Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: 318is σχεδια και βοηθεια...!

  1. #21
    Εγγραφή
    10-12-12
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    623
    Thanked
    542
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiorgosT Εμφάνιση μηνυμάτων
    . Δευτερο πραγμα που εχω στα σχεδια ειναι να αλλαχτει το κατραν με ενα σε ασπρο χρωμα. Στη συνεχεια θα αλλαχτουν διαφορα κουμπια, κουμπακια και χερουλια. Και μετα ερχομαστε σε ενα θεμα που θελω την βοηθεια σας.Θα ηθελα να γεμισω το κενο κατω απο το cd player και θα ηθελα να μου πειτε αν ειναι χρησιμο αυτο το obc και τι δουλεια κανει.Και αφου σας ζαλισα που σας ζαλισα θα πω και για το εξωτερικο.Ενα χαμηλωμα μπροστα 6mm και πισω 3mm, ενα σποιλερ μικρο και ενα που μπαινει πανω στο τζαμι, φρυδακια στα φαναρια, φρυδακι στον προφυλακτηρα, ζαντες alpina μαυρες (ισως 17αρες) και εδω που θα χρειαστω και παλι την βοηθεια σας ειναι στα μπροστα φαναρια.Θελω να βαψω τον καθρεφτη απο την μεγαλη σκαλα κιτρινο και στην μεσαια σκαλα να βαλω η xenon η μια ασπρη λαμπα phillips.Ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη για την εκθεση
    Καλησπερα γιωργο και να χαιρεσαι την μπεμπα σου!! Ειναι πολυ τιμιο αυτοκινητο το is και αρκετα δυνατο και παοχνιδιαρικο για την δυναμη του σε συνδιασμο με ενα μπλοκε!! Ας σου δωσω μερικες φιλικες συμβουλες απο αυτα που κρατησα απο το μυνημα σου, για το καντραν ειναι θεμα γουστου, για κατω απο το cd player που μπαινει το bc βαλε το μεγαλο οπως ειπε ο γιωργος skyline αλλα θελει καλο μαστορα για να δουλευουν ολα σωστα. Απο λειτουργικοτητα εχει παααρα πολλες επιλογες μεχρι και κωδικο για να κλειδωνει το αυτοκινητο.. Για χαμηλωμα 6 ποντοι ειναι αρκετοι πιστευω, στο δικο μου το εριξα 4 και ειμαι σε καλο επιπεδο κατα την γνωμη μου, για τα σποιλερ εισαι σωστος γιατι θα δειξουν πολυ ομορφα στο αυτοκινητο αλλα νομιζω ειναι λαθος τα φρειδακια στα φαναρια, φρειδακι προφυλακτηρα ενοειται, ζαντες αλπινα κ@υλα, για το φαναρι δεν θα το εβαφα γιατι δεν αντιστρεφεται η διαδικασια μετα.. Αν΄αυτου ομως μπορεις να το ανοιξεις και να τοποθετησεις μεμβρανη κιτρινη σε καθρεφτη φαναριου η και σε ολο το φαναρι απο εξω αλλα και στα προβολακια οικονομικη λυση πιο ευκολη και οποτε σου ερθει τα ξυλωνεις.. Οσο για φωτισμο εγω εχω προτιμησει τα μαμα γιατι αμα καει μια λαμπα και βαλεις καινουργια θα εχει διαφορα φωτισμου με την παλια οποτε θα πρεπει να βαζω ζευγαρι οποτε καιγεται μια λαμπα.. Γουστα ειναι αυτα ομως. Οτι θελεις μπορεις να το ρωτησεις.. Ευχομαι να δεις την μπεμπα σου οπως εσυ θελεις συντομα!!!
    Δεν υπάρχει τίποτε αδύνατο γι'αυτόν που θα προσπαθήσει. Μ.Α.

  2. #22
    Εγγραφή
    04-07-14
    Περιοχή
    Künzelsau
    Μηνύματα
    207
    Thanked
    207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πολυ καλες οι συμβουλες σας...Σας ευχαριστω πολυ...Κραταω οσα μου λετε και θα τα συνδυασω για ενα καλυτερο αποτελεσμα...Ομως απο οτι καταλαβα το obc ειναι πολυ "μανικι" αλλα πρεπει να αξιζει...Και μια αλλη ερωτηση που μου ερχετε τωρα στο μυαλο ειναι αν μπαινει στο δικο μου η ψηφιακη κονσολα με το klima κτλ...

  3. #23
    Εγγραφή
    04-07-14
    Περιοχή
    Künzelsau
    Μηνύματα
    207
    Thanked
    207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οπως σας ειπα αυτο που θελω να κανω στα φαναρια ειναι να βαψω το κρυσταλλο κιτρινο...Παρακατω εχω μια φωτο, ξερει κανεις τιποτα γιαυτο το σπρεϊ??

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP