Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16

Θέμα: Scammers - βοήθεια

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    φιλαρακι εμενα που με βλεπεις εχω κληρονομισει περιπου 87356000000 ντολαρς.
    Εχω χαλασει μονο 3000ε για να κανω αποδοχες κληρονομιας και εδω και εναμιση χρονο τα περιμενω.
    Παραλληλα εχω λογοδοθει με 3 τρελα μωρα που θελουν να ερθουν ελλαδα γτ εχουν εκτιμησει το χαρ/ρα μου και θελουν σα τρελες να με παντρευτουν. Εχω δωσει εκει αλλα 1500ε για εισιτηρια και τις περιμενω και τις 3 εδω και ενα περιπου χρονο.
    Και εννοειται για να μν με λενε και κορπο, μου εχουν κλεισει μια θεση για δουλεια 3ωρου μεσω διαδικτιου ως vice exetutive supervisor at software develop and analytics department στο προτυπο πανεπιστημιο S F T G University of Latsou Pitsou islands με μονο 400ε που χρειαστηκαν οι ανθρωποι για να μου φτιαξουν τα χαρτια...

    Πες μου τωρα ποιον αλλον ξερεις που με ουτε 5000ε εχει τετοιο στρωμενο μελλον???



  2. The Following 8 Users Say Thank You to Χρίστος For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (21-05-14), BILL007 (21-05-14), chrisgiapz3 (21-05-14), Eleni (21-05-14), freddys (21-05-14), Konstantinos E60 (21-05-14), Kostas_1 (21-05-14), Ptboul (21-05-14)

  3. #12
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    xaxaxa μαΝγκα τηΝ πέτυχες εσύ!

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  4. The Following User Says Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    Χρίστος (21-05-14)

  5. #13
    Εγγραφή
    24-10-12
    Μηνύματα
    396
    Thanked
    496
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χρίστος Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλαρακι εμενα που με βλεπεις εχω κληρονομισει περιπου 87356000000 ντολαρς.
    Εχω χαλασει μονο 3000ε για να κανω αποδοχες κληρονομιας και εδω και εναμιση χρονο τα περιμενω.
    Παραλληλα εχω λογοδοθει με 3 τρελα μωρα που θελουν να ερθουν ελλαδα γτ εχουν εκτιμησει το χαρ/ρα μου και θελουν σα τρελες να με παντρευτουν. Εχω δωσει εκει αλλα 1500ε για εισιτηρια και τις περιμενω και τις 3 εδω και ενα περιπου χρονο.
    Και εννοειται για να μν με λενε και κορπο, μου εχουν κλεισει μια θεση για δουλεια 3ωρου μεσω διαδικτιου ως vice exetutive supervisor at software develop and analytics department στο προτυπο πανεπιστημιο S F T G University of Latsou Pitsou islands με μονο 400ε που χρειαστηκαν οι ανθρωποι για να μου φτιαξουν τα χαρτια...

    Πες μου τωρα ποιον αλλον ξερεις που με ουτε 5000ε εχει τετοιο στρωμενο μελλον???
    Αμα δεν εχεις τσιμπησει σκυλακια που τα περιμενεις στο αεροδρομιο,αν δεν εχεις στειλει σε ολες τις επαφες το mail της microsoft και να περιμενεις τα ανταποδοτικα λεφτα,αν δεν εχεις κανει καταθεση με western union,τοτε τσαμπα προφεσορας εγινες!Φτηνα,με τοση περιουσια δεν το περιμενα....

    Bazil,πες του να κανει κατι πιο ουσιαστικο,ενα skype,15 διαφορετικες φωτογραφιες,και μετα αναλογα ζητας και αλλα στοιχεια.Ξερεις οτι ειναι μουφα αλλα skype αποκλειεται να το εχουν ''σπασει'' δεν γινεται να μιλας και να παιζει fake εικονα και να μην καταλαβει καποιος.Συνηθως κοβεται το ολο στορυ οταν ζητας καποιο πιο ουσιαστικο στοιχειο.Καταθεση με western union=χαμενα λεφτα,γιατι δεν εντοπιζονται και κανενας δεν θα στα δωσει πισω.

  6. The Following User Says Thank You to freddys For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (21-05-14)

  7. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Απο το να ζηταει skype στις ρωσιδες, ας βγει για μια βολτα/καφε/ποτο εξω. Κουτσος,στραβος, ασχημος βρισκει την ακρη του. Για ολους εχει !

  8. The Following 2 Users Say Thank You to fanisk For This Useful Post:

    freddys (22-05-14), Χρίστος (21-05-14)

  9. #15
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ολους εχει !
    Όχι και για όλους,για κάποιους είχε,διάλεξαν,έχουν

    Παλιμπαιδισμποί και ξιπάσματα είναι αυτά

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  10. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Στειλτου sms αυτο.
    Attached Images Attached Images

  11. The Following User Says Thank You to fanisk For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (21-05-14)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP