Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 115 από 115

Θέμα: Αγορά Ζ3

  1. #111
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Maras Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραίο το hardtop αλλα το δωράκι αυτό μου φαίνεται κάπως ε;
    τι παει να πει δεν ήξερε.......α ρε για λουκουμάδες μας περνάνε.........τέλος αν όλα ειναι καλά σου εύχομαι να χαρείς το όμορφο αμάξι σου!
    Προσωπικά πιστεύω χe στηκε για το τι έχει κ τι δεν εχει το αμάξι και σιγά μην ασχολούταν. Έμπορος είναι, να μπάζει να βγάζει θέλει. Φέρστ ιν φέρστ άουτ και να βγάινει ο μήνας.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  2. #112
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mastro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω τέλος καλό όλα καλά. Ο κ.Σπανός δεν γνώριζε ότι είχε γίνει μετατροπή στην Intercar με κιτ υπερκυβισμού και για να μου απαλύνει τον πόνο μου έκανε δώρο το hardtop.
    Ξέρεις πόσο δύσκολα βρίσκεις hardtop Z3;
    Δηλαδή "ξαφνικά" σου βρήκε hardtop ; Να φανταστώ οτι είναι και ίδιο χρώμα με το δικό σου; Τρομερές συμπτώσεις !
    Κάτι σου είχα γράψει πριν...
    Πρoσωπικά υποψιάζομαι οτι πρόκειται για το Ζ3 του Νίκου που μετά αγόρασε ο vaspap, o οπόιος με τη σειρά του το έτρεχε σε drift events (ρίξε μια ματιά σε σχετικά posts του, αν θυμάμαι καλά, υπάρχουν και εδώ).
    Ενδεχομένως, αν τελικά πρόκειται για το συγκεκριμένο Ζ3, να το "ξεφόρτωσαν" λίγο και για να μην δέιχνει το ίδιο αλλά και για πουλήσουν τα "περιφεριακά" (όπως το hardtop) ξεχωριστά για να βγάλουν περισσότερα.
    Πάντως θεωρώ καλή τη κίνηση του κου Σπανού να σου κάνει δώρο το hardtop (θα σου στοίχιζε +1500), έστω και σαν "κίινηση καλής θελήσεως" ως αναγνώριση της σοβαρής παράλειψης ενημέρωσης που έγινε.

    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων ή/και κακόβουλων σκέψεων, ξεκαθαρίζω οτι με τα γραφόμενά μου ούτε μέμφομαι, ούτε κατηγορώ τον κο Σπανό ή την εταιρία του (έτσι κι αλλιώς γράφω για υποψία μου και ενδεχόμενη κατάσταση) αλλά θεωρώ οτι το να είμαστε υποψιασμένοι ως πελάτες και δικαίωμά μας είναι αλλά ίσως και υποχρέωσή μας αν βλέπουμε οτι απο τυχαία λάθη μπορεί να μην απολαμβάνουμε ό,τι θα μπορόυσαμε με τα χρήματα που πληρώνονται.

    @mastro: θεωρώ οτι -όπως και νά΄ναι- έχεις αγοράσει ένα Ζ3 εξελιγμένο με μεράκι και "χρήμα", απόλαυσέ το.

  3. The Following 4 Users Say Thank You to VanVIC For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (14-08-14), deepBLUE (13-08-14), Ptboul (13-08-14), Vassilis ///M (13-08-14)

  4. #113
    Εγγραφή
    03-02-14
    Περιοχή
    Piraeus
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    89
    Thanked
    164
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν ειναι του Νίκου. Έχω βρει και έχω μιλήσει με τον προηγούμενο ιδιοκτήτη ο οποίος μου επιβεβαίωσε και τα κυβικά και ότι υπήρχε και hardtop. Thanks πάντως για την βοήθεια όλων.
    Rock Simplicity
    www.hdforum.gr

  5. The Following 3 Users Say Thank You to mastro For This Useful Post:

    chrisgiapz3 (14-08-14), Ptboul (13-08-14), VanVIC (13-08-14)

  6. #114
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά πιστεύω χe στηκε για το τι έχει κ τι δεν εχει το αμάξι και σιγά μην ασχολούταν. Έμπορος είναι, να μπάζει να βγάζει θέλει. Φέρστ ιν φέρστ άουτ και να βγάινει ο μήνας.

    Δηλαδή, άλλο πούλησε ο Σπανος, άλλο πήρε ο φιλος...

  7. #115
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Όχι ρεει, άλλο εννοώ σχετικά με τα κυβικά του αμαξιού.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP