Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 24

Θέμα: O ήρωας με το AX

  1. #11
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    4.443
    Thanked
    21234
    Rides
    2

    Προεπιλογή



    Sabine Schmitz
    Ford Transit Diesel
    10 minutes and 8 seconds

  2. The Following 5 Users Say Thank You to doctore For This Useful Post:

    Alex_ (02-02-14), aristent (02-02-14), Bazil Van Sinner (02-02-14), nikos1400 (03-02-14), stefm5 (02-02-14)

  3. #12
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ^

    ααααααλλο φρουτο κι αυτη!!!!!

    απορω πως χωρανε τοσο μεγαλα μπομπολια σε τοσο μικρο kylotaki !!!


    @Μike,Το βλεπουμε απο αλλη γωνια το θεμα προφανως!Ειμαι με τον τυπο γιατι ετσι λειτουργω και γω περιπου,αν και εχω πεταξει ενα καρο λεφτα στις ροδες(για τα δικα μου δεδομενα παντα ετσι?για καποιον αλλο μπορει να ειναι ψιχουλα...)ποτε δεν κοιταξα το απολυτο νουμερο και ποτε δεν απεκτησε κατι μεχρι τωρα υπερσυμπιεσμενο η' υπετοφοδοτουμενο,απο αποψη βεβαια και οχι λογω αξιας.
    Εχω να αναφερω διαφορα παραδειγματα,δεν θα ξεχασω στα 20 οταν ειχα παρει ΧΤ600 κουτα και ενας γνωστος μου ειχε παρει ZX636 μεταχειρ. πενα (πηγαινα παντου πιο γρηγορα απ'αυτον,παντου εκτος τις ευθειες!)το πουλησε και πηρε steed 400...
    H' τον Θ****η ενα αλλο φιλο μου,που οταν εκανα εγω (οσο)drift μπορουσα με το ΜΧ5
    και με με κορο'ι'δευε,οταν ηρθε η ωρα του και πηρε ενα ΑΕ86,εφτασε σε σημειο να παει 400+ αλογα για να μπορεσει να driftαρει.....

    Απο την αλλη του οτι ο τυπος το εκανε αυτο με το ΑΧ δεν σημαινει πως και με αυτο κυκλοφοραει,αλλωστε δεν παρουσιασε καν τον εαυτο του,μπορει να εχει κανα Μ3 και να κυκλοφοραει και να εθεσε στοχο με το ΑΧ γιατι ετσι γουσταρει.

    Οσον αφορα το παρακαλετο μ***ι ξυνο γ******ι ,παλι απο προσωπικη εμπειρια θα απαντησω,βασικα το να κυνηγας εναν στοχο δεν το βλεπω σαν παρακαλια αλλα σαν αγωνα.Οσο παω ερχομαι πιο κοντα μου και φτανω σε ενα απο τα κολληταρια μου ,που
    το λεγε αυτο απο μικρος.....ε ενταξει σε κανα 5αρι χρονια θα του στησω μνημειο σε μια αδεια πλατεια που εχουμε γιατι εχει κανει πολλους ηρωισμους και παει με πολυ σκουπιδι γιατι δεν ηθελε λεει να παρακαλει την καθε ψυλομυτα....και πηγαινε με την καθε χαμηλοκωλα




    συζητηση να γινεται ετσι?

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  4. #13
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων

    Κατι σαν τις γυναικες δηλαδη,καλες οι ευκολες,καλες κι αυτες που σου ριχνονται,αλλα σαν κι αυτες που το παιζουν η' ακομα και ειναι δυσκολες
    δεν εχει ,επιτυχια,στανιο εκει να την ριξεις!!!!

    Ωραίος! Πετυχημένη η παρομοίωση...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  5. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (02-02-14)

  6. #14
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^

    ααααααλλο φρουτο κι αυτη!!!!!

    απορω πως χωρανε τοσο μεγαλα μπομπολια σε τοσο μικρο kylotaki !!!


    @Μike,Το βλεπουμε απο αλλη γωνια το θεμα προφανως!Ειμαι με τον τυπο γιατι ετσι λειτουργω και γω περιπου,αν και εχω πεταξει ενα καρο λεφτα στις ροδες(για τα δικα μου δεδομενα παντα ετσι?για καποιον αλλο μπορει να ειναι ψιχουλα...)ποτε δεν κοιταξα το απολυτο νουμερο και ποτε δεν απεκτησε κατι μεχρι τωρα υπερσυμπιεσμενο η' υπετοφοδοτουμενο,απο αποψη βεβαια και οχι λογω αξιας.
    Εχω να αναφερω διαφορα παραδειγματα,δεν θα ξεχασω στα 20 οταν ειχα παρει ΧΤ600 κουτα και ενας γνωστος μου ειχε παρει ZX636 μεταχειρ. πενα (πηγαινα παντου πιο γρηγορα απ'αυτον,παντου εκτος τις ευθειες!)το πουλησε και πηρε steed 400...
    H' τον Θ****η ενα αλλο φιλο μου,που οταν εκανα εγω (οσο)drift μπορουσα με το ΜΧ5
    και με με κορο'ι'δευε,οταν ηρθε η ωρα του και πηρε ενα ΑΕ86,εφτασε σε σημειο να παει 400+ αλογα για να μπορεσει να driftαρει.....

    Απο την αλλη του οτι ο τυπος το εκανε αυτο με το ΑΧ δεν σημαινει πως και με αυτο κυκλοφοραει,αλλωστε δεν παρουσιασε καν τον εαυτο του,μπορει να εχει κανα Μ3 και να κυκλοφοραει και να εθεσε στοχο με το ΑΧ γιατι ετσι γουσταρει.

    Οσον αφορα το παρακαλετο μ***ι ξυνο γ******ι ,παλι απο προσωπικη εμπειρια θα απαντησω,βασικα το να κυνηγας εναν στοχο δεν το βλεπω σαν παρακαλια αλλα σαν αγωνα.Οσο παω ερχομαι πιο κοντα μου και φτανω σε ενα απο τα κολληταρια μου ,που
    το λεγε αυτο απο μικρος.....ε ενταξει σε κανα 5αρι χρονια θα του στησω μνημειο σε μια αδεια πλατεια που εχουμε γιατι εχει κανει πολλους ηρωισμους και παει με πολυ σκουπιδι γιατι δεν ηθελε λεει να παρακαλει την καθε ψυλομυτα....και πηγαινε με την καθε χαμηλοκωλα




    συζητηση να γινεται ετσι?
    Βρε εννοειται!!!Κι εγω της ιδιας αποψης ειμαι!!Less is more!Γι'αυτο και δεν κολλησα ποτε να τα ''βαλω'' με οποιονδηποτε-οτιδηποτε ακομα κι αν εμφανεστατα υπερτερουσε....Το ιδιο κανω και στο αθλημα που επελεξα,προσπαθωντας να φτιαξω το παρταλι μου οσο καλα μπορω για να ανταγωνιστει τα θηρια δεκαδων χιλιαδων ευρω.....Εν πασει περιπτωσει,δεν βρισκω ''ηρωα'' τον τυπο με το ΑΧ επειδη εβαλε αυτοσκοπο να σπασει το 10λεπτο,γιατι ΔΕΝ ειναι ανταγωνιστικος!!Δεν υπαρχουν δλδ αλλοι 2-3-10 ανθρωποι να κανουν ακριβως το ιδιο για να δουμε αν οντως ειναι κατορθωμα!!Απλως εχει πολυ περισσοτερη υπομονη απο τους αλλους για να το κανει επι 7ετιας!!Γι'αυτο εφερα και το παραδειγμα με το 2CV....
    Οσον αφορα τον γνωστο σου,ειπαμε να μην παρακαλαμε αλλα οχι και να μπαζωνουμε κατα συρροη!!!!Εχει κομπλεξ...θελει βοηθεια...αλλα αν αυτος περναει καλα,ασ'τον!Απλως ειναι κακογουστος!
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  7. The Following User Says Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (02-02-14)

  8. #15
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ^
    σωραιος!

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  9. #16
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    για μενα ,αυτος ο τυπος...ειναι ο ορισμος του ανταγωνιστικου.
    να προσπαθεις για το τελευταιο δεκατο, για την εξαλειψη του παραμικρου λαθους και να κανεις την τελεια διαδρομη....ακομα και με ενα ax diesel.

  10. The Following User Says Thank You to paganis For This Useful Post:

    Alex_ (02-02-14)

  11. #17
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγω να κανω μια αφελή ερώτηση? Μπορείς να μπεις στο ρινγκ και χωρίς κράνος???

    Πάντως μπράβο του τύπου για την επιμονή! Το είχε!



  12. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (02-02-14)

  13. #18
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να κανω μια αφελή ερώτηση? Μπορείς να μπεις στο ρινγκ και χωρίς κράνος???

    Πάντως μπράβο του τύπου για την επιμονή! Το είχε!
    Mπορεις Βασιλη ναι,τα ξεσκουφωτα ομως πρεπει να φορανε κρανος υποχρεωτικα αν δεν απατωμαι.
    insane in the ///Midbrain

  14. The Following User Says Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    BILL007 (02-02-14)

  15. #19
    Εγγραφή
    19-05-10
    Περιοχή
    ATHENS-GREECE
    Μηνύματα
    1.855
    Thanked
    3074
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
    για μενα ,αυτος ο τυπος...ειναι ο ορισμος του ανταγωνιστικου.
    να προσπαθεις για το τελευταιο δεκατο, για την εξαλειψη του παραμικρου λαθους και να κανεις την τελεια διαδρομη....ακομα και με ενα ax diesel.
    Θα πρεπει να συμφωνησω.

    Επιπλεον αυτος με το ΑΧ αν προχωρησει στο επομενο του αυτοκινητο,ο τροπος που εμαθε περι στησιματος-στροφες-πατηματα και φρεναρισματα με το ΑΧ θα ειναι το πολυτιμοτερο του εφοδιο και κατορθωμα.

    Να το δουμε και απο την αλλη μερια,το ΑΧ ειναι χαρος αν δεν το ξερεις απεξω και ανακατωτα και το αμαξι και την πιστα ο χρονος δεν βγαινει.Δεν υπαρχουνε τετραπιστονα δεν υπαρχουνε αεροσακοι δεν υπαρχει τιποτα....εκει που θα βγεις εκει θα σε θαψουνε μαζι με αυτο.

    Δεν θελω να φανω υπερβολικος αλλα επειδη εχω αποψη περι της πιστας αλλα και του συγκεκριμενου πλαισιου (ΑΧ=106 πρωτης γενιας,ιδιο πατωμα για οσους γνωριζουνε) υποβαλλω τα σεβη μου στον τυπο.

    Βεβαια καποιος πιο εμπειρος οδηγος πιθανολογω οτι δεν θα του επαιρνε 7 χρονια βεβαια αλλα δεν ξερουμε και το background του οδηγου.
    insane in the ///Midbrain

  16. The Following User Says Thank You to m_power_lunatic For This Useful Post:

    nikos1400 (03-02-14)

  17. #20
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να κανω μια αφελή ερώτηση? Μπορείς να μπεις στο ρινγκ και χωρίς κράνος???
    Kαθολου αφελης,Βασιλη,και γω οταν πηγα εμεινα με το στομα ανοιχτο
    και για μια στιγμη φοβηθηκα κι ολας.
    Βρισκομασταν απο το πρωι στο Nurbugring,και αφου ειχα βαρεθει να χτυπαω παντου το εισητηριο,σε οποια πορτα ανοιγα,αφου ειχα "φτιαχτει" με οσα ειχα δει και ακουσει μεχρι εκεινη την ωρα,καπου στο μεσημερακι αποφασησαμε να παμε
    στη πραγματικη πυλη....
    Εβαλα το αμαξι στο parking πριν την εισοδο,κατεβηκα ,ανασκουμπωθηκα και ξεροκαταπια μαζι.Καλη φαση οι αγωνες και οι κερκιδες στην μικρη πιστα,αλλα το να βρισκεσαι μπροστα στην πυλη,να πατας στην ιδια ασφαλτο που εχουν πατησει και οδηγησει ,οι δικοι μου σουπερ ηρωες,ηταν κατι παραπανω απο συγκινιτικο.Για να μην μιλησω για τα παρκαρισμενα αυτοκινητα και μοτοσυκλετες....
    Μπαινω λοιπον στο εκδοτηριο εισητηριων,πισω απο τον γκισε ηταν ενας κλασσικος Γερμανος 50αρης,μεγαλοσωμος ξανθος,με μουστακι .Αφου επιβεβαιωσα πως το ειχε και αυτος το αγγλικο,ακολουθησε η εξης στοιχομυθια:
    -Γεια σας
    -Γεια

    -Τι χρειαζεται για να μπω και να οδηγησω?
    -Τι εννοειται?

    -??(απορια)
    -Να φανταστω εχετε οχημα?

    -Μα φυσικα,
    -26 ευρω ο γυρος,κυριε!

    -Αυτο?τιποτα αλλο?καποιο διπλωμα ...κατι?
    -Ξερετε που ηρθατε κυριε?

    -Ναι
    -..ωραια τοτε ,ειστε υπευθυνος για τον εαυτο σας,το οχημα σας,τους συνεπιβενοντες και οτι ζημια πρoκληθει στις εγκαταστασεις !
    Kαλα να περασετε


    Δινω 52ευρω,περνω μια πλαστικη καρτα,μπαινουμε στο αμαξι,ρυθμιζω θεση ,τιμονι,βαζω γυαλια,παμε μπροστα στην μπαρα,βαζω την καρτα στην ειδικη εσοχη......η μπαρα σηκωνεται.....welcome to the Green Hell !!!

    Στα πρωτα 4-5 χλμ φαινεται λιγο η νευρικοτητα μου μιας και εκτος απο το τομαρι μου ειχα,τον ξαδερφο και το κοριτσι μου οπως και το αμαξι του ξαδερφου!!!!Ουυυυυφ αγχωθηκα παλι!!!




    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  18. The Following 4 Users Say Thank You to Bazil Van Sinner For This Useful Post:

    aristent (03-02-14), BILL007 (02-02-14), nikos1400 (03-02-14), sheriff (02-02-14)

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP