Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40

Θέμα: Συντηρηση ταμπλο και πλαστικων

  1. #31
    Εγγραφή
    28-02-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    15
    Thanked
    0
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εγω που χρησιμοποιω μωρομαντηλα για το ταμπλο παιζει να ασπριση το ταμπλο ?

  2. #32
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπερα λεβεντες, εχουμε καποιο λινκ εδω στην Ελλαδα για να παραγγειλω το γαλακτωμα autoglym??????????? που μπορω να το βρω????????

  3. #33
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gusss Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω που χρησιμοποιω μωρομαντηλα για το ταμπλο παιζει να ασπριση το ταμπλο ?
    Δεν ξέρω αν θα ασπρίσει, πάντως σίγουρα τα μωρομάντηλα δεν προσφέρουν καμία προστασία στο ταμπλό. Καλύτερα να πας σε κάποιο ειδικό γαλάκτωμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα λεβεντες, εχουμε καποιο λινκ εδω στην Ελλαδα για να παραγγειλω το γαλακτωμα autoglym??????????? που μπορω να το βρω????????
    Μπορείς να το πάρεις από εδώ: https://www.ketselidis.gr/productsli...mpany=AUTOGLYM. Στη θέση σου πάντως θα πήγαινα σε κάτι καλύτερο, μιας και το ag ούτε φτηνό είναι και αν δεν κάνω λάθος είναι σιλικονούχο.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  4. #34
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να το πάρεις από εδώ: https://www.ketselidis.gr/productsli...mpany=AUTOGLYM. Στη θέση σου πάντως θα πήγαινα σε κάτι καλύτερο, μιας και το ag ούτε φτηνό είναι και αν δεν κάνω λάθος είναι σιλικονούχο.
    τι μου προτεινεις φιλε μου???????? εννωειτε και θελω κατι καλυτερο δε το συζητω, και αν γινετε δωσε και λινκ για παραγγελεια

  5. #35
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προσωπικά προτείνω το poorboys natural dressing που το βρίσκεις εδώ https://swell.gr/car/index.php?page=...mart&Itemid=72(αυτή τη στιγμή βλέπω ότι δεν το έχει σε διαθεσιμότητα) και το 303 airspace protectant που το βρίσκεις εδώ: https://www.dimakismarine.com/eshop/...&cat=25&page=1 Το πρώτο αφήνει δοκιμασμένα άψογο φινίρισμα, καλή αντηλιακή προστασία και έχει πολύ ευχάριστη οσμή και το δεύτερο (δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά) είναι πολύ διάσημο για τις αντιστατικές του ικανότητες αλλά και αυτό για την αντηλιακή του προστασία. Γενικά θεωρούνται κορυφαία, αν και υπάρχουν κι άλλα καλά προϊόντα όπως το ΝΧΤ της Meguiars.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  6. The Following User Says Thank You to Driver M For This Useful Post:

    dimtz (06-06-10)

  7. #36
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά προτείνω το poorboys natural dressing που το βρίσκεις εδώ https://swell.gr/car/index.php?page=...mart&Itemid=72(αυτή τη στιγμή βλέπω ότι δεν το έχει σε διαθεσιμότητα) και το 303 airspace protectant που το βρίσκεις εδώ: https://www.dimakismarine.com/eshop/...&cat=25&page=1 Το πρώτο αφήνει δοκιμασμένα άψογο φινίρισμα, καλή αντηλιακή προστασία και έχει πολύ ευχάριστη οσμή και το δεύτερο (δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά) είναι πολύ διάσημο για τις αντιστατικές του ικανότητες αλλά και αυτό για την αντηλιακή του προστασία. Γενικά θεωρούνται κορυφαία, αν και υπάρχουν κι άλλα καλά προϊόντα όπως το ΝΧΤ της Meguiars.
    ok φιλε μου θα προσπαθησω να βρω το πρωτο που το εχεις δοκιμασει , σ ευχαριστω !

  8. #37
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μου επεσε καφες στα χειριστηρια του κλιματισμου.Κ απο την ζαχαρη ξεραθηκαν και δεν πατιοταν,θεωρησα λογικο να ριξω λιγο σπρευ επαφων,αποτελεσμα: 2 κουμπια ξεθωριασαν και οτι ετρεξε απο το σπρευ μου εκανε "νερα", στην προσοψη γυρω απο τα κουμπια. Τωρα φαινεται αισθητα η διαφορα της αριστερης πλευρας του κλιματισμου χρωματικα απο την δεξια οπου ειναι η ζημια.
    Σωνεται καπως με καμια αλοιφη? φευγουν αυτα τα νερα?

  9. #38
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή Ε46

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dathanaso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου επεσε καφες στα χειριστηρια του κλιματισμου.Κ απο την ζαχαρη ξεραθηκαν και δεν πατιοταν,θεωρησα λογικο να ριξω λιγο σπρευ επαφων,αποτελεσμα: 2 κουμπια ξεθωριασαν και οτι ετρεξε απο το σπρευ μου εκανε "νερα", στην προσοψη γυρω απο τα κουμπια. Τωρα φαινεται αισθητα η διαφορα της αριστερης πλευρας του κλιματισμου χρωματικα απο την δεξια οπου ειναι η ζημια.
    Σωνεται καπως με καμια αλοιφη? φευγουν αυτα τα νερα?
    Ανεβασα κ μια φωτο
    Attached Images Attached Images

  10. #39
    Εγγραφή
    12-02-10
    Περιοχή
    Kατερίνη
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    222
    Thanked
    197
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dathanaso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανεβασα κ μια φωτο
    Φίλε μου στο ebay θα βρείς την μονάδα κλιματισμού για Ε46 με πολύ λίγα χρήματα και τελειώνει το πρόβλημα σου!
    Πρίν τρείς μήνες αγόρασα μία με 3 ευρώ και 12 ευρώ μεταφορικά.Σύνολο 15 ευρώ και την τοποθέτησα πολύ εύκολα!!!

  11. The Following User Says Thank You to beliris For This Useful Post:

    Kostas_1 (14-06-10)

  12. #40
    Εγγραφή
    12-02-10
    Περιοχή
    Kατερίνη
    Ηλικία
    62
    Μηνύματα
    222
    Thanked
    197
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Χρησιμοποιώ μία φορά το δίμηνο το γαλάκτωμα της BMW για συντήρηση πλαστικών και το ταμπλώ και τα λαστιχένια μέρη παραμένουν κανούργια! Δεν γιαλίζουν και έχουν την φρεσκάδα του καινούργιου!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP