Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 43

Θέμα: Yamaha Vmax

  1. #21
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων

    καλουτσικο γκαζι εχει το καινουριο
    Κατσε ρε συ Βαγγελακη...."καλουτσικο γκαζι"???? Μη τα ισοπεδωνεις ολα!!!!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    γερασα και δεν αντεχει το σκαφοειδες πολλες ταλαιπωριες, ουτε και η μεση διπλωνει πλεον ευκολα.
    Σταματη οσο πιο "σκυφτο" ειναι το μηχανακι τοσο πιο ευθεια ειναι η μεση σου και τοσο λιγοτερες καταπονησεις δεχεται.
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο z3 2.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε ρε συ Βαγγελακη...."καλουτσικο γκαζι"???? Μη τα ισοπεδωνεις ολα!!!!



    Σταματη οσο πιο "σκυφτο" ειναι το μηχανακι τοσο πιο ευθεια ειναι η μεση σου και τοσο λιγοτερες καταπονησεις δεχεται.
    ευθεια σε γωνια Δημητρη μου.
    Αυτη τη γωνια ειναι δεν μπορω να πετυχω.
    Απο τη μια η κοιλιτσα που βρισκει τεποζιτο και απο την αλλη οι παλιες αμαρτιες που σε αυτη τη γωνια ριχνουν βαρος στα χερια.

  3. #23
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    200 άλογα στις 9.000
    167 nm ροπή στις 6.500
    1.700 κυβικά
    300 kg βάρος.

    Μόλις κατέβηκα από τη σέλα της.

    ΟΤΑΝ βάλω σε τάξη τις σκέψεις μου και πέσουν οι παλμοί μου κάτω απο τους 300 θα γράψω τις εντυπώσεις μου.

    Φωτογραφίες δεν έβγαλα, δεν ήθελε το "παιδί" που μου τη δάνεισε για τη βόλτα (δεν είναι δικιά του, με κάποιο τρόπο "δανεική" την έχει και αυτός για λίγο).

    Η οδήγησή της, νομίζω πως πρέπει να είναι ότι πιο κοντινό σε ηφαιστειακή έκρηξη.

    Ισως και να μην γράψω τίποτα, νομίζω πως έχει λιώσει το μυαλό μου.
    Δεν ξέρω πως νοιώθω, φοβισμένος; παθιασμένος;

    Αν τα supersport σε κάνουν να νιώθεις βασιλιάς, αυτή η μηχανή σε κάνει να νιώθεις... δεν ξέρω... νιώθεις ανίσχυρος να την υποτάξεις, σαν να προσπαθεί να σε σκοτώσει και να χαίρεσαι που τα κατάφερες για άλλη μια βόλτα να γυρίσεις πίσω.
    Και όσο σε φοβίζει, τόσο τη θες...

    Νομίζω έμπλεξα.

    Εμπλεξα χοντρά.


    χαχαχα.λοιπον το πρωτο V-max το εφερε στην ελλαδα ο Νταλλαρας και καποια στιγμη το συγκεκριμενο V-max εφτασε στην σαμο δευτερο χερι και το αγορασε ενας φιλος μηχανικος μοτοποδηλατων.. απο αυτον πηγε σε ενα μπαρμαν, μετα το πηρε ο τυπος στον οποιο δουλευα στο club του και περασε για 3 μηνες στα χερια μου....αυτην την στιγμη βρισκεται παρατημενο στην σαμο.... κριμα..ωραιο μηχανακι...μεγια και προσοχη γιατι διπλωνει πολυ και με πολλα χιλιομετρα...

  4. #24
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα.λοιπον το πρωτο V-max το εφερε στην ελλαδα ο Νταλλαρας και καποια στιγμη το συγκεκριμενο V-max εφτασε στην σαμο δευτερο χερι και το αγορασε ενας φιλος μηχανικος μοτοποδηλατων.. απο αυτον πηγε σε ενα μπαρμαν, μετα το πηρε ο τυπος στον οποιο δουλευα στο club του και περασε για 3 μηνες στα χερια μου....αυτην την στιγμη βρισκεται παρατημενο στην σαμο.... κριμα..ωραιο μηχανακι...μεγια και προσοχη γιατι διπλωνει πολυ και με πολλα χιλιομετρα...
    Οταν λοιπον το ειχε φερει ο ΜΑΚΡΑΚΗΣ για τον Νταλλαρα , μηχανικός στο Μακρακη ηταν ο Δημήτρης ο Κλίμης που το παρελαβε για τον Νταλαρα απο τον Πειραια σε κουτί , το εστησε και το οδηγησε πρωτος στην Ελλαδα ΚΑΙ ΜΕΤΑ απο 2 μερες το πηρε στα χερια του ο Νταλαρας καθως ειχε ζητησει να το δοκιμασουν πριν το καβαλήσει ...
    Απο τότε ο φίλος Μήτσος ΕΙΧΕ - ΕΧΕΙ και ΘΑ ΕΧΕΙ τρελλό κολλημα με την συγκεκριμένη μηχανη , εχει ενα τετοιο ΛΟΥΛΟΥΔΙ πραγματικα σε κιτρινο και γμτ το κερατο του με εχει κολλησει και μενα .... Και ο Χειμωνέτος ειχε και νομιζω εχει ακομα ενα σε μαυρο Ματ χρονια τωρα .

    Κοιτα τελικα ποσο μικρος ειναι ο κόσμος εεεε ???
    Μνημόσυνο με ΞΕΝΑ κόλυβα ....

  5. #25
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τρελο μοτορι το vmax kαι old time classik μιας και το επομενο φανταζομαι θα βγει μετα απο 15 χρονια.

    Παντως εγω θα προτιμουσα μια suzuki Haybusa με εξατμιση yoshimura!!



  6. #26
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρελο μοτορι το vmax kαι old time classik μιας και το επομενο φανταζομαι θα βγει μετα απο 15 χρονια.

    Παντως εγω θα προτιμουσα μια suzuki Haybusa με εξατμιση yoshimura!!


    Βγηκε πριν 2 χρόνια ... Τσεκαρε το πρωτο ποστ ---> https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2221
    Μνημόσυνο με ΞΕΝΑ κόλυβα ....

  7. #27
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.086
    Thanked
    634
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E39COMP Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βγηκε πριν 2 χρόνια ... Τσεκαρε το πρωτο ποστ ---> https://www.bmwfans.gr/forum/showthread.php?t=2221

    Ναι φιλε μου το γνωριζω!

    αλλα ξαναλεω οτι ειναι μηχανη που θα βγει μετα απο 10-15 χρονια.

  8. #28
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Οσοι δεν μπορουν να το οδηγησουν μπορουν να διαβασουν και να χαζεωουν εδω

    https://issuu.com/ebike.gr/docs/ebike27-july10/4
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  9. The Following 2 Users Say Thank You to nikos1400 For This Useful Post:

    NickE60 (30-10-10), Stamatis (30-10-10)

  10. #29
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos1400 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσοι δεν μπορουν να το οδηγησουν μπορουν να διαβασουν και να χαζεωουν εδω

    https://issuu.com/ebike.gr/docs/ebike27-july10/4
    Ωραιος!!!!!

  11. #30
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E39COMP Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λοιπον το ειχε φερει ο ΜΑΚΡΑΚΗΣ για τον Νταλλαρα , μηχανικός στο Μακρακη ηταν ο Δημήτρης ο Κλίμης που το παρελαβε για τον Νταλαρα απο τον Πειραια σε κουτί , το εστησε και το οδηγησε πρωτος στην Ελλαδα ΚΑΙ ΜΕΤΑ απο 2 μερες το πηρε στα χερια του ο Νταλαρας καθως ειχε ζητησει να το δοκιμασουν πριν το καβαλήσει ...
    Απο τότε ο φίλος Μήτσος ΕΙΧΕ - ΕΧΕΙ και ΘΑ ΕΧΕΙ τρελλό κολλημα με την συγκεκριμένη μηχανη , εχει ενα τετοιο ΛΟΥΛΟΥΔΙ πραγματικα σε κιτρινο και γμτ το κερατο του με εχει κολλησει και μενα .... Και ο Χειμωνέτος ειχε και νομιζω εχει ακομα ενα σε μαυρο Ματ χρονια τωρα .

    Κοιτα τελικα ποσο μικρος ειναι ο κόσμος εεεε ???
    Τώρα το είδα αυτό.
    Ο Μήτσος το έχει ακόμα το κίτρινο v-max στο μαγαζί. Το βγάζει και βολτίτσα που και που ... Είναι και Bmwακιας, έχει 36αρι κουκλί !

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP