Σελίδα 121 από 173 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123131171 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.201 έως 1.210 από 1723

Θέμα: Ποδοσφαιρικά-αθλητικά-οπαδικά και άλλα...

  1. #1201
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πιστεύω ότι δεν χρειάζονται αναλύσεις σε τέτοιο βαθμό για πράγματα και καταστάσεις που εμείς είναι αδύνατον να γνωρίζουμε,αν περιορίσουμε τα σχόλια στο βαθμό που επιτρέπει ένα ποδοσφαιρικό γεγονός,λίγο πλάκα λίγο καζούρα....νομιζω θα είναι καλύτερα

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Bitz For This Useful Post:

    LEONIDASKAL (10-05-17), Nino (19-05-17), wheelman (25-05-17)

  3. #1202
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEONIDASKAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελπιζω να μην εισαι δικηγορος φιλε στην ζωη σου.
    το οτι ξεσικωσες πεντε πινακακια δεν σημαινει οτι παραθετεις αποδειξεις .
    σου εξηγω για πολλοστη φορα οτι μιλαω με βαση αυτα που εζησα και ζω ακομη , αυτα δεν τα ξερω μονο εγω λογω καποιας ιδιοτητας αλλα βουηζει η χωρα ολοκληρη.(οχι μονο φυσικα για τον ολυμπιακο )
    τωρα αν περιμενεις τη ρεμουλα , και την απατεωνια του καθε ενα νατην βρεις αναρτημενη στο διαδυκτιο τοτε...............καλα μιλαω για σανο και χορτα δικιο εχω
    δεν εχω μενος και καμια κακια για τον ολυμπιακο , τον κραζω οπως κραζω και τους αλλους ,
    Τα πινακακια, τα οποία δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω, τα έβαλε άλλος. Αν θες να στηρίζεσαι σε φήμες, δικαίωμα σου, εγώ έχω μάθει να κρίνω με αποδείξεις. Οπότε, φίλε μου, θα σε προτιμούσα για μάρτυρα του αντιδικου και όχι δικό μου.
    Για να επανέλθουμε, μιας και τους κράζεις όλους όπως λες, για την Πυλαία και τη Λεωφόρο, υποθέτω κάτι θα ξέρεις...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Koyotte : 10-05-17 στις 19:32

  4. #1203
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    708
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ουουουου ορεξη να εχεις να γραφεις.οχι ομως περισσοτερα απο οσα ειδη λεγονται


    Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

  5. #1204
    Εγγραφή
    02-01-11
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.686
    Thanked
    6573
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    https://www.oneman.gr/keimena/men_s_...&utm_term=Pos2

    Το διαβασα κ θεωρησα οτι μπορει να ταιριαζει

  6. The Following User Says Thank You to vagmag For This Useful Post:

    doctore (15-05-17)

  7. #1205
    Εγγραφή
    08-08-11
    Περιοχή
    χαιδαρι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    3.220
    Thanked
    7747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλα το πατε....καλα ξεμπερδεματα.
    18527897_1808641059149776_1427174352188408420_n.jpg

  8. The Following User Says Thank You to Bitz For This Useful Post:

    Panos 316T (18-05-17)

  9. #1206
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ti na po gia to xtesino mats, exase o vazelos diko tou mats, anyparktoi emeis , sosti i kokkini tou termata min leme oti theloume, dyo kitrineas se 5 lepta apo ton ilithio komini gia na isoropisei to mats, alla kai pali tipota emeis , ekneuristikos pia kai o enrique pou mou fainetai poly serseris.
    einai lypiro pou troei proponitis mpyra sto kefali ,akoma pio lypiro pou oloi asxolountai an itan gemati i adeio kai an ekane theatro ,
    kai meis valame kapote fotia ston saxa tis aek kai to synexise o diatitis (kakos), kai o glykos tin efage apo aerobolo an thymamai stin 7 kai den graftike pouthena tipota , pali kakos,
    epitelous prepei na diakoptontai ola auta ta paixnidia , exo sixathei tin mpalla

    edose tin eukairia o ilithios na paroume mats sta xartia pou eimastan gia klamata, mipos leo thelei na tin kanei o afragouzos kai vrike aformi?

    den mporei diatites lather mia zoi na synexizoun, afou eimaste anikanoi as eisagoume kai diatites apo opoia xora mas tairiazei san koultoura, kameres kai skylia sta gipeda mpas kai doume kai podosfairo ,
    live free and drive hard

  10. #1207
    Εγγραφή
    07-01-10
    Περιοχή
    malmo ,sweden
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.280
    Thanked
    917
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    mia xara to pame , o vazelos ginetai o kainourgios sas platanias , as prosexan
    live free and drive hard

  11. #1208
    Εγγραφή
    16-02-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.163
    Thanked
    1116
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μια χαρά τα πάτε οι εξυγειαντές.
    Παράγοντες, παίκτες, οπαδοί, διαιτητές.

    Αλλά ξέχασα, ο Ολυμπιακός φταίει για όλα...

    Atha εντελώς φιλικά να σου πω ότι οι ΠΑΟΚτζήδες έχετε πάρει φόρα και βγάζετε φοβερή υπεροψία πολύ βιαστικά. Όσο πιο ψηλά νομίζεις ότι είσαι, τόσο πιο απότομη είναι η πτώση. Λίγο ηρεμία δεν βλάπτει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Harisp : 18-05-17 στις 11:39

  12. #1209
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η Τάμτα... θα πετάξει μια μπύρα χωρίς αλκοόλ...

  13. #1210
    Εγγραφή
    25-03-14
    Περιοχή
    Glyfada Athens
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    419
    Thanked
    322
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο atha Εμφάνιση μηνυμάτων
    ti na po gia to xtesino mats, exase o vazelos diko tou mats, anyparktoi emeis , sosti i kokkini tou termata min leme oti theloume, dyo kitrineas se 5 lepta apo ton ilithio komini gia na isoropisei to mats, alla kai pali tipota emeis , ekneuristikos pia kai o enrique pou mou fainetai poly serseris.
    einai lypiro pou troei proponitis mpyra sto kefali ,akoma pio lypiro pou oloi asxolountai an itan gemati i adeio kai an ekane theatro ,
    kai meis valame kapote fotia ston saxa tis aek kai to synexise o diatitis (kakos), kai o glykos tin efage apo aerobolo an thymamai stin 7 kai den graftike pouthena tipota , pali kakos,
    epitelous prepei na diakoptontai ola auta ta paixnidia , exo sixathei tin mpalla

    edose tin eukairia o ilithios na paroume mats sta xartia pou eimastan gia klamata, mipos leo thelei na tin kanei o afragouzos kai vrike aformi?

    den mporei diatites lather mia zoi na synexizoun, afou eimaste anikanoi as eisagoume kai diatites apo opoia xora mas tairiazei san koultoura, kameres kai skylia sta gipeda mpas kai doume kai podosfairo ,

    Φιλε συμφωνω σε ολα εκτος απο την κοκκινη του τερματος. Καθαρο φαουλ και κιτρινη. Γλυστρα ο Ενρικε και χανε αυτο που λεμε " προφανης θεση για γκολ " . Αλλα και να μην γλυστραγε παλι ηταν διπλα ο Μολεντο που μπορουσε να τον ανακοψει!

Σελίδα 121 από 173 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123131171 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP