Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 82 από 82

Θέμα: Οικογενειακές διακοπές - Αύγουστος 2010

  1. #81
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stamatis m3 e30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τις ηλικιες παιδιων μιλαμε monsta?

    Θα πω και εγω λοιπον οτι προπερσι ειχαμε παει κω με τα παιδια,ειχα κλεισει grecohotel με φουλ σερβις κλπ κλπ κλπ.....

    Χαλι μαυροοοοοοοο...ολοι ξενοι ,απο σερβιτορος που σου μιλαγαν αγγλικα,ο παιδοτοπος με γυναικες που μιλαγαν αλλες γλωσσες εκτος απο ελληνικα,χαμος με τις ξαπλωστρες και τις πετσετες που αφηνανε οι ξενοι για να τις καβατζωσουν( πεταξα καμια 20αρια μεσα στην πισινα) χαμος με τα αφημενα μπουφαν τσαντες κλπ στα τραπεζια τουωεστιατοριου το πρωι( και εδω τσακωθηκα με τον μετρ) σινεμα αλλα χωρις μεταφραση και δεν μιλαω για τιμες.......


    Περυσι λοιπον πηγα μυκονο με τα παιδια ....σε ενοικιαζομενο σπιτι.....και ηταν αρκετα καλυτερα....


    Αλλα το καλυτερο Πο ολα οπου και κατεληξα ειναι ναυπλιο ....triton camping ....εχουμε εκει τροχοσπιτο 10 χρονια....πολυ καλο....σε φαση αγ.αννας!!!!!!

    Πουλησα το παλιο τροχοσπιτο και αγορασα ενα 10 μετρα σουπερρρρρ ντουπερρρρρ κλπ κλπ....

    Αλλα πανω απο ολα ειναι το ποσο χαρουμενα ειναι τα παιδια...δεν τα εχω τοσο ευτυχισμενα πουθενα αλλου που ειχαν οτι ζηταγε η ψυχη τους. Παω απο ιουλιο οπου πεταγομαι τις καθημερινες στο γραφειο και ξαναγυρναω πεμπτη και μετα φουλ ολο τον αυγουστο.θα παω και το σκαφος φετος κατω και θα γινρι μακελιο!!!!


    Στην αρχη ειμουν πολυ διστακτικος μιας και ηθελα την ανεση μου παντα...αλλα με ενα καλο τροχοσπιτο σε ενα πολυ οργανωμενο καμπινγκ ειναι οτι καλυτερο για τα παιδια αλλα και για σας!!!!


    Εννοειτε οτι μετα γιαγια παππους και φυγαμε για τα καλυτερα!!!!!
    Θα συμφωνησω απολυτα!Ο ορισμος των διακοπων ειναι το καμπινγκ μ'ενα καλο τροχοσπιτο,σε οργανωμενο περιβαλλον...Φετος πηρα κι εγω ενα μεσαιο τροχοσπιτο για να χαρω διακοπες διπλα στο κυμα και με χαμηλοτερο κοστος.Το Τριτων ΙΙ ειναι οντως κορυφη σε εγκαταστασεις....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  2. #82
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ακομα μια καλη προσφορα...

    https://www.ekdromi.gr/deals/aks-chr...s&utm_term=276

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP