Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 86

Θέμα: m για παντα.....

  1. #71
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εχει πλακα οταν διαβαζω σε διαφορα φορουμ δηλωσεις απο διαφορους του τυπου ''εγω δεν αλλαζω,ειμαι ορκισμενος κτλ'' (ασχετα αν μεχρι πριν 2-3 χρονια δεν ειχε ιδεα,εγινε φανατικος απο το πουθενα) και μετα απο λιγα χρονια τον βλεπεις με κατι αλλο τελειως διαφορετικο κτλ-κτλ.

    Εγω ξερω οτι δεν ειμαι με παρωπιδες,μου αρεσει η αυτοκινηση και η ταχυτητα και το ωραιο και το ποιοτικο ανεξαρτητα απο την εταιρεια.

    Η BMW ειναι συνδεδεμενη μαζι μου,με ενα μεγαλο κομματι της ζωης μου και της οικογενειας που μεγαλωσα (ακομα και το σόι ειναι σχεδον ολοι κατοχοι,ξαδερφια,συγγενεις κτλ) ΑΛΛΑ αυτο δεν σημαινει οτι θα παραμεινει ετσι αν λλαξει πορεια η εταιρεια και δεν με εκφραζει.

    Μεχρι στιγμης (18-20 χρονια με κερδιζει με τον ενα ή τον αλλο τροπο η BMW),το αν θα συνεχισει να το κανει δεν το ξερω ακομα ΑΛΛΑ δεν προκειται να παω να αγορασω εκτρωματα εμφανισιακα ή οδηγικα επειδη εχουνε τον ελικα μπροστα στο καπω τους.....

    Αυτη την περιοδο χωρις οχημα και για τα επομενα 1-2 χρονια που θα ειμαι ετσι εχω ηδη καταληξει σε 2 αυτοκινητα που θα αγοραστουνε-παντρεια για το γκαραζ και κανενα δεν ειναι ΒΜW.Το ενα και μοναδικο που ΘΑ ειναι BMW δεν χρειαζεται ΚΑΝ να το γραψω και να το αναφερω,πρωτα ο θεος βεβαια και η υγεια μας.
    insane in the ///Midbrain

  2. The Following 8 Users Say Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (24-04-14), chief (24-04-14), chrisgiapz3 (25-04-14), nikos1400 (25-04-14), pilot (24-04-14), steliosm46 (25-04-14), Vasilis M3 (24-04-14), zaharias (24-04-14)

  3. #72
    Εγγραφή
    02-01-11
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.686
    Thanked
    6573
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει πλακα οταν διαβαζω σε διαφορα φορουμ δηλωσεις απο διαφορους του τυπου ''εγω δεν αλλαζω,ειμαι ορκισμενος κτλ'' (ασχετα αν μεχρι πριν 2-3 χρονια δεν ειχε ιδεα,εγινε φανατικος απο το πουθενα) και μετα απο λιγα χρονια τον βλεπεις με κατι αλλο τελειως διαφορετικο κτλ-κτλ.

    Εγω ξερω οτι δεν ειμαι με παρωπιδες,μου αρεσει η αυτοκινηση και η ταχυτητα και το ωραιο και το ποιοτικο ανεξαρτητα απο την εταιρεια.

    Η BMW ειναι συνδεδεμενη μαζι μου,με ενα μεγαλο κομματι της ζωης μου και της οικογενειας που μεγαλωσα (ακομα και το σόι ειναι σχεδον ολοι κατοχοι,ξαδερφια,συγγενεις κτλ) ΑΛΛΑ αυτο δεν σημαινει οτι θα παραμεινει ετσι αν λλαξει πορεια η εταιρεια και δεν με εκφραζει.

    Μεχρι στιγμης (18-20 χρονια με κερδιζει με τον ενα ή τον αλλο τροπο η BMW),το αν θα συνεχισει να το κανει δεν το ξερω ακομα ΑΛΛΑ δεν προκειται να παω να αγορασω εκτρωματα εμφανισιακα ή οδηγικα επειδη εχουνε τον ελικα μπροστα στο καπω τους.....

    Αυτη την περιοδο χωρις οχημα και για τα επομενα 1-2 χρονια που θα ειμαι ετσι εχω ηδη καταληξει σε 2 αυτοκινητα που θα αγοραστουνε-παντρεια για το γκαραζ και κανενα δεν ειναι ΒΜW.Το ενα και μοναδικο που ΘΑ ειναι BMW δεν χρειαζεται ΚΑΝ να το γραψω και να το αναφερω,πρωτα ο θεος βεβαια και η υγεια μας.
    Πολύ ωραία τα λες !

    Τι είναι τα 2 αυτοκίνητα αν επιτρέπεται ;
    ξέρεις... ποτέ δε σταματάμε να ονειρευόμαστε. Μην αφήσαμε κάτι εκτός λίστας

  4. The Following User Says Thank You to vagmag For This Useful Post:

    pilot (24-04-14)

  5. #73
    Εγγραφή
    13-12-11
    Περιοχή
    Mαρκόπουλο Αττικής
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    1.734
    Thanked
    3234
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ενα και μοναδικο που ΘΑ ειναι BMW δεν χρειαζεται ΚΑΝ να το γραψω και να το αναφερω,πρωτα ο θεος βεβαια και η υγεια μας.
    Έτσι ρε Γιάννη πάμε να πάρουμε 2 Μ3 Ε46 CSL να βγάζουμε γούστα...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teo21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι ότι ο ήχος του S54 δε συγκρίνεται με τίποτα!

  6. The Following User Says Thank You to Vasilis M3 For This Useful Post:

    nikos1400 (25-04-14)

  7. #74
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Μηνύματα
    526
    Thanked
    530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νομιζω πως το ονειρο των περισσοτερων εδω μεσα ειναι η M3 CSL!!!

  8. The Following User Says Thank You to NickM3CS For This Useful Post:

    Vasilis M3 (24-04-14)

  9. #75
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos-M3 CS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζω πως το ονειρο των περισσοτερων εδω μεσα ειναι η M3 CSL!!!
    Φιλε μου δεν το καταλαβες πως το ειπε ο Βασιλακης απο πανω,πλακα μου κανει....σε αλλο αυτοκινητο αναφερεται και αναφερομαι οχι στην CSL.

    Oχι οτι δεν θα ηθελα να ειναι η CSL αλλα για το 95% των μελων εδω μεσα δεν προκειται να γινει πραγματικοτητα η επιθυμια αυτη για το CSL.
    insane in the ///Midbrain

  10. The Following 2 Users Say Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    nikos1400 (25-04-14), Vasilis M3 (25-04-14)

  11. #76
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Προσωπικά πάντως δε θα με χάλαγε καθόλου κάτι τέτοιο:













    Ωραίος ήχος και από το εσωτερικό (1:07):
    https://www.youtube.com/watch?v=Pz-TJeHB0h0#t=80

    Διαβάστε εντυπώσεις. Ο τύπος έχει 1Μ, Ε30 Μ3 και Ε92 Μ3:
    https://f80.bimmerpost.com/forums/sh...d.php?t=976284

    Nikos

  12. The Following 5 Users Say Thank You to Nikos! For This Useful Post:

    Alex_ (25-04-14), Bassakos (25-04-14), EVERGET (26-04-14), Vasilis M3 (25-04-14), Vassilis ///M (25-04-14)

  13. #77
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Περι ορεξεως τραχανοπιτα (εφαγα προσφατα και επαθα πλακα να δοκιμασετε αν βρειτε χωρις πλακα).

    Σιγουρα ειναι τελειο-καταπληκτικο αυτοκινητο οπως ολα τα Μ3 καθε γενιας αλλα πραγματικα ειναι τι ζηταει ο καθενας απο το αμαξι του.

    ΕΓΩ για παραδειγμα ηθελα παντα και ακομα θελω καθαροαιμη αισθηση,αγωνιστικη,motοrsport αισθηση για αυτο επιλεγω αυτοκινητα πλεον με βαση μονο αυτο και αυτο το προσφερουνε ελαχιστα αμαξια ειτε λεγονται Μ3 Ε30,ειτε λεγονται TYPE-R EP3 ειτε λεγονται 205 RALLYE,CLIO RS, ειτε λεγονται FOCUS RS MK1 ειτε λεγονται 911 GT3 καθε γενιας κτλ.

    Το απολυτο για την επιλογη τετοιων αυτοκινητων ηταν και θα ειναι ενα καθαροαιμο αγωνιστικο αυτοκινητο,ξερο,γυμνο,με μυρωδιες,δυστροπιες.

    Αυτος ειμαι ομως εγω και πλεον η συγχρονη αυτοκινηση ΔΕΝ παραγει τετοια αυτοκινητα εκτος απο ελαχιστες εταιρειες με απλησιαστα μοντελα (PORSCHE).Που και που μπορει να βγει καποιο μοντελο αλλα και παλι οι επιλογες ειναι περιορισμενες.Δεν θα επρεπε να ειναι τα αμαξια οπως τα θελω εγω με τα παραπανω κριτηρια αλλα οχι και αυτο το χαλι να μην μπορεις να βρεις κατι της προκοπης πλεον.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 25-04-14 στις 10:31
    insane in the ///Midbrain

  14. The Following 8 Users Say Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    aggelosmk2 (25-04-14), Bassakos (25-04-14), chief (25-04-14), chrisgiapz3 (25-04-14), dark knight (25-04-14), nikos1400 (25-04-14), Thomelef (25-04-14), Vasilis M3 (25-04-14)

  15. #78
    Εγγραφή
    31-05-10
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    6.372
    Thanked
    7555
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περι ορεξεως τραχανοπιτα (εφαγα προσφατα και επαθα πλακα να δοκιμασετε αν βρειτε χωρις πλακα).

    Σιγουρα ειναι τελειο-καταπληκτικο αυτοκινητο οπως ολα τα Μ3 καθε γενιας αλλα πραγματικα ειναι τι ζηταει ο καθενας απο το αμαξι του.

    ΕΓΩ για παραδειγμα ηθελα παντα και ακομα θελω καθαροαιμη αισθηση,αγωνιστικη,motοrsport αισθηση για αυτο επιλεγω αυτοκινητα πλεον με βαση μονο αυτο και αυτο το προσφερουνε ελαχιστα αμαξια ειτε λεγονται Μ3 Ε30,ειτε λεγονται TYPE-R EP3 ειτε λεγονται 205 RALLYE,CLIO RS, ειτε λεγονται FOCUS RS MK1 ειτε λεγονται 911 GT3 καθε γενιας κτλ.

    Το απολυτο για την επιλογη τετοιων αυτοκινητων ηταν και θα ειναι ενα καθαροαιμο αγωνιστικο αυτοκινητο,ξερο,γυμνο,με μυρωδιες,δυστροπιες.

    Αυτος ειμαι ομως εγω και πλεον η συγχρονη αυτοκινηση ΔΕΝ παραγει τετοια αυτοκινητα εκτος απο ελαχιστες εταιρειες με απλησιαστα μοντελα (PORSCHE).Που και που μπορει να βγει καποιο μοντελο αλλα και παλι οι επιλογες ειναι περιορισμενες.Δεν θα επρεπε να ειναι τα αμαξια οπως τα θελω εγω με τα παραπανω κριτηρια αλλα οχι και αυτο το χαλι να μην μπορεις να βρεις κατι της προκοπης πλεον.
    Toyota gt-86 ??

    sorry για το οφφ, θα μπορουσε να ξεκινησει νεο θρεντ με τιτλο
    "Modern-day pure motoring"
    _____________________ _____________________ _____________________ _____________________ _____________________

    RTFM


  16. #79
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Μηνύματα
    526
    Thanked
    530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περι ορεξεως τραχανοπιτα (εφαγα προσφατα και επαθα πλακα να δοκιμασετε αν βρειτε χωρις πλακα).

    Σιγουρα ειναι τελειο-καταπληκτικο αυτοκινητο οπως ολα τα Μ3 καθε γενιας αλλα πραγματικα ειναι τι ζηταει ο καθενας απο το αμαξι του.

    ΕΓΩ για παραδειγμα ηθελα παντα και ακομα θελω καθαροαιμη αισθηση,αγωνιστικη,motοrsport αισθηση για αυτο επιλεγω αυτοκινητα πλεον με βαση μονο αυτο και αυτο το προσφερουνε ελαχιστα αμαξια ειτε λεγονται Μ3 Ε30,ειτε λεγονται TYPE-R EP3 ειτε λεγονται 205 RALLYE,CLIO RS, ειτε λεγονται FOCUS RS MK1 ειτε λεγονται 911 GT3 καθε γενιας κτλ.

    Το απολυτο για την επιλογη τετοιων αυτοκινητων ηταν και θα ειναι ενα καθαροαιμο αγωνιστικο αυτοκινητο,ξερο,γυμνο,με μυρωδιες,δυστροπιες.

    Αυτος ειμαι ομως εγω και πλεον η συγχρονη αυτοκινηση ΔΕΝ παραγει τετοια αυτοκινητα εκτος απο ελαχιστες εταιρειες με απλησιαστα μοντελα (PORSCHE).Που και που μπορει να βγει καποιο μοντελο αλλα και παλι οι επιλογες ειναι περιορισμενες.Δεν θα επρεπε να ειναι τα αμαξια οπως τα θελω εγω με τα παραπανω κριτηρια αλλα οχι και αυτο το χαλι να μην μπορεις να βρεις κατι της προκοπης πλεον.
    παντως και η M3 CSL δεν απεχει πολυ απο αυτο που περιγραφεις ... !! σιγουρα εχει αγωνιστικη αίσθηση ... και οχι μονο ...!!

  17. #80
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ειμαι πολυ προσγειωμενος δεν πεταω στα συννεφα,το CSL το ξερω ακριβως τι ειναι ΑΛΛΑ αν δεν μπορεις να το παρεις τί να το συζηταμε????

    To CSL το προσφερει το ξερω απλα ετυχε και δεν το ανεφερα γιατι οπως και το GT3 δεν μπορω να το αγορασω οπως το 95% του φορουμ δεν μπορει λογω των χρηματων που αξιζει και ειναι και δυσευρετο στη χωρα μας.Απο BMW αυτο και η Μ3 Ε30 εναι τα καθαροαιμα κατεμε,βεβαια θελω αλλα πρεπει και να μπορω-ουμε......γιατι αλλιως μενουμε με τις μινιατουρες να τις κοιταμε και δεν λεει καθολου......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 25-04-14 στις 14:07
    insane in the ///Midbrain

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP