Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22

Θέμα: Λάστιχο σε F20

  1. #21
    Εγγραφή
    29-10-16
    Περιοχή
    Athens N.S.
    Μηνύματα
    35
    Thanked
    24
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αστειο ειναι οτι τα εχετε χρυσωσει τα RFT λες και ειχατε και ποιο παλια τετιου τυπου λαστιχα. απορω τοσο καιρο με τη κεφαλι οδηγουσατε πριν τα μαθετε..............

  2. #22
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οταν δεν εχεις ,δεν το σκεφτεσαι.ετσι δεν ειναι το λογικο? σαυτο ειναι που διαφερει ο ανθρωπος απο τα αλλα ζωα,οτι εχει την λογικη..οποτε οταν το ρανφλατ μπηκε στην ζωη μας χωρις την επιλογη μας ,με την αγορα του αυτοκινητου,το κεφαλι οπως λες αρχισε να δουλευει και να προσπαθει να κατανοησει τι ειναι σωστο,ασφαλες,χρησιμο,ανετ κ.λ.π. το τι επικρατησε το εχουμε αναλυσει χιλιες φορες στο αναλογο τοπικ..πολλες οι αποψεις..οπως και να το κανουμε ειναι μια καινοτομια.ναι δεν δουλευει στην ελλαδα αλλα δεν φταιει αυτο ,φταιει η σκατοασφαλτος που εχουμε..σε μια στρωμενη λαδι ασφαλτο ειναι το ιδιος ανετο με ενα συμβατικο..
    εγω προσωπικα δεν ειμαι φαν του...γιαυτο τον λογο,γιατι ζω στην ελλαδα με τους οργωμενους δρομους και αυτο το ελαστικο δεν βολευει..ομως απο την αλλη με εχει ξελασπωσει πολλες φορες..σε πλαινα πεζοδρομιων οπου αλλοι τα ξεσκισαν,σε λακουβες -ανωμαλιες οπου αλλοι στραβωσαν τις ζαντες και εγω εφυγα καινουριος και φυσικα οταν μεσα στην πολη επαθα λαστιχο,τρυπησε στο πελμα και πηγα βαζοντας αερα μια φορα μονο σε ενα συνεργειο για να με παει,μπαλωσα -εφυγα.εσυ θα αλλαζες ρεζερβα μεσα στην μεση του δρομου η' θα περιμενες την οδικη να σε παρει.και αν αυτο ειναι λιγο για εσενα σκεψου να εισαι με 170 και σκαει το πισω με την μια...δες την εικονα..μετα θα λες πως οδηγουσα με τετοιο κεφαλι..πολιτισμος!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to dreamer For This Useful Post:

    michaelp900 (10-12-19), stavros116 (28-01-20)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP