Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: Αγορα κινητου απο birdphone

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    επρεπε να παρεις τηλεφωνο πριν πας να το αγορασεις.


    μπορει το titanium χρωμα να το αγορασε πιο φθηνα χοντρικη γιατι ηταν νεα φορνια με νεες τιμες, οποτε τα αλλα χρωματα να τα αγορασε οντως ακριβοτερα. 45¤ διαφορα μου φαινονται κι εμενα πολλα αλλα εχει τυχει οταν δουλευα σε μαγαζι με κινητα να δω τετοιες κουλες διαφορες.


    Επισης πως ησουν σιγουρος οτι υπηρχε διαθεσιμοτητα? Ακομα κι αν γραφουν στο site αμεσα διαθεσιμο δεν ειναι 100% σιγουρο πως εχουν ενημερωσει το site αναλογα με το αποθεμα τους. Να παιρνεις παντα τηλεφωνο πριν πας στο μαγαζι να αγορασεις κατι που βρηκες στο skroutz. Γιατι μπορει να πας και να ακουσεις τη δικαιολογια οτι πουληθηκε πριν λιγο , δεν εχουμε ενημερωσει το site.


    επισης ακομα και με απειλη τηλεφωνου δε νομιζω να καταφερεις κατι. Ειδικα αν στο site τους το καθε χρωμα ειχε διαφορετικη τιμη, ιδια με αυτη που σου ειπε στο καταστημα προφορικα. Μην πας μακρυα, και στα αμαξια καποια χρωματα ειναι πιο ακριβα, μεταλικο-περλε-estoril blue Κλπ κλπ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimzan : 08-01-15 στις 14:03

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Dimzan For This Useful Post:

    Christopherk (08-01-15), Moufas E46 (08-01-15)

  3. #12
    Εγγραφή
    07-07-12
    Μηνύματα
    105
    Thanked
    288
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    επρεπε να παρεις τηλεφωνο πριν πας να το αγορασεις.


    μπορει το titanium χρωμα να το αγορασε πιο φθηνα χοντρικη γιατι ηταν νεα φορνια με νεες τιμες, οποτε τα αλλα χρωματα να τα αγορασε οντως ακριβοτερα. 45¤ διαφορα μου φαινονται κι εμενα πολλα αλλα εχει τυχει οταν δουλευα σε μαγαζι με κινητα να δω τετοιες κουλες διαφορες.


    Επισης πως ησουν σιγουρος οτι υπηρχε διαθεσιμοτητα? Ακομα κι αν γραφουν στο site αμεσα διαθεσιμο δεν ειναι 100% σιγουρο πως εχουν ενημερωσει το site αναλογα με το αποθεμα τους. Να παιρνεις παντα τηλεφωνο πριν πας στο μαγαζι να αγορασεις κατι που βρηκες στο skroutz. Γιατι μπορει να πας και να ακουσεις τη δικαιολογια οτι πουληθηκε πριν λιγο , δεν εχουμε ενημερωσει το site.


    επισης ακομα και με απειλη τηλεφωνου δε νομιζω να καταφερεις κατι. Ειδικα αν στο site τους το καθε χρωμα ειχε διαφορετικη τιμη, ιδια με αυτη που σου ειπε στο καταστημα προφορικα. Μην πας μακρυα, και στα αμαξια καποια χρωματα ειναι πιο ακριβα, μεταλικο-περλε-estoril blue Κλπ κλπ

    Καλημερα
    ακριβως αυτο εκανα φιλε μου " Πηρα τηλεφωνο να βεβαιωθω οτι υπαρχει " αλλα το τηλεφωνικο τους κεντρο ΔΕΝ λειτουργει Σαββατο καταλαβες ????
    οποτε αναγκαστικα μιας και υπηρχε διαθεσιμο ετσι εγραφε γι αυτο και πηγα ...την εχω πατησει καποιες φορες με καποια καταστηματα που ενω γραφουν οτι υπαρχει διαθεσιμο πας εκει και σου λενε αλλα νταλον....
    Φυσικα ειναι αυτονοητο οτι στα αυτοκινητα εχει διαφορα η τιμη στο χρωμα αλλα μιλαμε για κινητο με καπακια που τα αλλαζεις οποτε θες και εν τελει θεωρω μεγαλη την διαφορα τιμης απο 204 ¤ που εγραφε να ζηταει 250¤

  4. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν εχεις αδικο, απλα ησουν και ατυχος.


    στο ιντερνετ τα αλλα χρωματα τι τιμες τα ειχε?

  5. #14
    Εγγραφή
    07-07-12
    Μηνύματα
    105
    Thanked
    288
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχεις αδικο, απλα ησουν και ατυχος.


    στο ιντερνετ τα αλλα χρωματα τι τιμες τα ειχε?

    204 ¤ τα ειχε ολα αλλα οταν ακουσε οτι θελω το ασπρο τσουπ πηγε καρφι στα 250 ¤
    τελος παντων εμενα η δουλεια μου εγινε... απλα εγραψα μια εμπειρια μου απο το συγκεκριμμενο καταστημα μηπως και καποιος συμφουριτης γλυτωσει την ταλαιπωρια και το τρεξιμο.
    Αυτο αλλωστε πιστευω οτι ειναι και το νοημα του συγκεκριμμενου νηματος να μας βοηθήσει μεσω εμπειριων ολων των χρηστων να αποφυγουμε καποιους "επαγγελματιες"

    ολους σας για τις απαντησεις .....

  6. The Following User Says Thank You to giorgos1965 For This Useful Post:

    Christopherk (10-01-15)

  7. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    οκ εχεις δικιο, δεν το ειχα καταλαβει ετσι στην αρχη

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP