Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: Autostart/Stop F20 προβλημα!

  1. #1
    Εγγραφή
    24-10-12
    Μηνύματα
    396
    Thanked
    496
    Rides
    0

    Smile Autostart/Stop F20 προβλημα!

    Μεγαλο προβλημα δεν το λες.Μικρο παλι δεν ειναι μιας και το αμαξι ειναι καινουργιο.
    Η λειτουργια η συγκεκριμενη με εχει κανει να αγανακτησω.Το προβλημα εντοπιζεται οταν εχω κανει εγω λαθος.πχ εχω τριτη φτανω διασταυρωση στοπ κλπ,κατεβαζω πρωτη για να κοιταξω.Αμ δε που ειναι πρωτη.Ειναι η τριτη!Με το που παω να βγω απο την στροφη νιωθω πως το αμαξι γκανιαζει,εχει ασθμα και δεν αναπνεει με αποτελεσμα να σβησει.Κανενα προβλημα,νεκρη και ξαναπαιρνει.Αμ δε!Μετα την τελευταια ανανεωση λογισμικου,μηνυμα στο ραδιοφωνο-μιστερ αν θες να ξεκινας με την τριτη να ξαναξεκινησεις το αμαξι!
    Την μια φορα λεω μπερδευτηκα,την δευτερη εκανα λαθος,την τριτη εβρεχε.Ελα που ομως καθε φορα που το μπερδευα πιο παλια με το που το γυρναγα στην νεκρη κατι με το ασθμα αλλα τσουπ επαιρνε μπροστα!Ενα αυτο και ενα το οτι με το lim-limit- ενεργοποιημενο αποφασισε μεσα στην Λαρισα να μου βγαλει προβλημα στο συστημα αλλα και στο λεβιε ταχυτητων με εχει βαλει σε σκεψεις.
    Στην αντιπροσωπεια οταν ρωτησα για το συγκεκριμενο σφαλμα που εδειξε λεβιε ταχυτητων μου ειπαν οτι ηταν κολλημα με το lim+autostart,γιατι ειχε σβησει,+3 ταχυτητα οποτε εβγαλε αυτη την ειδοποιηση.Αλλη φορα δεν εχει βγαλει θεμα με τον λεβιε ταχυτητων!Μονο το μηνυμα που γραφω επανω,παρακαλω εκκινηστε χειροκινητα τον κινητηρα γιατι το συστημα autostart/stop σταματησε να λειτουργει!
    Οποιος εχει παρομοιο θεμα,γνωση,εμπειρια παρακαλω να σχολιασει απο κατω!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη freddys : 11-06-14 στις 12:46

  2. #2
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Πρώτα απ'όλα δεν κατάλαβα πώς αφού βγάλεις 3η για να βάλεις 1η ξαναβάζεις 3η…
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

  3. #3
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν καταλαβα τιποτα
    (Απολυτως)

  4. The Following 5 Users Say Thank You to ntinos For This Useful Post:

    Alex_ (11-06-14), mark e92 (11-06-14), nikos1400 (11-06-14), Ptboul (12-06-14), wheelman (11-06-14)

  5. #4
    Εγγραφή
    12-01-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.649
    Thanked
    4339
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ntinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβα τιποτα
    (Απολυτως)
    Παρομοίως.

  6. #5
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και να φανταστεις πως εχω και εγω ενα F20

  7. #6
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.580
    Thanked
    6681
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγώ αν κατάλαβα καλά όταν ο φίλος βάζει πρώτη οι ασθητήρες του λεβιέ (έχει?) διαβάζουν ότι έχει τρίτη.

  8. #7
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω κατάλαβα οτι ο ιδιος μπερδευει την πρωτη με την τρίτη.

  9. The Following User Says Thank You to Konstantinos E60 For This Useful Post:

    freddys (12-06-14)

  10. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εγώ δεν κατάλαβα πως συνδέεται το πρόβλημα του Autostart/Stop με το κιβώτιο ταχυτήτων. (Αυτόματο είναι το αμάξι έτσι; )
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  11. #9
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο freddys Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγαλο προβλημα δεν το λες.Μικρο παλι δεν ειναι μιας και το αμαξι ειναι καινουργιο.
    Η λειτουργια η συγκεκριμενη με εχει κανει να αγανακτησω.Το προβλημα εντοπιζεται οταν εχω κανει εγω λαθος.πχ εχω τριτη φτανω διασταυρωση στοπ κλπ,κατεβαζω πρωτη για να κοιταξω.Αμ δε που ειναι πρωτη.Ειναι η τριτη!Με το που παω να βγω απο την στροφη νιωθω πως το αμαξι γκανιαζει,εχει ασθμα και δεν αναπνεει με αποτελεσμα να σβησει.Κανενα προβλημα,νεκρη και ξαναπαιρνει.Αμ δε!Μετα την τελευταια ανανεωση λογισμικου,μηνυμα στο ραδιοφωνο-μιστερ αν θες να ξεκινας με την τριτη να ξαναξεκινησεις το αμαξι!
    Την μια φορα λεω μπερδευτηκα,την δευτερη εκανα λαθος,την τριτη εβρεχε.Ελα που ομως καθε φορα που το μπερδευα πιο παλια με το που το γυρναγα στην νεκρη κατι με το ασθμα αλλα τσουπ επαιρνε μπροστα!Ενα αυτο και ενα το οτι με το lim-limit- ενεργοποιημενο αποφασισε μεσα στην Λαρισα να μου βγαλει προβλημα στο συστημα αλλα και στο λεβιε ταχυτητων με εχει βαλει σε σκεψεις.
    Στην αντιπροσωπεια οταν ρωτησα για το συγκεκριμενο σφαλμα που εδειξε λεβιε ταχυτητων μου ειπαν οτι ηταν κολλημα με το lim+autostart,γιατι ειχε σβησει,+3 ταχυτητα οποτε εβγαλε αυτη την ειδοποιηση.Αλλη φορα δεν εχει βγαλει θεμα με τον λεβιε ταχυτητων!Μονο το μηνυμα που γραφω επανω,παρακαλω εκκινηστε χειροκινητα τον κινητηρα γιατι το συστημα autostart/stop σταματησε να λειτουργει!
    Οποιος εχει παρομοιο θεμα,γνωση,εμπειρια παρακαλω να σχολιασει απο κατω!

    Ρε φίλε, είσε πού είσαι μπερδεμένος, μας μπέρδεψες κι εμάς με την περιγραφή!
    Δεν μας το κάνεις πιο λιανά, μπας και μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε; Φιλικά
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

  12. The Following User Says Thank You to I_MNL For This Useful Post:

    freddys (12-06-14)

  13. #10
    Εγγραφή
    13-06-11
    Μηνύματα
    5.849
    Thanked
    11469
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν κατάλαβα πως συνδέεται το πρόβλημα του Autostart/Stop με το κιβώτιο ταχυτήτων. (Αυτόματο είναι το αμάξι έτσι; )
    Δεν βγαινει σε αυτοματο

  14. The Following User Says Thank You to ntinos For This Useful Post:

    freddys (12-06-14)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP