Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Parktronic

  1. #1
    Εγγραφή
    05-11-10
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    7
    Rides
    1

    Προεπιλογή Parktronic

    Προσφατα, καποιος παππους, μου ξηλωσε το φαναρι στο παρκαρισμα και μου αφιερωσε και μια επικη γρατζουνια στον μπροστα προφυλακτηρα.Μου αφησε στοιχεια ο ανθρωπος, το εφτιαξα, αλλα φυσικα το κουσουρι εμεινε.
    Τα βληματα του συνεργειου βαψανε και το parktronic,κατι μεταλικους συνδετηρες του φαναριου τους διορθωσαν με σφυρηλατηση!!, ενα πλαστικο κατω απο τα νεφρα της μασκας το εσπασαν οι ιδιοι και το κολλησαν κι εγω δεν ξερω με τι, μιλαμε τωρα για ντενεκεδες.
    *********************************
    Αντε με τα ψιλα λεω οκ, θα τα αλλαξω μονος μου,αλλα το parktronic...
    Το parktronic εμπρος αριστερα αναβοσβηνει και δεν δουλευει, πισω ειναι οκ.Λετε να ειναι κανενας αισθητηρας? Βγαλανε το φτερο τα μπουζουκια να το βαψουν και δεν συνεδεσαν τον αισθητηρα?
    Καλα, απο βαφη δεν το συζηταμε, μιλαμε στον προφυλακτηρα ΣΤΑΓΟΝΕΣ τρεχανε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 23-06-14 στις 20:32

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.182
    Thanked
    14074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε μου λυπάμαι για το θέμα σου...
    Κοίταξε αρχικά μπας και δεν έχει συνδεθεί κάτι που είναι το πιο απλό και ανέξοδο σενάριο.
    ****Αν θες όντως να δημοσιοποιήσεις τα στοιχεία του συνεργείου, το φόρουμ το επιτρέπει αρκεί πρώτα να έρθεις σε επικοινωνία με τη διαχειριστική ομάδα στο administrator@bmwfans.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 23-06-14 στις 21:05



  3. The Following 4 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    alexm (23-06-14), aristent (23-06-14), Bazil Van Sinner (23-06-14), gant (24-06-14)

  4. #3
    Εγγραφή
    05-11-10
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    7
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ναι θα το δω.

    Το ξερω οτι υπηρχε η δυνατοτητα να κατονομασω τον ερασιτεχνη μεσω της διαδικασιας που μου ειπες αλλα δεν θα το κανω γιατι παρα την παλιοδουλεια του δεν μπορει να ανταπαντησει, οποτε....
    Απλα ανεφερα την περιοχη της Τουμπας ωστε οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες, μεσω π.μ να τον πληροφορησω.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP