλαισιο άλλη αναρτηση αλλα όλα!! το πιθανοτερο είναι να παρουσιαστεί καποιο καινουριο χρωμα και όχι καινουριο μοντελο. ελπιζω δλδ γιατι αν κυκλοφορισει καινουριο δεν με βλεπω καλα!!!!!!!εγω δυστυχως δεν είμαι αντικειμενικος στην επιλογή σου,μιας και απ ότι καταλαβες είμαι καμμενος Tmaxas, αλλα και αντικειμενικα να το δουμε παλι το tmax θα επαιρνα χαχααχ. απλα επειδή περυσι ημουν ετοιμος να αλλαξω και να παω στο gt τελικα παλι κατεληξα με tmax. αν θελεις κατι το οποιο θα σε ικανοποιησει και αυριο μεθαύριο αποφασισεις να το δωσεις για κατι άλλο, τοτε το tmax είναι μονοδρομος
    το καταλαβα φιλε μου οτι εισαι καμμενος tmaxas και οντως με νεο μοντελο θα καθεσαι σε αναμμενα καρβουνα.και εγω ειμαι πολυ τις yamaha γτ απο πιστσιρικι οτι πηρα ολα yαmaha ηταν....αν εννοεις για το gt τις bmw ε δεν νομιζω να αφηνες το tmax γτ θεωρω το gt κακασχημο σε σχεση με το tmax.η αληθεια ομως ειναι οτι οταν πηρα την αποφαση να αλλαξω το xmax σαν πρωτη επιλογη ειχα στην σκεψη το c650.για αυτο και το σκαλιζω τωρα το θεμα γτ ακομη δεν εχω κατασταλαξει και ειδικα απο την στιγμη που ουτε καν το εχω δει απο κοντα

  2. #32
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ωπα σορι μπερδεψα τα μοντελα, το c650 ημουν ετοιμος να παρω,το gt πραγματι δεν βλέπεται!!! το c650 δεν εχει και καμια σοβαρη δοαφορα σε σχεση με το προηγουμενο. πολύ μικρες αλλαγες. στην αθηνα είναι ο Παναγιωτοπουλος (αν δεν κανω λαθος το ονομα) ο οποιος ασχολείται μονο με μηχανες της bmw αν δεν κανω λαθος,οποτε αν πας από κει σιγουρα θα σε ενημερωσει καλυτερα σε ότι αφορα το μηχανακι

  3. #33
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    481
    Thanked
    195
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωπα σορι μπερδεψα τα μοντελα, το c650 ημουν ετοιμος να παρω,το gt πραγματι δεν βλέπεται!!! το c650 δεν εχει και καμια σοβαρη δοαφορα σε σχεση με το προηγουμενο. πολύ μικρες αλλαγες. στην αθηνα είναι ο Παναγιωτοπουλος (αν δεν κανω λαθος το ονομα) ο οποιος ασχολείται μονο με μηχανες της bmw αν δεν κανω λαθος,οποτε αν πας από κει σιγουρα θα σε ενημερωσει καλυτερα σε ότι αφορα το μηχανακι
    ειμαι επαρχια αλλα μιλησα με παναγιωτοπουλο μου τον συστησε η ιδια η bmw και ολες τις πληροφοριες μου τις εδωσε αυτος.εχω κλεισει ραντεβου για 28 νοεμβρη θα το εχει στην θεσσαλονικη στην αντιπροσωπεια ο αντιστοιχος του παναγιωτιδη....η αληθεια ειναι δεν ξερω πως ειναι το παλιο c650 γτ δεν ετυχε ουτε στο δρομο να το δω.βλεπω το νεο στα διαφορα site καi σε ενα pdf που μου εστειλε ο αντιπροσωπος της θεσσαλονικης
    https://www.autoevolution.com/news/m...50.html#agal_0

  4. #34
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    481
    Thanked
    195
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    σημερα εκανα τεστ και τα 2...τι το ηθελα με μπερδεψαν ακομη πιο πολυ γτ πανε πολυ καλα στο δρομο.πρωτες εντυπωσεις οδηγικα αριστες και για τα 2 με μια μικρη υπεροχη στο tmax...πιο σβελτο στην εκινηση και καλυτερο κρατημα.απο την αλλη το c650 ειναι πιο δυνατο στις υψηλες στροφες και μεγαλυτερη τελικη κατι που ειναι λογικο λογο περισσοτερων ιππων.απο ποιοτητα κατσκευης θεωρω και τα 2 ισαξια και εξισου ομορφα.απο εκει και μετα δυστηχως το tmax τελη χρονιας αρχες του 17 με τα λεγομενα του αντιπροσωπου αλλαζει μοντελο και αυτο για μενα ειναι ενα σημαντικο μειον.c650 τελικα η επιλογη μου και 10 μαρτιου κανω την παραγγελια.ειμαι αναμεσα στα 2 παρακατω χρωματα και καθε γνωμη για την επιλογη του χρωματος απο ολους τους συμφοριτες ειναι καλοδεχουμενη.ευχαριστω
    Attached Images Attached Images

  5. The Following User Says Thank You to ART1 For This Useful Post:

    KalpasM3 (26-02-16)

  6. #35
    Εγγραφή
    07-01-13
    Περιοχή
    Athens/ Κορυδαλλός
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    860
    Thanked
    619
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το πάνω για έμενα είναι πιο όμορφο αλλά κλασικό, το κάτω του πάει καλό είναι βέβαια δεν δείχνει τόσο όσο το λευκό αλλά σαν σύνολο θα κάνει πιο μπαμ στο μάτι. Αυτά τώρα από τις φώτο.. γιατί από κοντά μπορεί να είναι εντελώς διαφορετικά τα πράγματα.

  7. #36
    Εγγραφή
    01-09-10
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    310
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και από εμένα οδήγησα το πορτοκαλί και ξετρελάθηκα! Σου συστήνω σαν χρώμα όμως ανεπυφηλακτα το άσπρο που το είδα και αυτό ζωντανά και έπαθα πλάκα! Πανέμορφο ! Τα 180 τα έχει για πλάκα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KalpasM3 : 26-02-16 στις 23:15
    ///M-POWER

  8. #37
    Εγγραφή
    31-08-17
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μπορει να ειμαι λιγο εκτος θεματος αλλα πειτε μια γυμνη μηχανη yamaha που να συναγωνιζεται την bmw s1000r. Σε οποιοδηποτε επιπεδο. Τι να λεμε τωρα...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP