Σελίδα 2 από 43 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 422

Θέμα: ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ!!!

  1. #11
    Εγγραφή
    21-01-10
    Μηνύματα
    561
    Thanked
    330
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Ξυνεις πληγές τώρα Βασίλη...αύριο φωτογραφίες από τα δικά μου...

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Libanner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξυνεις πληγές τώρα Βασίλη...αύριο φωτογραφίες από τα δικά μου...
    χοχοχοχοχοχο.....βλεπω ανοιξαμε ιστορια τωρα....!!!

    θα το γυαλισω ακομα περισσοτερο...κ θα σας περιμενω...!!!!

    μπαξτε μπαξτε....!!!!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νεο Ηρακλειο, Αθηνα
    Μηνύματα
    685
    Thanked
    565
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    πολυ καλη επιλογη το σκοτ!

    καλα χιλιομετρα σου ευχομαι και να θυμασαι οτι το ποδηλατο ειναι το πιο ωραιο αθλημα

    προσθετα και τετοια να σε σπρωχουν στην ανηφορα δε χρειαζεσαι. Εχει αλλη χαρη να πατας το πεταλ με δυναμη και να νιωθεις σχεδον μηδενικη αλλα φυσικη επιταχυνση.

    Οταν με το καλο του παρεις το κολαι και ξεπιαστεις κανε και κανα στριψιμο να δεις πως γραφουν και τα ποδηλατα . Δεν ξερω που μενεις και τι εχεις υποψην σου για διαδρομες με ποδηλατο παντως στα βορεια εχει το αλσος συγγρου που συστηνεται

  4. #14
    Εγγραφή
    21-01-10
    Μηνύματα
    561
    Thanked
    330
    Rides
    3

    Exclamation

    Ποδήλατο επαγγελματικό δρόμου

    Σκελετός μάρκας sector υλικό κατασκευής αλουμίνιο βάρος σκελετού 1100 γραμμάρια
    Πιρούνι Look full Carbon
    Σειρα Gampagnolo Mirage ιταλικής κατασκευής προελεύσεως
    Λάστιχα Continental Grand Prix 3000
    Ρόδες στεφάνια δίπατα Mavic Cxp30 κέντρα Campagnolo (φορούσα διάφορους συνδυασμούς)
    Τιμή αγορας καινουργιο το 2003 1500 ευρω (όπως φαίνεται στην πρώτη φώτο αξία πάνω απο 2000 ευρω)
    Χρήση 1,5 χρόνο αγωνιστική (προπόνηση-αγώνες αναβάσεις χρονόμετρα αντοχή) περίπου 25.000 με 30.000χιλ το χρόνο.
    Attached Images Attached Images

  5. The Following User Says Thank You to Libanner For This Useful Post:

    georggge46 (03-04-11)

  6. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    239
    Thanked
    82
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    φρένα και Μαλ#$%#$.
    Πάρε εκεί ένα παλιό σένιο παπουτσάκι που δε φοράς, και όπως κάναμε μικρά, μπλόκαρε τον πίσω τον τροχό.. Εκεί να δεις μπάντες φρένα και κακό. εχεχεχεχχεε

  7. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Libanner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποδήλατο επαγγελματικό δρόμου

    Σκελετός μάρκας sector υλικό κατασκευής αλουμίνιο βάρος σκελετού 1100 γραμμάρια
    Πιρούνι Look full Carbon
    Σειρα Gampagnolo Mirage ιταλικής κατασκευής προελεύσεως
    Λάστιχα Continental Grand Prix 3000
    Ρόδες στεφάνια δίπατα Mavic Cxp30 κέντρα Campagnolo (φορούσα διάφορους συνδυασμούς)
    Τιμή αγορας καινουργιο το 2003 1500 ευρω (όπως φαίνεται στην πρώτη φώτο αξία πάνω απο 2000 ευρω)
    Χρήση 1,5 χρόνο αγωνιστική (προπόνηση-αγώνες αναβάσεις χρονόμετρα αντοχή) περίπου 25.000 με 30.000χιλ το χρόνο.

  8. #17
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βασιλη σκεφτομαι σοβαρα να παρω και εγω για να πηγαινοερχομαι Γαλατσι - Κηφισια 9χλμ ειναι δλδ 18χλμ πηγαινε-ελα .
    Αλλα επειδη θα πρεπει να μπαινω στην Κηφησιας που ειδικα το βραδυ κυκλοφορουν γρηγοροι με κανει διστακτικο αν και σιγουρα θα εκανε καλο στην τσεπη και στο σωμα.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  9. #18
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασιλη σκεφτομαι σοβαρα να παρω και εγω για να πηγαινοερχομαι Γαλατσι - Κηφισια 9χλμ ειναι δλδ 18χλμ πηγαινε-ελα .
    Αλλα επειδη θα πρεπει να μπαινω στην Κηφησιας που ειδικα το βραδυ κυκλοφορουν γρηγοροι με κανει διστακτικο αν και σιγουρα θα εκανε καλο στην τσεπη και στο σωμα.
    Βρές εναλλακτικές διαδρομές. Σίγουρα υπάρχουν.

  10. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλη επιλογη το σκοτ!

    καλα χιλιομετρα σου ευχομαι και να θυμασαι οτι το ποδηλατο ειναι το πιο ωραιο αθλημα

    προσθετα και τετοια να σε σπρωχουν στην ανηφορα δε χρειαζεσαι. Εχει αλλη χαρη να πατας το πεταλ με δυναμη και να νιωθεις σχεδον μηδενικη αλλα φυσικη επιταχυνση.

    Οταν με το καλο του παρεις το κολαι και ξεπιαστεις κανε και κανα στριψιμο να δεις πως γραφουν και τα ποδηλατα . Δεν ξερω που μενεις και τι εχεις υποψην σου για διαδρομες με ποδηλατο παντως στα βορεια εχει το αλσος συγγρου που συστηνεται
    Σιγουρα εχει κ προς τα κει ωραια μερη...εγω ομως ευτυχως εχω την παραλιακη που ειναι διπλα μου κ θα απολαμβανω κ θαλασσινη θεα.....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Libanner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποδήλατο επαγγελματικό δρόμου

    Σκελετός μάρκας sector υλικό κατασκευής αλουμίνιο βάρος σκελετού 1100 γραμμάρια
    Πιρούνι Look full Carbon
    Σειρα Gampagnolo Mirage ιταλικής κατασκευής προελεύσεως
    Λάστιχα Continental Grand Prix 3000
    Ρόδες στεφάνια δίπατα Mavic Cxp30 κέντρα Campagnolo (φορούσα διάφορους συνδυασμούς)
    Τιμή αγορας καινουργιο το 2003 1500 ευρω (όπως φαίνεται στην πρώτη φώτο αξία πάνω απο 2000 ευρω)
    Χρήση 1,5 χρόνο αγωνιστική (προπόνηση-αγώνες αναβάσεις χρονόμετρα αντοχή) περίπου 25.000 με 30.000χιλ το χρόνο.
    οκ...ΠΑΣΟ!!!!

    Να το χαιρεσαι το καμαρι σου φιλε......!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασιλη σκεφτομαι σοβαρα να παρω και εγω για να πηγαινοερχομαι Γαλατσι - Κηφισια 9χλμ ειναι δλδ 18χλμ πηγαινε-ελα .
    Αλλα επειδη θα πρεπει να μπαινω στην Κηφησιας που ειδικα το βραδυ κυκλοφορουν γρηγοροι με κανει διστακτικο αν και σιγουρα θα εκανε καλο στην τσεπη και στο σωμα.

    στο γραψε κ ο Αντωνης φιλε Γιωργη....λυσεις υπαρχουν, αλλα με προσοχη παντοτε μιας κ εισαι εκτεθειμενος ανα πασα ωρα κ στιγμη....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Samaro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρές εναλλακτικές διαδρομές. Σίγουρα υπάρχουν.
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  11. #20
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    794
    Thanked
    1238
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αχ, τι μου θυμησες ρε Βασιλη .... ! Εκανα πρωταθλητισμο στην ποδηλασια καποτε ..., κατηγορια παιδων και εφηβων αργοτερα ! Περασαν αρκετα ποδηλατα απο τα χερια μου [ πιστας, δρομου, βουνου ] ,μεγαλη αγαπη ... !! Απο το ''ενδοξο'' παρελθον μου, μου εχουν απομεινει μερικα μεταλλια και ενα CANNONDALE το οποιο ομως το χαιρεται ο πατερας μου λογω της ''καταστασης'' μου.....

    Υ.Γ. πολυ ωραιο το Scott !!
    Attached Images Attached Images
    bbs rules ....

Σελίδα 2 από 43 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP