Σελίδα 3 από 43 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 422

Θέμα: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    30-12-09
    Περιοχή
    Salonica . . .
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    4.592
    Thanked
    5586
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    χοχοχοχοχοχο.....βλεπω ανοιξαμε ιστορια τωρα....!!!

    θα το γυαλισω ακομα περισσοτερο...κ θα σας περιμενω...!!!!

    μπαξτε μπαξτε....!!!!
    Βασιλη ελπιζω να ξες απο σουζες ετσι ; ; ;

    Οποτε βλεπεις κανενα κοριτσακι θα σουζαρεις να παθαινει πλακα . . .

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βασίληηηηηη!!!!!! Στα αξεσουάρ σου δεν είδα αγορά ΚΡΑΝΟΥΣ. Γιατί ?????

  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georggge46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχ, τι μου θυμησες ρε Βασιλη .... ! Εκανα πρωταθλητισμο στην ποδηλασια καποτε ..., κατηγορια παιδων και εφηβων αργοτερα ! Περασαν αρκετα ποδηλατα απο τα χερια μου [ πιστας, δρομου, βουνου ] ,μεγαλη αγαπη ... !! Απο το ''ενδοξο'' παρελθον μου, μου εχουν απομεινει μερικα μεταλλια και ενα CANNONDALE το οποιο ομως το χαιρεται ο πατερας μου λογω της ''καταστασης'' μου.....

    Υ.Γ. πολυ ωραιο το Scott !!
    φιλε Γιωργη....

    απλα θα σου ευχηθω οτι καλυτερο κ οτι ευχη εχεις στο μυαλο σου...να πραγματοποιθει αμμεσα..!!!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christos 330 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασιλη ελπιζω να ξες απο σουζες ετσι ; ; ;


    Οποτε βλεπεις κανενα κοριτσακι θα σουζαρεις να παθαινει πλακα . . .

    ....να με δω να κανω κ σουζα...κ θα ξεπερασω κ τη νιλα της οικονομικης κρισης απο τα γελια....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασίληηηηηη!!!!!! Στα αξεσουάρ σου δεν είδα αγορά ΚΡΑΝΟΥΣ. Γιατί ?????

    φοραω της μηχανης βρε αντωνακη μου.......
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    georggge46 (30-04-10), Ptboul (30-04-10)

  5. #24
    Εγγραφή
    15-01-10
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    345
    Thanked
    416
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και εγώ έβγαλα το παλιό μου MTB από την απραξία, άλλαξα λάστιχα, έκανα ένα γρήγορο service και πλεον καθημερινά μετακινούμαι με αυτό. Βέβαια μένω και κοντά στη δουλειά μου, οπότε οι μετακινήσεις προς και από την εργασία ανέρχονται στα περίπου 6 χλμ ημερησίως. Όμως καθότι κάτοικος Μοσχάτου, η παραλία είναι δίπλα και η βολτίτσα προς το τροκαντερό ή το ΣΕΦ τέλεια (γύρω στα 12 - 15 χλμ). Το αυτοκίνητο το μετακινώ μόνο ΣΚ και αν. Ακόμα και σε επαγγελματικά ραντεβού πηγαίνω με το ποδήλατο.
    Έλεγα και εγώ να αναβαθμιστώ και ψηνόμουν για το SCOTT Scale 40 ή το CUBE RACE LTD, αλλά προέκυψε δεύτερο τέκνο (έ, έ, έρχεται) και κοπήκαν τα περιττά έξοδα. Άρα άντε να αναβαθμίσω απλά το πηρούνι μου...
    Όσοι το σκέφτεστε, σταματήστε τις σκέψεις και αρχίστε το πετάλι. Από 114 κιλά που είχα πάει (ντροπή) μέσα σε ένα μήνα και κάτι είμαι στα 109 και με πολύ περισσότερη ενέργεια.
    Να κανονίζουμε και group βόλτες BMW FANS!!!!!

  6. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fast-enough Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ έβγαλα το παλιό μου MTB από την απραξία, άλλαξα λάστιχα, έκανα ένα γρήγορο service και πλεον καθημερινά μετακινούμαι με αυτό. Βέβαια μένω και κοντά στη δουλειά μου, οπότε οι μετακινήσεις προς και από την εργασία ανέρχονται στα περίπου 6 χλμ ημερησίως. Όμως καθότι κάτοικος Μοσχάτου, η παραλία είναι δίπλα και η βολτίτσα προς το τροκαντερό ή το ΣΕΦ τέλεια (γύρω στα 12 - 15 χλμ). Το αυτοκίνητο το μετακινώ μόνο ΣΚ και αν. Ακόμα και σε επαγγελματικά ραντεβού πηγαίνω με το ποδήλατο.
    Έλεγα και εγώ να αναβαθμιστώ και ψηνόμουν για το SCOTT Scale 40 ή το CUBE RACE LTD, αλλά προέκυψε δεύτερο τέκνο (έ, έ, έρχεται) και κοπήκαν τα περιττά έξοδα. Άρα άντε να αναβαθμίσω απλά το πηρούνι μου...
    Όσοι το σκέφτεστε, σταματήστε τις σκέψεις και αρχίστε το πετάλι. Από 114 κιλά που είχα πάει (ντροπή) μέσα σε ένα μήνα και κάτι είμαι στα 109 και με πολύ περισσότερη ενέργεια.
    Να κανονίζουμε και group βόλτες BMW FANS!!!!!


    ΒΡΕ..... διπλα ειμαστε....θα σε πετυχω ..παραλιακη να τα παμε...θα χω αυτοκολλητακι BMWFans να με αναγνωρισεις....


    ρε που μας καταντησανε......
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  7. #26
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    699
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πέρσι μας ήρθε και εμας η τρέλα για ποδηλατάκι,και χτύπησα ένα χειροποιητό Fidusa με όλα τα κομφόρ επάνω,σειρά Simano,Duore,carbon,δίσκους,ταχύτητ ς,ακόμα και ειδικές σαμπρέλες να μην παθαίνουμε φούιτ,και άλλα ψιλοπραγματάκια,βλέπεις το μπάξιμο δεν κόβεται ακόμα και εδώ μέχρι τώρα κάναμε 2500χλμ.και εννοείται μόνο Ανοιξη,Καλοκαίρι..
    Attached Images Attached Images
    ''One love three letters'' .....BMW

  8. #27
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρσι μας ήρθε και εμας η τρέλα για ποδηλατάκι,και χτύπησα ένα χειροποιητό Fidusa με όλα τα κομφόρ επάνω,σειρά Simano,Duore,carbon,δίσκους,ταχύτητ ς,ακόμα και ειδικές σαμπρέλες να μην παθαίνουμε φούιτ,και άλλα ψιλοπραγματάκια,βλέπεις το μπάξιμο δεν κόβεται ακόμα και εδώ μέχρι τώρα κάναμε 2500χλμ.και εννοείται μόνο Ανοιξη,Καλοκαίρι..
    ειπαμε.....

    σκασατε ο ενας με το αγωνιστικο...ο αλλος με το Φιδουσα , ο αλλος με το Cannondale..... ....ακομα δεν το πηρα κ θα αρχισω τα χοντρα μπαξιματα μου φαινεται με σας που μπλεξα....

    να ειμαστε καλα να χαιρομαστε τις βολτιτσες μας ρε παιδια....!!!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  9. #28
    Εγγραφή
    15-01-10
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    345
    Thanked
    416
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΒΡΕ..... διπλα ειμαστε....θα σε πετυχω ..παραλιακη να τα παμε...θα χω αυτοκολλητακι BMWFans να με αναγνωρισεις....


    ρε που μας καταντησανε......
    Σε έχω δει αρκετές φορές με το εργαλείο, αλλά πάντα ήμουν ή με τα πόδια ή με το ποδήλατο και με προσπερνούσες! Το πατρικό πρέπει να είναι κάπου στην Αργοστολίου σωστά? Εγώ είμαι Μιαούλη...

  10. #29
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι ζαντες ειναι με διπλα τοιχωματα...αγωνιστικου τυπου....δεν μασανε σε τιποτα κατα υποδειξη πολλων ανθρωπων του χωρου....

    ο σκελετος...κ γενικοτερα ολο το ποδηλατο αντεχει μεχρι 130+ χωρις κανενα προβλημα....

    εγω ειμαι στα 114,5 (απο 120) κ σε πληροφορω εκανα σημερα τα πρωτα μου 16 χλμ απο Δασος Χαιδαριου - Πειραια....με τις λακκουβες κ με τα ολα του...χωρις κανενα προβλημα!!!!

    Α ρε μουχλα!!!

    καλοβολτιστο Βασιλη!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  11. The Following User Says Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    Vasilis (30-04-10)

  12. #30
    Εγγραφή
    21-01-10
    Μηνύματα
    561
    Thanked
    330
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τόσα χιλιόμετρα βγαίναν κάθε χρόνο μαζί με τα αγωνιστικά.Άσε το σκέφτομαι και εγώ τώρα και αναρωτιέμαι,με το αμάξι κάνω λιγότερα κάθε χρόνο....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ...ΠΑΣΟ!!!!

    Να το χαιρεσαι το καμαρι σου φιλε......!
    Ευχαριστώ Βασίλη αν και το πούλησα πριν κανα 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά (το έχω μετανιώσει λίγο) αλλά δεν γίνεται να τα κράταγα όλα δεν είχα που να τα βάλω απο ένα σημείο και μετα...
    Θα προσπαθήσω να βγάλω και καμιά φωτογραφία σήμερα απο τα άλλα που μου έχουν απομείνει χαχαχα

Σελίδα 3 από 43 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP