Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: Ελεγχος λαδιών.

  1. #11
    Εγγραφή
    08-01-10
    Μηνύματα
    121
    Thanked
    20
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι ακριβώς, οι υπόλοιποι (καινούργια) είναι τα περισσότερα στην εγγύηση, όσο τα πιο παλιά, δεν πάνε ούτε με σφαίρες χεχχεχε
    ακριβως.......

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κατι η οικονομικη κριση,κατι τα νεα μετρα αν παρουν και χαμπαρι την "απογοητευση"μας απο την συμπεριφορα των γερμανων... θα δουμε και αλλες παρομοιες και καλυτερες προσφορες,στο χερι μας εναι να τους το δειξουμε!!
    Τωρα οσο για την σταθμη λαδιου στο δεικτη, στο δικο μου χ3 (Ν46) αναφερει το manual οτι αναμεσα στα δυο σημεια max-min η ποσοτητα ειναι περιπου στο 1,5 λιτ.

  3. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    gant (13-04-10)

  4. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καταρχάς συγνώμη για το offtopic (όπως συνέβη και με τα προηγούμενα μου μηνύματα σε αυτό το τόπικ).
    Επι του (οff) θέματος τώρα, όπως και να'χει πάντως, σαν εταιρεία κάνεις μια έκπτωση για ανταλλακτικά, την κάνεις για όλους και όχι για ορισμένα μοντέλα (άντε να εξαιρούνται τα πολύ ακριβά που ίσως θέλουν περισσότερη δουλειά). Είναι εντελώς παράλογο να πάμε για αλλαγή λαδιών εγώ και ένας κάτοχος Ε46, να βάζουμε τα ίδια λάδια και εγώ να πληρώνω άλλες τιμές με αυτόν.

    Άλλωστε, όταν η εγγύηση των Βαυαρών είναι μόλις δύο έτη, υπάρχουν πολλά Ε9Χ, Ε60, Ε8X κλπ που έχουν βγει εκτός, οπότε η εταιρεία θα έπρεπε να ενδιαφέρεται και γι'αυτούς τους πελάτες που φεύγουν (και είναι πολλοί) και όχι μόνο για τους κατόχους παλαιότερων bmw, ορισμένοι από τους οποίους έχουν φύγει εδώ και χρόνια και αμφιβάλλω αν θα επιστρέψουν λόγω της έκπτωσης.

    Όπως και να'χει πάντως, η κίνηση της bmw είναι κατ'εμέ απαράδεκτη και μη επαγγελματική...
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP