Σελίδα 10 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 113

Θέμα: BMW vs Πεζοδρόμιο (0-1)

  1. #91
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηλια ειναι απλη η λυση στην ασθενεια σου....

    παιρνεις ε30...βαζεις μοτερ με κυβικα..και κανεις το κανιβαλο (ζουλου) παντου...

    κατι παιδια με μπλε στολες γινονται οι καλυτεροι σου φιλοι..αφου φτανουν να σε ρωτησουν τι μοτερ φορας και παει ετσι..και φυσικα ετσι γινεσαι ο αρχοντας της πλατειας, στην γειτονια σου τουλαχιστον..

    μετα απο ολες τις χαροπαλες εκτιμας πλεον τι εβγαζε η bmw καποτε και παυεις να σκιζεις το δυσμοιρο 316 σου...

    υγ...και επειδη ειμαι και πιστος ανθρωπος (λεμε τωρα), οι αγιοι "παντες" μαζι σου....




    Ρε Νικο διαβαζουν και αλλοι εδω και ειναι επιρεπεις

    Μην με καταστρεφεις ασε με να παρω ενα πτυχιο πρωτα !
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Dermatis For This Useful Post:

    isou (30-05-14), nik200 (30-05-14)

  3. #92
    Εγγραφή
    20-08-13
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    732
    Thanked
    2785
    Rides
    0

    Προεπιλογή BMW vs Πεζοδρόμιο (0-1)

    Koyote άπαξ κ τον χτυπήσεις απο πισω είτε κανεις ντριφτ είτε πας κανονικά εισαι αυτός που φταίει αυτο ειναι νόμος , μονο εαν υπαρχει μάρτυρας που συνηγορεί υπέρ του οτι ο μπροστινος ηταν παράνομα σταματημένος χώρις αλαρμ κτλ ισως να έχεις πιθανότητες αν το κυνηγήσουν οι ασφαλιστικές!!
    Όπως κ να εχει παντα φταίει ο πισω ακομα κ σε ένα απότομο φρενάρισμα εντελως άκυρο του μπροστινου αν τον χτυπήσεις απο πισω φταις εσυ

    Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex_ : 30-05-14 στις 11:27

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Alex_ For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (30-05-14), Stunt Mike (30-05-14)

  5. #93
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    "Κρατατε αποστασεις"
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  6. The Following 2 Users Say Thank You to nikos1400 For This Useful Post:

    Alex_ (30-05-14), HLIAS - E36 (30-05-14)

  7. #94
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alex_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Koyote άπαξ κ τον χτυπήσεις απο πισω είτε κανεις ντριφτ είτε πας κανονικά εισαι αυτός που φταίει αυτο ειναι νόμος , μονο εαν υπαρχει μάρτυρας που συνηγορεί υπέρ του οτι ο μπροστινος ηταν παράνομα σταματημένος χώρις αλαρμ κτλ ισως να έχεις πιθανότητες αν το κυνηγήσουν οι ασφαλιστικές!!
    Όπως κ να εχει παντα φταίει ο πισω ακομα κ σε ένα απότομο φρενάρισμα εντελως άκυρο του μπροστινου αν τον χτυπήσεις απο πισω φταις εσυ

    Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
    Πες ότι έκανε όπισθεν σε δρόμο πού δεν είναι αδιέξοδο και χωρίς πρόθεση να παρκάρει, εκεί θα τα χαλάσουμε?

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Koyotte For This Useful Post:

    Alex_ (30-05-14), Bazil Van Sinner (30-05-14)

  9. #95
    Εγγραφή
    20-08-13
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    732
    Thanked
    2785
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    καλα δεν θα τα χαλασουμε εκει, αλλα κ παλι δεν νομιζω να αλλαζει κατι...
    1) υπαρχουν μαρτυρες υπερ του Ηλια τα μαγειρευουν ετσι ωστε να βγαλουν οτι φταιει ο μπροστινος = κερδιζει ο Ηλιας οτι βιντεο κ να βρουνε!!

    2) υπαρχουν μαρτυρες (στην συγκεκριμενη περιπτωση φιλοι του τυπου που κανει οπισθεν) οπου λενε οτι ο Ηλιας τον κοπανησε ενω ο μπροστινος πηγαινε κανονικα στον δρομο κ δεν εκανε οπισθεν = χανει ο Ηλιας αλλα οχι απο τα βιντεακια

    3) δεν υπαρχει μαρτυρας οποτε ο τυπος βγαζει την οπισθεν κ λεει οτι τον κοπανησε ο Ηλιας απο πισω αρα κερδιζει παλι ο τυπος αφου το τραβηξουν στα δικαστηρια αρκετο καιρο μια που κ οι δυο θα εχουν αντιθετη αποψη, κ χωρις κανενα βιντεο το ποιο πιθανο ειναι να κερδισει παλι ο τυπος μια που ο Ηλιας ειναι απο πισω

    με λιγα λογια η γνωμη μου ειναι οτι ειτε 1000 βιντεο πανε του Ηλια που κανει κοντρες μπαντες κτλ ειτε 1000 βιντεο παει ο Ηλιας που τραγουδαει Γαϊτάνο την μεγαλη εβδομαδα θα παιξει ρολο το τι εγινε εκεινη την στιγμη κ τιποτα αλλο!!
    Παρολα ταυτα ισως να υπαρχει κ μια πολυ μικρη πιθανοτητα κ να ειναι καπως σωστο αυτο που λες εαν ειναι κανενα πολυνεκρο δυστυχημα(μακρυα απο ολους μας εδω μεσα) να χρησιμοποιηθουν σαν ενδειξεις αλλα κ παλι δεν ξερω εαν θα επηρεασουν την αποφαση ειναι καθαρα θεμα του εκαστοτε δικαστη!

    ξερω εγω εαν υπαρχει κανενας δικηγορος ας μας φωτισει...τελος παντων αντε ας μην χαλαμε αδικα το ποστ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex_ : 30-05-14 στις 18:06

  10. The Following User Says Thank You to Alex_ For This Useful Post:

    Stunt Mike (30-05-14)

  11. #96
    Εγγραφή
    10-09-12
    Μηνύματα
    932
    Thanked
    1703
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ρε τον Ηλία τι τραβάει, μέχρι Γαϊτάνο τον βάλαμε να τραγουδάει!Που να το φανταζόταν όταν άνοιγε το τοπικ!

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Koyotte For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (30-05-14), HLIAS - E36 (30-05-14)

  13. #97
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Kαλά μιλάμε με έχετε μπουζουριάσει μέσα... Έφυγα κορυδαλό κατευθείαν! Και με μπόλικα αιτιολογικά και πλήθος σεναρίων...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  14. The Following 2 Users Say Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    Alex_ (30-05-14), Koyotte (30-05-14)

  15. #98
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τι μου θυμησες Alex τωρα?
    Πριν μερικα χρονια ειχα ενα Fiat Ducato λεωφορειακι.....Καποια στιγμη λοιπον ειχα κατεβει Φαληρο να παραλαβω κατι πελατες......Αφου εψαχνα να παρκαρω κανα μισαωρο,να μια θεση οριακη!Οπως ερχομουν λοιπον,παταω αλαρμ και φρεναρω απαλα(μην πεσει ο πισω πανω μου),προσπερνωντας την υποψηφια θεση κατα 1 αυτοκινητο.......Παω να κανω οπισθεν και κολλαει μια 55αρα μ'ενα Golf 4 πισω μου κορναροντας....Αφου αναλωνομαστε σε νοηματα κανα 2λεπτο κι ενω αυτη συνεχιζει να κορναρει,κατεβαινω να της εξηγησω...Τιποτα αυτη!!Να κανεις τον γυρο μου'λεγε!!Μα που θα βαλω το 7μετρο θηριο κυρα μου??Σκασιλα της αυτη....μαλιστα μου κλεινει και το παραθυρο να μην μ'ακουει!!!!Νευρα τρελα εγω,της κλωτσαω την πορτα,βαθουλωμα καλο,βαραω τζαμια,ο περιπτερας και 2 περαστικοι,να της φωναζουν να κανει οπισθεν....χαμος!!!Με τραβανε 2 και με βαζουν στ'αμαξι μου,να δωσω τοπο στην οργη....και πανω που'μαι ετοιμος να φυγω,την ακουω να φωναζει:''ετσι καλα να παθεις θρασυτατε''!
    Προχωραω περιπου 15-20 μετρα...φρεναρω....βαζω οπισθεν και με φορα πεφτω πανω της!!!!π@@τανα το γκολφ μεχρι και οι αεροσακοι ανοιξανε!!!
    Εχουν μεινει ολοι καγκελο!!Η τυπισσα τρομοκρατημενη!βγαινω εξω,ηρεμος πλεον και της λεω,επεσες πανω μου,πληρωνεις τωρα!!!
    Με τα πολλα,ερχεται η αστυνομια,αυτη λεει την αληθεια,εγω με απολυτη ηρεμια,την λεω τρελη κι οτι επεσε πανω μου αυτη...οι μαρτυρες εξαφανισθηκαν!!Μονο ο περιπτερας με κοιταξε με νοημα
    3 χρονια στα δικαστηρια και φυσικα η ασφαλιστικη της την συμβουλεψε να μην μπλεξει και ειχε ηδη βγαλει εντολη πληρωμης απο την αρχη σε μενα.....Φυσικα κερδισα εννοειται....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  16. The Following 7 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    Alex_ (30-05-14), Bassakos (31-05-14), Bazil Van Sinner (30-05-14), chrisgiapz3 (31-05-14), HLIAS - E36 (01-06-14), Leonidas_E39 (31-05-14), Στέφανος (31-05-14)

  17. #99
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    xaxaxaxaxa

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  18. #100
    Εγγραφή
    19-04-10
    Περιοχή
    Πειραιας
    Μηνύματα
    718
    Thanked
    1240
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Mike δεν μου τα εχεις πει αυτα! χαχαχαχαχαχαχα

  19. The Following User Says Thank You to Bassakos For This Useful Post:

    Stunt Mike (31-05-14)

Σελίδα 10 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP