Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 22

Θέμα: 1η συναντηση Πατρα 2010

  1. #11
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    για την συναντηση μπορω να πω οτι ηταν επιτυχεις και το μονο κακο ηταν οτι δεν ειχα μαζι ψηφιακη μιας και την ξεχασα... το αμαξι του αλεξη ειναι πραγματικα αξιο σεβασμου.. ολη η παρεα ειχε ευθυμο κλιμα και πιστευω οτι περασαμε αρκετα καλα αν και δεν εγινε κατι ιδιαιτερο... ελπιζω τωρα που ηδη εγινε η πρωτη γνωριμια να επακολουθησουν και καφεδακια μεσημερια κυριακης..

  2. The Following 3 Users Say Thank You to patriNOS For This Useful Post:

    alexm (17-05-10), m-power_01 (17-05-10), Vasilis (17-05-10)

  3. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    ρε βαγγελη, πηγες στον πολεμο χωρις οπλο...?

    μπραβο σε ολους σας, αντε να βαφτει η πατρα γαλανολευκη!!!

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    Kostas_1 (17-05-10), patriNOS (18-05-10)

  5. #13
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση, η οποία μάλιστα ήταν "διπλή". Παρεβρέθησαν και οι φίλοι του f/b group "BMW Patras".
    Περιοριστήκαμε σε γνωριμία, σε χαλαρό και φιλικό κλίμα. Δώσαμε ανοιχτό ραντεβού για επόμενη συνάντηση πιο οργανωμένη.
    Επίκεντρο έγινε το απίστευτο Μ5 του φίλου alexm.
    Εις το επανιδείν κύριοι (και κυρίες εύχομαι στο μέλλον)

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Κωνσταντίνος For This Useful Post:

    alexm (17-05-10), patriNOS (18-05-10)

  7. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπράβο παιδιά!! Αυτά είναι!! Δυνατά και στην επόμενη με συμμετοχές κι από εμάς εδώ!!

    Έβγαλε το διαστημόπλοιο βόλτα ο Αλέξης? χεχεχχε

  8. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    alexm (17-05-10)

  9. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπράβο παιδιά!!!!



  10. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    patriNOS (18-05-10)

  11. #16

    Προεπιλογή

    Πρωτη φορα ειδα στην Πατρα σε αναλογη συναντηση τοσο κοσμο! Χαρηκα που γνωρησα παιδια που δεν ηξερα (Κων/νο, Αλεξη,ΣΤρατο κλπ) και συναντησα παλιες καραβανες (ΠΑτρινος)! Η συναντηση αν και ενετλως αναγνωριστικη, γνωριστικαμε ,κουβεντιασαμε ...ηταν πολυ ευχαρηστη και σε αψογο κλιμα! Την παρασταση εκλεψε ο Αλεξης με το κτηνος του και τις ιστοριες του!
    Hilight τις βραδυας ειναι ο Πατρινος που εσκασε με τον μηχανικο του!
    Καπου υπαρχει φωτογραφια...θα την ανεβασω συντομα!

    Ελπιζω τωρα που γνωριστηκαμε να τα λεμε συχνοτερα!

  12. The Following 4 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    alexm (17-05-10), BILL007 (17-05-10), NickE60 (17-05-10), patriNOS (18-05-10)

  13. #17
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Mπραβο σας παιδες!!!
    Βαλτε και φωτο!!!
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  14. The Following User Says Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    patriNOS (18-05-10)

  15. #18
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πατρα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    3.100
    Thanked
    13978
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Πολυ θετικα σχολια και πολυ καλες εντυπωσεις αποκομισα απο την πρωτη συναντηση γνωριμιας των μελων ΠΑΤΡΑΣ του BMWfans.gr.
    Ευχαριστη συζητηση,αρκετο γελιο.....(με εμενα γελαγανε που τους ελεγα οτι ειμαι κουλος για τις δυνατοτητες του Μ5).
    Υπηρχε και ενα αρνητικο, μας εφαγε η ορθοστασια λες και δεν υπηρχε ενα cafe ανοικτο να κατσουμε σαν ανθρωποι να τα πουμε ξεκουραστα
    Χαρηκα πραγματικα που σας γνωρισα, m-power 01, Κωσταντίνος, partiNOS, Στρατο και ολα τα υπολοιπα παιδια, και την επομενη, οχι μονο ψηφιακη αλλα και καμερα.

    Τι δηλαδη μονο ο σογαμπρος θα ανεβαζει τις συναντησεις?

  16. The Following 2 Users Say Thank You to alexm For This Useful Post:

    m-power_01 (18-05-10), NickE60 (18-05-10)

  17. #19
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε βαγγελη, πηγες στον πολεμο χωρις οπλο...?

    μπραβο σε ολους σας, αντε να βαφτει η πατρα γαλανολευκη!!!
    ζητω συγγνωμη αλλα ημουν λιγο αγχωμενος γιατι ειχα στο μυαλο μου καποια πραγματα ασχετα και ξεχαστηκα ενω την ειχα βγαλει για να την παρω μαζι.Να ειστε σιγουροι οτι θα οργανωσουμε ακομη καλυτερη συναντηση η οποια θα ειναι πολυ πιο πολλα ατομα που θα ειναι και εγεγγραμενοι στο fans....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση, η οποία μάλιστα ήταν "διπλή". Παρεβρέθησαν και οι φίλοι του f/b group "BMW Patras".
    Περιοριστήκαμε σε γνωριμία, σε χαλαρό και φιλικό κλίμα. Δώσαμε ανοιχτό ραντεβού για επόμενη συνάντηση πιο οργανωμένη.
    Επίκεντρο έγινε το απίστευτο Μ5 του φίλου alexm.
    Εις το επανιδείν κύριοι (και κυρίες εύχομαι στο μέλλον)
    πραγματικα το αμαξι του alexM ειναι απο τα αμαξια που θα ηθελες να οδηγεις καθε μερα...αυτος ο θορυβος ειναι ακομη στα αυτια μου...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο παιδιά!! Αυτά είναι!! Δυνατά και στην επόμενη με συμμετοχές κι από εμάς εδώ!!

    Έβγαλε το διαστημόπλοιο βόλτα ο Αλέξης? χεχεχχε
    πραγματικα το αμαξι ειναι φοβερο και το εχει απιστευτα προσεγμενο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωτη φορα ειδα στην Πατρα σε αναλογη συναντηση τοσο κοσμο! Χαρηκα που γνωρησα παιδια που δεν ηξερα (Κων/νο, Αλεξη,ΣΤρατο κλπ) και συναντησα παλιες καραβανες (ΠΑτρινος)! Η συναντηση αν και ενετλως αναγνωριστικη, γνωριστικαμε ,κουβεντιασαμε ...ηταν πολυ ευχαρηστη και σε αψογο κλιμα! Την παρασταση εκλεψε ο Αλεξης με το κτηνος του και τις ιστοριες του!
    Hilight τις βραδυας ειναι ο Πατρινος που εσκασε με τον μηχανικο του!
    Καπου υπαρχει φωτογραφια...θα την ανεβασω συντομα!

    Ελπιζω τωρα που γνωριστηκαμε να τα λεμε συχνοτερα!
    σπυρο ο γιωργος ειναι σχεδον παντα μαζι μου οπου παω.. εχουμε παει μαζι και αθηνα στις αφιδνες για το πρωταθλημα drift, για κοντροβολτες για καφε για ποτο και για οτι μπορεις να φανταστεις... παρολο το νεαρο της ηλικιας του(15,5) οταν ειναι μαζι μου μπαινει παντου... ειναι φιλος παρολο που ειναι μικρος και επειδη και εγω οταν ημουν μικρος με εκαναν παρεα μεγαλα παιδια και μου αρεσε ετσι και εγω τον παιρνω μαζι και τον προσεχω σαν αδερφο μου.. φυσικα υπαρχει και εμπιστοσυνη απο την οικογενια του(εξαιρετοι ανθρωποι) προς το ατομο μου.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alexm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ θετικα σχολια και πολυ καλες εντυπωσεις αποκομισα απο την πρωτη συναντηση γνωριμιας των μελων ΠΑΤΡΑΣ του BMWfans.gr.
    Ευχαριστη συζητηση,αρκετο γελιο.....(με εμενα γελαγανε που τους ελεγα οτι ειμαι κουλος για τις δυνατοτητες του Μ5).
    Υπηρχε και ενα αρνητικο, μας εφαγε η ορθοστασια λες και δεν υπηρχε ενα cafe ανοικτο να κατσουμε σαν ανθρωποι να τα πουμε ξεκουραστα
    Χαρηκα πραγματικα που σας γνωρισα, m-power 01, Κωσταντίνος, partiNOS, Στρατο και ολα τα υπολοιπα παιδια, και την επομενη, οχι μονο ψηφιακη αλλα και καμερα.

    Τι δηλαδη μονο ο σογαμπρος θα ανεβαζει τις συναντησεις?
    την επομενη φορα σου υποσχομαι αλεξη οτι θα ειναι καφες και μετα βολτα.. απλα εγιναν ολα λιγο συντομα και ηταν και η πρωτη γνωριμια οποτε δεν μπορουσα να προτεινω ενα μερος για καφε(δεν ηξερα αν ολοι θα αρκουνταν στα γουστα μου.. ειμαι λιγο κυριλε στα μερη που πινω καφε παρα την εμφανιση μου οταν παω βραδυνη βολτα με το αμαξι).. βεβαια τωρα θα μπορουμε να πηγαινουμε στο μαγαζι που δουλευω(πλεον)για καφε μιας και το επιπεδο όλων ειναι σοβαρο και ξερω οτι θα σας ταιριαξει...
    αλεξη μην σε αγχωνει το αμαξι.. μικρος εισαι θα μαθεις..χαχαχαχα.. πλακα κανω.. ειμαι σιγουρος οτι για να το εχεις το πας πολυ καλυτερα απο οσο πιστευεις.. δεν φανηκες και χτεσινος και το ματι μου εμενα κοβει... ειναι τσακιρικο που λεμε..χαχαχα



    υ.γ σπυρο βρηκα μαλλον τον μετρητη απο το Μ3 και αυριο θα τον εχω.. κατα πασα πιθανοτητα την επομενη φορα θα εχουμε και show by patriNOS με την γρια μου να γυρναει ασχημα αν ειναι παραωρα και ερημικο μερος...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patriNOS : 18-05-10 στις 17:08

  18. The Following 3 Users Say Thank You to patriNOS For This Useful Post:

    alexm (18-05-10), NickE60 (18-05-10), Stathis (18-05-10)

  19. #20
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μπραβο στους Πατρινους που εκαναν την πρωτη συναντηση!!!
    Αλεξη δεν χρειαζεται χερια το οχημα σου παει μονο του!!!
    δε φτανει που ειναι Μ5 ειναι και προσεγμενο εχει και ιδιαιτερο χειροποιητο εσωτερικο, σουπερ 20αρες ζαντες ,εξατμισεις σπεσιαλ και 330χιλ. τελικη που δεν προκειται να την ξαναδεις απο οτι εχεις δηλωσει
    και παλι ευχομαι να συναντηθειτε ξανα σε πιο βολικες/οργανωμενες καταστασεις.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP