Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 52

Θέμα: M3E46 αντί για E46 330?

  1. #1
    Εγγραφή
    17-04-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    903
    Thanked
    322
    Rides
    1

    Προεπιλογή M3E46 αντί για E46 330?

    εχω το bmw 330 cabrio e 46 και βρηκα ενα m3 46 cabrio η ολη τραμπα θα μου στοιχισει το ποσο που χρειαζεται να γινει το 330 compresoras,,το 330 ειναι φορτωμενο και δεν θελω να δωσω αλλα χρηματα ,,,,δελεαζομαι μονο αν παρω το m3 να δωσω το ποσο αυτο ,,,,,,,εσεις τι θα κανατε στην θεση μου μια και δεν γνωριζω πως εχει δουλευτει το m3 το οποιο σημειωτεον ειναι 2005 μοντελο smg απο την μια βλεπω οτι ειναι ευκαιρια απο την αλλη σκεφτομαι μηπως μετα αρχιζει να ζηταει το m??

  2. #2
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Σε καταλαβα απο το μαλλι οτι εισαι φουντωμενος για Μ καταστασεις.
    Σιγουρα πας σε πιο "ειδικο" αυτοκινητο σε οτι αφορα την χρηση και φυσικα στην συντηρηση του.
    Θα σε διαφωτισουν περισσοτερο αρκετα απο τα παιδια , προσωπικα θα κραταγα το 330.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  3. #3
    Εγγραφή
    17-04-10
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    903
    Thanked
    322
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο katsaraios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε καταλαβα απο το μαλλι οτι εισαι φουντωμενος για Μ καταστασεις.
    Σιγουρα πας σε πιο "ειδικο" αυτοκινητο σε οτι αφορα την χρηση και φυσικα στην συντηρηση του.
    Θα σε διαφωτισουν περισσοτερο αρκετα απο τα παιδια , προσωπικα θα κραταγα το 330.
    το φουντωμα ηταν που εψαχνα να σας βρω μεσα στα σκοταδια σε αγνωστη περιοχη για εμενα axaxxaaxaxax

  4. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Atsa linos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω το bmw 330 camprio e 46 και βρηκα ενα m3 46 camprio η ολη τραμπα θα μου στοιχισει το ποσο που χρειαζεται να γινει το 330 compresoras,,το 330 ειναι φορτωμενο και δεν θελω να δωσω αλλα χρηματα ,,,,δελεαζομε μονο αν παρω το m3 να δωσω το ποσο αυτο ,,,,,,,εσεις τι θα κανατε στην θεση μου μια και δεν γνωριζω πως εχει δουλευτει το m3 το οποιο σημαιωτεων ειναι 2005 μοντελο smg απο την μια βλεπω οτι ειναι ευκαιρια απο την αλλη σκευτομαι μηπως μετα αρχιζει να ζηταει το m??
    2005???
    τοτε δεν ειχαμε τα facelift???



  5. #5
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Atsa linos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το φουντωμα ηταν που εψαχνα να σας βρω μεσα στα σκοταδια σε αγνωστη περιοχη για εμενα axaxxaaxaxax
    εμ βαλε gps αγορι μου...κινεζικο ειπαμε

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  6. #6

    Προεπιλογή

    Εκανα συγχωνευση των δυο θεματων με ιδιο περιεχομενο! Ο τιτλος πρεπει να σε ικανοποιει λογικα

  7. #7
    Εγγραφή
    31-01-10
    Περιοχή
    Larisa
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    680
    Thanked
    278
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω θα κρατουσα το αμαξι που ξερω δλδ το 330.Οπως και να εχει καθε νεα αγορα ειναι ρισκο ειδικα M3

  8. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ενα Μ3 ειναι Μ3 με οτι αυτο συνεπαγεται (αμαξι που ο καθενας θα ηθελε να εχει με επιδοσεις στημενο καλα απο τη μαμα και ισως και κυνηγημενο).
    Βεβαιως θελω να πιστευω πως πριν το παρεις θα το ψαξεις καλα σε καποιο εξουσιοδοτιμενο η εξειδικευμενο συνεργειο BMW και πιθανων να εχει και εξτρα το αμαξι.
    Οσο αφορα το δικο σου..αν πραγματικα σου αρεσει και εχεις δεθει μαζι του δε βρισκω το λογο γιατι να το δωσεις και να μη βαλεις κομπρεσορα μια και οι επιδοσεις ειναι πιθανον και καλυτερες απο το μαμα Μ3(αναλογα το σταδιο και την προσθηκη χταποδι μεσαιο τελικο αλλα και με την κατασταση του μοτερ σου) και συμφωνα με οτι εχουμε δει μεχρι τωρα και αξιοπιστο οσο αφορα το συγκεκριμενο μοτερ διαμαντι με κομπρεσορα της ess!!!!
    Αν παντως δεν εχεις οδηγησει καποιο 330 με κομπρεσορα για να εχεις αποψη υπαρχουν μελη με ess σε 330 μοτερ αλλα υπαρχει και καμπριο 330 που μπορεις να δεις για να εχεις πιο σφαιρικη αποψη !!!
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  9. The Following User Says Thank You to deepBLUE For This Useful Post:

    stratos (21-04-10)

  10. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    συναισθηματικοι λογοι + οτι το πηρα καινουργιο κ το γνωριζω με εκαναν να κρατησω το δικο μου αυτοκινητο κ να προβω στην προσθηκη κομπρεσσορα!

    οι επιδοσεις του ειναι καλυτερες απο ενα αναλογο μαμα Μ3 ... ωστοσο ποτε δεν θα ειναι Μ3 μ οτι αυτο συνεπαγεται!!

    αν μπορουσες να προεξοφλησεις σε εξειδικευμενο συνεργειο την ακεραιοτητα του Μ3 σε σασι κ μοτερ...θα σου προτεινα ανεπιφυλακτα να το χτυπησεις (το εργοστασιακο ειναι εργοστασιακο)...!

    αν παλι δεν στο εγγυαται κανεις αυτο κ δεν εισαι σε θεση να το ρισκαρεις.....ελα να σε παω μια βολτα για να προβεις αμεσα στην παραγγελια του ΕSS!!!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  11. The Following User Says Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    zaharias (21-04-10)

  12. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    πολυ ωραια τα λενε και βαγγελης και πασας.

    κι εγω τάσσομαι υπερ του Μ3...

  13. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    Vasilis (21-04-10)

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP