Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 71

Θέμα: ΑΠΟ ΛΕΡΟ NURBURING HELP

  1. #1
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή ΑΠΟ ΛΕΡΟ NURBURING HELP

    καλησπερα σκεφτομαι να παρω το τουτου κ να το λιωσω στο ταξιδι...ετσι οπως το φανταζομαι θα παω μεσω Πατρας κ μετα να βγω Βενετια κ να αρχισω να ανεβαινω....τι πρεπει να προσεξω?εχω ξαναπαει αλλα το 2012 μεχρι συνορα ρουμανια ομως.....οποια γνωμη δεκτη στο τι να προσεξω....σας ευχαριστω!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με το 46αρι θα πας?
    Ο αριθμος κινητηρα που φαινεται στην αδεια συμφωνει με αυτον που υπαρχει στο μπλοκ της μηχανης?

  3. The Following 2 Users Say Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    A8hnaios (15-10-15), BILL007 (15-10-15)

  4. #3
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το 46αρι θα πας?
    Ο αριθμος κινητηρα που φαινεται στην αδεια συμφωνει με αυτον που υπαρχει στο μπλοκ της μηχανης?

    εμμ τσου....λες να πεσω σε ελεγχο τετοιο??τα σεναρια ολα ειναι πιθανα βεβαια αλλα θεωρω οτι ειναι πολυ low profile το αυτοκινητο μου....στη θεσσαλονικη με σταματησαν μια φορα για ελεγχο κ μου ειπαν να ανοιξω καπο..ψιλοχεστηκα αλλα τα παιδια ηταν πολυ κομπλε γτ πηγαινα κυριος μαλιστα μου ειπαν "να το χαιρεσαι " κιολας...τωρα πιο πολυ γι αυτο το συζηταω μαζι σας μηπως εχουν αυστηροποιηθει τα πραγματα....

  5. #4
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμμ τσου....λες να πεσω σε ελεγχο τετοιο??τα σεναρια ολα ειναι πιθανα βεβαια αλλα θεωρω οτι ειναι πολυ low profile το αυτοκινητο μου....στη θεσσαλονικη με σταματησαν μια φορα για ελεγχο κ μου ειπαν να ανοιξω καπο..ψιλοχεστηκα αλλα τα παιδια ηταν πολυ κομπλε γτ πηγαινα κυριος μαλιστα μου ειπαν "να το χαιρεσαι " κιολας...τωρα πιο πολυ γι αυτο το συζηταω μαζι σας μηπως εχουν αυστηροποιηθει τα πραγματα....
    Να σου πω.
    Δεν το θεωρω πιθανο να συμβει στις βαλκανικες χωρες.
    Αλλα το να πας γερμανια, ελβετια κλπ το θεωρω πολυ προκλητικο.

    Τακτοποιησε το ζητηματακι αυτο(αριθμος αδειας-αριθμος μπλοκ), φτιαξε και το ψευτοκαπακο να μην γραφει ξερω γω τογιοτα πανω, αν κανεις φασαρια βαλε ενα κλαπετο στην εξατμιση και... κανε το σταυρο σου να μη σε βαλουν στο ματι...

  6. The Following User Says Thank You to ghost-rider For This Useful Post:

    wheelman (15-10-15)

  7. #5
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Όντως δεν είναι να ρισκάρεις τέτοια πράγματα...
    Ωστόσο μια εκδρομή οδική είναι πολύ ωραία Σε αυτή την ενότητα έχει ηδη ποσταρισμένα κάποια ταξίδια προς Γερμανία, όπως εδώ π.χ https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=16100



  8. The Following 2 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    A8hnaios (16-10-15), Konstantinos E60 (16-10-15)

  9. #6
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8022
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμμ τσου....λες να πεσω σε ελεγχο τετοιο??τα σεναρια ολα ειναι πιθανα βεβαια αλλα θεωρω οτι ειναι πολυ low profile το αυτοκινητο μου....στη θεσσαλονικη με σταματησαν μια φορα για ελεγχο κ μου ειπαν να ανοιξω καπο..ψιλοχεστηκα αλλα τα παιδια ηταν πολυ κομπλε γτ πηγαινα κυριος μαλιστα μου ειπαν "να το χαιρεσαι " κιολας...τωρα πιο πολυ γι αυτο το συζηταω μαζι σας μηπως εχουν αυστηροποιηθει τα πραγματα....
    Αδερφέ με το συμπάθειο,
    αλλα προσωπικά με αδήλωτο δεν θα πήγαινα ούτε
    απο το μπλεφούτι στα άλιντα, πόσω δε στο Ring.

    Σκέψου μόνο πόσες χώρες θα διασχίσεις....

    Αν το αποφασείς όμως,
    σου ευχομαι καλά χλμ κ να είσαι σίγουρος ότι αυτό το ταξίδι θα σε αποζημιώσει!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη wheelman : 15-10-15 στις 20:41

  10. The Following 5 Users Say Thank You to wheelman For This Useful Post:

    BILL007 (15-10-15), diosak (17-10-15), ghost-rider (16-10-15), katsaraios (17-10-15), Konstantinos E60 (16-10-15)

  11. #7
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο wheelman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδερφέ με το συμπάθειο,
    αλλα προσωπικά με αδήλωτο δεν θα πήγαινα ούτε
    απο το μπλεφούτι στα άλιντα, πόσω δε στο Ring.

    Σκέψου μόνο πόσες χώρες θα διασχίσεις....

    Αν το αποφασείς όμως,
    σου ευχομαι καλά χλμ κ να είσαι σίγουρος ότι αυτό το ταξίδι θα σε αποζημιώσει!!!
    ελα ποιος εισαι ρε αδερφε εχεις ερθει Λερο κ δεν το ξερω???
    ο φοβος του αδηλωτου ναι ειναι κ εδω μονο που εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα...γενικα δεν ειμαι κ οδηγος που προκαλω....κανω ξεκαυλωματα τη νυχτα μονος....κ στο ταξιδι δεν θα εχει τετοια 5η κ χαλαρα να το απολαυσουμε....πιστευω οτι με αυτο το ρυθμο δεν θα αντιμετωπισω προβλημα...απλα ανοιξα το θρεντ γιατι στις εξω χωρες δεν ξερω τι γινεται???

  12. #8
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως δεν είναι να ρισκάρεις τέτοια πράγματα...
    Ωστόσο μια εκδρομή οδική είναι πολύ ωραία Σε αυτή την ενότητα έχει ηδη ποσταρισμένα κάποια ταξίδια προς Γερμανία, όπως εδώ π.χ https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=16100
    κ οχι τιποτα αυτο το αμαξι ειναι οτι εχουμε κ δεν εχουμε αδερφε....μη κατσουμε σε κανα σκαλωμενο μπλοκο κ ανοιξει μηχανοστασιο....δηλαδη πιστευω πρεπει να ειμαι πολυ κωλοφαρδος...

  13. #9
    Εγγραφή
    21-05-11
    Περιοχή
    dodekanhssos
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    318
    Thanked
    81
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω.
    Δεν το θεωρω πιθανο να συμβει στις βαλκανικες χωρες.
    Αλλα το να πας γερμανια, ελβετια κλπ το θεωρω πολυ προκλητικο.

    Τακτοποιησε το ζητηματακι αυτο(αριθμος αδειας-αριθμος μπλοκ), φτιαξε και το ψευτοκαπακο να μην γραφει ξερω γω τογιοτα πανω, αν κανεις φασαρια βαλε ενα κλαπετο στην εξατμιση και... κανε το σταυρο σου να μη σε βαλουν στο ματι...
    εχει τετοια μπλοκα στις εθνικες με ανοιγματα καπω κ ετσι ρε φιλε???το αμαξι εντωμεταξυ εξωτερικα περα απο ενα τελικο ενα καπο csl κ m pack κ ζαντες δεν εχει κατι που να σου τραβηξει τοσο την προσοχη...να ανεβασω φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας?

  14. #10
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8022
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BMW2jz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα ποιος εισαι ρε αδερφε εχεις ερθει Λερο κ δεν το ξερω???
    ο φοβος του αδηλωτου ναι ειναι κ εδω μονο που εδω τα πραγματα ειναι διαφορετικα...γενικα δεν ειμαι κ οδηγος που προκαλω....κανω ξεκαυλωματα τη νυχτα μονος....κ στο ταξιδι δεν θα εχει τετοια 5η κ χαλαρα να το απολαυσουμε....πιστευω οτι με αυτο το ρυθμο δεν θα αντιμετωπισω προβλημα...απλα ανοιξα το θρεντ γιατι στις εξω χωρες δεν ξερω τι γινεται???
    Πέρασα επτά μήνες στο Παρθένι....
    Και θα ήθελα πολύ να ξαναέρθω, απίστευτο μέρος.

    Το προβλημα όπως είπε και o ghost είναι στις ποιο "ανεπτυγμένες" χώρες και όχι τόσο στις βαλκανικές.
    Αν μπορέσεις να κάνεις αυτό που σου προτέινει,
    πιστευω θα είσαι ενα κλικ ποιο ύσηχος.

    Ελβετία ,την τρίτη έγραψαν σε τυχαίο έλεγχο γνωστό,
    γιατί τα το πέλμα των ελαστικών ήταν κατω του επιτρεπτού.
    Καλά του έκαναν βεβαια, απλά στο λέω για να καταλάβεις ότι είναι μην σου τύχει....

    Btw
    Αν κ εγινε ποιο ελαστκός ο νόμος, το ξέρεις ότι ατην γερμανία είθιστε απο 1 Νοεμβρίου μέχρι το πάσχα να φορουν χιονολάστιχα?
    Θα μου πέις σιγα για 40¤ πρόστιμο, αλλα και πάλι αν σου τυχει...

    Τες πά, ελπίζω να σου πάνε όλα καλά,
    και να επιστρέψεις περιγράφοντας μας το ταξίδι σου (με πολλές φωτό )
    μπας κ ταξιδεψουμε κ εμεις μαζί σου

  15. The Following 4 Users Say Thank You to wheelman For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (16-10-15), BILL007 (15-10-15), katsaraios (17-10-15), Vassilis ///M (16-10-15)

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP