Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 68

Θέμα: Πληροφοριες για αγορες ή παροχες υπηρεσιων…………………..

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή Πληροφοριες για αγορες ή παροχες υπηρεσιων…………………..

    Θα κανω ενα διαλογο κ αν θελετε να στηριξουμε αυτο το θρεντ κ να εξυπηρετησει τους στοχους του , το επικροτείτε , αλλιως στην πυρα....

    Προσφατα εκανα αναζητηση καποιων πραγματων που μου χρειαζονται , για προσωπικη ειτε για οικιακη χρηση....
    Δεδομενου οτι η μικρη μας κοινωνια (λεγε με Fans) εχει μεγαλωσει αρκετα (κ σας οφειλουμε ενα μεγαλο ευχαριστω), κ δεδομενου οτι ευελπιστουμε να μεγαλωσει πολυ περισσοτερο ,εχω να προτεινω το εξης:

    να δημιουργηθει ενας χωρος που ο καθε ενας μας θα μπορει να ΑΝΑΖΗΤΑ αυτο που χρειαζεται....κ φερνω ενα παραδειγμα...:

    ψαχνω για ποδηλατο...(μην κοροιδευετε γιατι ετσι δεν θα δουλεψει το πραγμα).
    Μιας κ το φορουμ μας...δειχνει περιτρανα οτι ασχολειται με τα BMW μιας κ αυτο ειναι το κυριως θεμα...αλλα ασχολειται κ μ αλλα θεματα γενικου ενδιαφεροντος (κ ετσι πρεπει να κανει μια μικρη κοινωνια)...αλλα ακομη περισσοτερο δημιουργει γνωριμιες κ δυνατες φιλιες...καλο θα ταν να εκμεταλλευτουμε αυτο το γεγονος ενοψει της κρισης κιολας που θα μας κλονισει ολους για τα καλα....!

    Ετσι σκεφτομαι...θελω κατι...κανω αναζητηση...το πεταω κ στα φιλαρακια μηπως εχουν να μου προτεινουν κατι....!

    αλλωστε ...ποσες φορες εχει τυχει σε ολους μας να κανουμε μια αγορα κ μετα απο λιγο να μας πει ο χ,ψ φιλος...καλα ρε μακακα...γιατι δεν με ρωτουσες να σε στειλω εγω εκει?....ή ο ταδε χρηστης-φιλος ασχολειται με αυτο..γιατι πηγες αλλου?
    Φιλος από δω μεσα εχει ακρη με ηλεκτρικες συσκευες…κ εγω πηγα κ τις ψωνισα αλλου (χαμενος ειμαι σιγουρα)…
    Φιλος από εδώ παλι…εχει ξενοδοχειο καπου που θελω να παω….κ γω πηγα αλλου…..(επαναλαμβάνεται η τυχη μου)….κ ούτω καθ εξης…!

    Μ αυτό το σκεπτικο λοιπον ανοιγω αυτό το θρεντ κ η συμμετοχη ολων μας θα δειξει αν θα χει απηχηση κ χρησιμοτητα η όχι…

    Σημ.
    Εχει ανοιχτει θρεντ για το επαγγελμα του καθενος μας…
    Θεωρω όμως ότι είναι δυσκολο να ανατρεξεις σε ολες αυτές τις σελιδες για να ζητησεις …ηλεκτρολογο-δικηγορο-εμπορο ποδηλατων (χεχεχεχε)….ή καποιους που να γνωριζουν κατι για τους εν λογω επαγγελματιες…..!

    Ας κανω την αρχη λοιπον….αν γνωριζει καποιος κατι για αγορα ποδηλατου θα ημουν ευγνωμων να το ποσταρει….

    Ευχαριστω κ καλη συνεχεια…
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  2. The Following 9 Users Say Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    autodream-nikos (15-06-10), bill_m3 (12-04-10), bimmer-corfu (17-07-10), deepBLUE (12-04-10), Ptboul (12-04-10), sierra (13-04-10), skandalis447 (12-04-10), tmilatos (12-04-10), yannisv (12-04-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Η ιδέα μου αρέσει κ τη βρίσκω χρήσιμη και σχετική εγγύηση ποιότητας των αγορών / παροχής υπ/σιων αποτελεί ο διαπροσωπικός χαρακτήρας των μελών του φόρουμ.

    Βασίλη τι εννοείς αν γνωριζει καποιος κατι για αγορα ποδηλάτου; Τιμές? Προτεινόμενο μαγαζί; Μάρκες; Ποιότητες?

  4. #3
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κανω ενα διαλογο κ αν θελετε να στηριξουμε αυτο το θρεντ κ να εξυπηρετησει τους στοχους του , το επικροτείτε , αλλιως στην πυρα....

    Προσφατα εκανα αναζητηση καποιων πραγματων που μου χρειαζονται , για προσωπικη ειτε για οικιακη χρηση....
    Δεδομενου οτι η μικρη μας κοινωνια (λεγε με Fans) εχει μεγαλωσει αρκετα (κ σας οφειλουμε ενα μεγαλο ευχαριστω), κ δεδομενου οτι ευελπιστουμε να μεγαλωσει πολυ περισσοτερο ,εχω να προτεινω το εξης:

    να δημιουργηθει ενας χωρος που ο καθε ενας μας θα μπορει να ΑΝΑΖΗΤΑ αυτο που χρειαζεται....κ φερνω ενα παραδειγμα...:

    ψαχνω για ποδηλατο...(μην κοροιδευετε γιατι ετσι δεν θα δουλεψει το πραγμα).
    Μιας κ το φορουμ μας...δειχνει περιτρανα οτι ασχολειται με τα BMW μιας κ αυτο ειναι το κυριως θεμα...αλλα ασχολειται κ μ αλλα θεματα γενικου ενδιαφεροντος (κ ετσι πρεπει να κανει μια μικρη κοινωνια)...αλλα ακομη περισσοτερο δημιουργει γνωριμιες κ δυνατες φιλιες...καλο θα ταν να εκμεταλλευτουμε αυτο το γεγονος ενοψει της κρισης κιολας που θα μας κλονισει ολους για τα καλα....!

    Ετσι σκεφτομαι...θελω κατι...κανω αναζητηση...το πεταω κ στα φιλαρακια μηπως εχουν να μου προτεινουν κατι....!

    αλλωστε ...ποσες φορες εχει τυχει σε ολους μας να κανουμε μια αγορα κ μετα απο λιγο να μας πει ο χ,ψ φιλος...καλα ρε μακακα...γιατι δεν με ρωτουσες να σε στειλω εγω εκει?....ή ο ταδε χρηστης-φιλος ασχολειται με αυτο..γιατι πηγες αλλου?
    Φιλος από δω μεσα εχει ακρη με ηλεκτρικες συσκευες…κ εγω πηγα κ τις ψωνισα αλλου (χαμενος ειμαι σιγουρα)…
    Φιλος από εδώ παλι…εχει ξενοδοχειο καπου που θελω να παω….κ γω πηγα αλλου…..(επαναλαμβάνεται η τυχη μου)….κ ούτω καθ εξης…!

    Μ αυτό το σκεπτικο λοιπον ανοιγω αυτό το θρεντ κ η συμμετοχη ολων μας θα δειξει αν θα χει απηχηση κ χρησιμοτητα η όχι…

    Σημ.
    Εχει ανοιχτει θρεντ για το επαγγελμα του καθενος μας…
    Θεωρω όμως ότι είναι δυσκολο να ανατρεξεις σε ολες αυτές τις σελιδες για να ζητησεις …ηλεκτρολογο-δικηγορο-εμπορο ποδηλατων (χεχεχεχε)….ή καποιους που να γνωριζουν κατι για τους εν λογω επαγγελματιες…..!

    Ας κανω την αρχη λοιπον….αν γνωριζει καποιος κατι για αγορα ποδηλατου θα ημουν ευγνωμων να το ποσταρει….

    Ευχαριστω κ καλη συνεχεια…

    Βασιλη βρηκα!!!!!!!



    https://specialbikes.gr/eshop/image.php?productid=579

























    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    Ptboul (12-04-10), Vasilis (12-04-10)

  6. #4
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    727
    Thanked
    103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλημέρα Βασίλη. Τι ακριβώς είδος ποδηλάτου ζητάς, γιατί και εγώ αυτό το καιρό σκέφτομαι μαζί με ένα φίλο μου κάποια στιγμούλα που θα διευκολυνθούμε λιγάκι οικονομικά να "αναβαθμίσουμε" λιγάκι τα ποδήλατά μας. Η δικιά μας η κατηγορία είναι downhill, ανεβοκατεβαίνουμε τα μονοπάτια στον Υμηττό χαχαχαχαχαχα. Δεν έχω κάποιο γνωστό να σε στείλω συστημένο αλλά μπορώ να σου προτείνω τον Τζωρτόπουλο που είναι κοντά στην γειτονιά μου όρια Ν. Κόσμου - Κουκάκι στην Αναστασίου Ζίννη 38. www.tzortzopoulos.gr, τηλ. 210 9220530, (το οποίο βρίσκεται όπως κατεβαίνεις την Φραντζή με κατεύθυνση την Καλλιρρόης, διασχίζεις κάθετα την Καλλιρρόης, κάθετα την Συγγρού και στο αριστερό σου χέρι είναι το μαγαζί) καθώς επίσης και το www.dynocycles.gr Λεωφ.Βουλιαγμένης 415 στην Ηλιούπολη Τηλ:210 99.01.919 (ρεύμα Βουλιαγμένης για Αθήνα στον παράδρομο αμέσως μετά την Athens car, στο πρώην κατάστημα της APEX). Και τα δυο μαγαζιά είναι μεγάλα και έχουν από απλά ποδήλατα μέχρι πανάκριβες full suspension carbon enduro all mountain bikes κατασκευές. Είμαι σίγουρος πως θα σε καλύψουν πλήρως...

    P.S.
    Άντε Βασίλη σε περιμένω για extreme downhill και άλματα στην Καλοπούλα στον Υμηττό

  7. The Following User Says Thank You to Apostolos For This Useful Post:

    Vasilis (12-04-10)

  8. #5
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κανω ενα διαλογο κ αν θελετε να στηριξουμε αυτο το θρεντ κ να εξυπηρετησει τους στοχους του , το επικροτείτε , αλλιως στην πυρα....

    Προσφατα εκανα αναζητηση καποιων πραγματων που μου χρειαζονται , για προσωπικη ειτε για οικιακη χρηση....
    Δεδομενου οτι η μικρη μας κοινωνια (λεγε με Fans) εχει μεγαλωσει αρκετα (κ σας οφειλουμε ενα μεγαλο ευχαριστω), κ δεδομενου οτι ευελπιστουμε να μεγαλωσει πολυ περισσοτερο ,εχω να προτεινω το εξης:

    να δημιουργηθει ενας χωρος που ο καθε ενας μας θα μπορει να ΑΝΑΖΗΤΑ αυτο που χρειαζεται....κ φερνω ενα παραδειγμα...:

    ψαχνω για ποδηλατο...(μην κοροιδευετε γιατι ετσι δεν θα δουλεψει το πραγμα).
    Μιας κ το φορουμ μας...δειχνει περιτρανα οτι ασχολειται με τα BMW μιας κ αυτο ειναι το κυριως θεμα...αλλα ασχολειται κ μ αλλα θεματα γενικου ενδιαφεροντος (κ ετσι πρεπει να κανει μια μικρη κοινωνια)...αλλα ακομη περισσοτερο δημιουργει γνωριμιες κ δυνατες φιλιες...καλο θα ταν να εκμεταλλευτουμε αυτο το γεγονος ενοψει της κρισης κιολας που θα μας κλονισει ολους για τα καλα....!

    Ετσι σκεφτομαι...θελω κατι...κανω αναζητηση...το πεταω κ στα φιλαρακια μηπως εχουν να μου προτεινουν κατι....!

    αλλωστε ...ποσες φορες εχει τυχει σε ολους μας να κανουμε μια αγορα κ μετα απο λιγο να μας πει ο χ,ψ φιλος...καλα ρε μακακα...γιατι δεν με ρωτουσες να σε στειλω εγω εκει?....ή ο ταδε χρηστης-φιλος ασχολειται με αυτο..γιατι πηγες αλλου?
    Φιλος από δω μεσα εχει ακρη με ηλεκτρικες συσκευες…κ εγω πηγα κ τις ψωνισα αλλου (χαμενος ειμαι σιγουρα)…
    Φιλος από εδώ παλι…εχει ξενοδοχειο καπου που θελω να παω….κ γω πηγα αλλου…..(επαναλαμβάνεται η τυχη μου)….κ ούτω καθ εξης…!

    Μ αυτό το σκεπτικο λοιπον ανοιγω αυτό το θρεντ κ η συμμετοχη ολων μας θα δειξει αν θα χει απηχηση κ χρησιμοτητα η όχι…

    Σημ.
    Εχει ανοιχτει θρεντ για το επαγγελμα του καθενος μας…
    Θεωρω όμως ότι είναι δυσκολο να ανατρεξεις σε ολες αυτές τις σελιδες για να ζητησεις …ηλεκτρολογο-δικηγορο-εμπορο ποδηλατων (χεχεχεχε)….ή καποιους που να γνωριζουν κατι για τους εν λογω επαγγελματιες…..!

    Ας κανω την αρχη λοιπον….αν γνωριζει καποιος κατι για αγορα ποδηλατου θα ημουν ευγνωμων να το ποσταρει….

    Ευχαριστω κ καλη συνεχεια…
    βασιλη αν σε ενδιαφερει σοβαρα πουλαω το δικο μου το οποιο και εχει αφησει ονομα στην βουτα και στα λιμανακια....
    https://common2.csnimages.com/lf/2/h...Speed+Bike.jpg
    τιμη συζητησιμη

  9. The Following User Says Thank You to patriNOS For This Useful Post:

    Vasilis (12-04-10)

  10. #6
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να "χειροκροτησω" με την σειρα μου μια εξαιρετη ιδεα, που ελπιζω να εχει την αποδοχη που της αρμοζει.
    Οι δυνατοτητες που ανοιγονται ειναι πολλες και χρησιμες και να θυμαστε αυτο που κανει μια κοινοτητα πολυ ισχυρη ειναι η αλληλεγγυη των μελων της.
    Παμε λοιπον γερα...

  11. The Following User Says Thank You to Nino For This Useful Post:

    Vasilis (12-04-10)

  12. #7
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Βασιλη ριξε και μια ματια στο www.cyclist.gr. Αν οχι το μοναδικο, σιγουρα ενα απο τα αρτιοτερα φορουμ στην Ελλαδα για το ποδηλατο. Επισης εχουν ανοιξει και καταστημα στη Βαρης-Κορωπιου.

  13. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας....


    ευχομαι οποιος χρειαζεται κατι να χαιρει ιδιας αμμεσοτητας.....


    σημ. το ποδηλατο που ψαχνω ειναι TREKKING...κ μαρκας SCOTT μιας κ μ αυτην εφαγα φλας.....θα δουμε που θα το βρω στο νουμερο μου το συγκεκριμενο μιας κ δεν εχουν ολα τα ποδηλαταδικα ολες τις μαρκες....!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  14. #9
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας....


    ευχομαι οποιος χρειαζεται κατι να χαιρει ιδιας αμμεσοτητας.....


    σημ. το ποδηλατο που ψαχνω ειναι TREKKING...κ μαρκας SCOTT μιας κ μ αυτην εφαγα φλας.....θα δουμε που θα το βρω στο νουμερο μου το συγκεκριμενο μιας κ δεν εχουν ολα τα ποδηλαταδικα ολες τις μαρκες....!
    Απ'όσο γνωρίζω τα SCOTT (Αμερικάνικα) αντιπροσωπεύει στην Ελλάδα η IDEAL (Μανιατόπουλος - Πάτρα) πολύ καλό αλλά και πολύ ακριβό παδήλατο.
    https://www.idealbikeshop.gr/
    Εχω κι εγώ TREKKING αλλά της IDEAL (το ERGOMAX) και το έχω ερωτευθεί.
    Μετακινούμαι συνεχώς με αυτό σε αποστάσεις μεχρι 5-10 χλμ. απο το σπίτι.
    Βασίλη επειδή είμαι πολύ ικανοποιημένος απο την IDEAL (εχω και του γιού μου)
    σου την προτείνω ανεπιφύλακτα.
    Τέλος Μπράβο σου την ιδέα σου!!!!!

    Ξέχασα! ο ποδηλατάς μου φέρνει και SCOTT, επειδή πουλάει IDEAL. Αν θέλεις πές μου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Samaro : 12-04-10 στις 14:26

  15. #10

    Προεπιλογή

    Βασιλη, δες ποιο θες και πεταγομαι στον μανιατοπουλο... και σου λεω για τιμη!

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP