Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 28 από 28

Θέμα: ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

  1. #21
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδες το πιο πανω πμ ?
    οχι τωρα μολις το δα. ρωτησα την εθνικη και καλυπτομαι κανονικα. με απαλλαγη 400 ευρω ομως γιατι αλλη απαλλαγη εχει το ατυχημα αλλη η μερικη κλοπη. και αυτο δεν το ξερα και μου το πανε απο την εταιρια

  2. #22
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων

    αρχίσαμε να βαράμε το παράθυρο, το οποίο όμως είχε φυμέ μεμβράνη και δεν έσπαγε με τίποτα.
    Άρη, πριν 2 χρόνια ο πεθερός μου είχε εμπλακεί σε ατύχημα με το corsa της γυναίκας μου, όπου μηχανόβιος έσκασε σα μυγάκι στη πίσω κολώνα (c-pillar) και από το μπαμ το πίσω τζάμι του hatch έγινε κομμάτια. Μάλλον να το πω καλύτερα: Εκατομμύρια κομματάκια. Ξαναλέω ότι το μπαμ το έφαγε η πίσω κολώνα και όχι το τζάμι.

    Το αυτοκίνητο φορούσε μεμβράνη titanium της Llumar. Έκτοτε σταμάτησα να πιστεύω ότι οι 'απλές' αντιλιακές μεμβράνες προστατεύουν τα θρύψαλα. Μάλιστα κυκλοφορούν διάφορα βίντεο στο youtube που δείχνουν τη μηδανική προστασία των μεμβρανών σε χτυπήματα. Τουναντίον μάλιστα. Για να έχεις αποτελεσματική προστασία, το μόνο που σε σώνει είναι ειδική αντιτρομοκρατική μεμβράνη, σαν αυτές που έχω στο μαγαζί και κάνει ένα σκασμό λεφτά.

    Τώρα το πως άντεξε το ΤΤ, ειλικρινά μου κάνει εντύπωση!

    Παίζει το σφυρί από τη Shell να ήταν .....μούφα???

  3. #23
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρη, πριν 2 χρόνια ο πεθερός μου είχε εμπλακεί σε ατύχημα με το corsa της γυναίκας μου, όπου μηχανόβιος έσκασε σα μυγάκι στη πίσω κολώνα (c-pillar) και από το μπαμ το πίσω τζάμι του hatch έγινε κομμάτια. Μάλλον να το πω καλύτερα: Εκατομμύρια κομματάκια. Ξαναλέω ότι το μπαμ το έφαγε η πίσω κολώνα και όχι το τζάμι.

    Το αυτοκίνητο φορούσε μεμβράνη titanium της Llumar. Έκτοτε σταμάτησα να πιστεύω ότι οι 'απλές' αντιλιακές μεμβράνες προστατεύουν τα θρύψαλα. Μάλιστα κυκλοφορούν διάφορα βίντεο στο youtube που δείχνουν τη μηδανική προστασία των μεμβρανών σε χτυπήματα. Τουναντίον μάλιστα. Για να έχεις αποτελεσματική προστασία, το μόνο που σε σώνει είναι ειδική αντιτρομοκρατική μεμβράνη, σαν αυτές που έχω στο μαγαζί και κάνει ένα σκασμό λεφτά.

    Τώρα το πως άντεξε το ΤΤ, ειλικρινά μου κάνει εντύπωση!

    Παίζει το σφυρί από τη Shell να ήταν .....μούφα???
    αυτες φοραω και γω φιλε. οπως τα λες ειναι. περα απο κανα 2 μικρα κομματια που κρατησε η μεμβρανη ολο το υπολοιπο εχει θρυψαλα

  4. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι τωρα μολις το δα. ρωτησα την εθνικη και καλυπτομαι κανονικα. με απαλλαγη 400 ευρω ομως γιατι αλλη απαλλαγη εχει το ατυχημα αλλη η μερικη κλοπη. και αυτο δεν το ξερα και μου το πανε απο την εταιρια
    θα σου απαντησει ισως ο Νικολας..
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  5. #25
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deepBLUE Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σου απαντησει ισως ο Νικολας..
    σε ευχαριστω φιλε. θα του στειλω πμ

  6. #26
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το εχω νιωσει αυτο κ εγω μια φορα.....με το 318is που ειχα πριν το m3 ειχα βαλει καπου στα 1000ευρ ηχοσυστημα δεν το χαρηκα 1 μηνα κ εγινε φτερα....μου το ανοιξαν μπροστα στα σχολεια στην βουλιαγμενης στα πολυκλαδικα μεχρι κ τα ρουχα της δουλειας μου πηραν τι να πω? ειχε αφησει ενα καρο αποτυποματα επανω στην πορτα ηρθε η συμανση πηρε μερικα αλλα απο το 06 μεχρι κ σημερα τιποτα καμια απαντηση απο την αστυνομια.... ειχαν σπασει το ντουλαπακι κ τον αφαλο του συνοδηγου το κακο ειναι οτι ρωτησα πολλα ατομα εκει τρυγιρω κ κανεις δεν ειδε τιποτα τι περιεργο ε?????η μονη απαντηση που επερνα ηταν δεν ειδα τιποτα δεν ακουσα κατι.....εδω σηκωσαν ενα ολοκληρο αμαξι κ κανεις δεν ειδε τιποτε....2sab διπλοπινικα ενας 4καναλος ενυχιστης ολα της ροκφορντ 300cd ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ!τι να πω? το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ευτυχως που δεν εμαθα ποιος ειναι γιατι θα πηγαινα φυλακη!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  7. #27
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτες φοραω και γω φιλε. οπως τα λες ειναι. περα απο κανα 2 μικρα κομματια που κρατησε η μεμβρανη ολο το υπολοιπο εχει θρυψαλα
    Τι να πω ρε σεις... Μεμβράνη της 3Μ φορούσε ο άνθρωπος, μια συγκεκριμένη που αν και σχετικά ανοιχτή κόβει απόλυτα τη θερμοκρασία. Το τζάμι έκανε μια τρύπα στη μέση εκεί που το χτύπησε το σφυρί και μετά αφαιρέθηκε μονοκόμματο! Παρεπιπτόντως, δεν ήταν ΤΤ αλλά S3. Το ΤΤ δεν έχει πλαίσιο στην πόρτα, οπότε το τζάμι φεύγει για πλάκα.

  8. #28
    Εγγραφή
    14-01-10
    Περιοχή
    Πειραιας
    Μηνύματα
    18
    Thanked
    26
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    θα ψαξω να δω για την απαλλαγη των 400¤ στην μερικη κλοπη κ θα σου απαντησω

  9. The Following User Says Thank You to athanasakis nikolas For This Useful Post:

    deepBLUE (01-05-10)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP