Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 31

Θέμα: 225/45/17 tyres & Tyre noise.

  1. #21
    Εγγραφή
    07-09-13
    Μηνύματα
    37
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    μπα μια τιμή έχουν όλα για τα toyo se 225/45/17 μου έδωσαν τιμή 470 χωρίς ψάξιμο εκτιμώ ότι με κανα 450 τα παίρνεις

  2. The Following User Says Thank You to farouk1 For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (03-02-14)

  3. #22
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο farouk1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα μια τιμή έχουν όλα για τα toyo se 225/45/17 μου έδωσαν τιμή 470 χωρίς ψάξιμο εκτιμώ ότι με κανα 450 τα παίρνεις
    Αν είναι τόσο είναι πολύ καλά όμως πέρυσι που είχα ρωτήσει σε 2 μου είπαν 550!!!
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  4. #23
    Εγγραφή
    07-09-13
    Μηνύματα
    37
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    πριν απο πεντε μέρες ρώτησα και πηρα την τιμη αυτή αν θέλεις μπορώ να στου στείλω με pm και τηλ

  5. #24
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο farouk1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν απο πεντε μέρες ρώτησα και πηρα την τιμη αυτή αν θέλεις μπορώ να στου στείλω με pm και τηλ
    Στείλε να το έχω αν και δεν το κόβω να αλλάζω στον επόμενο μήνα... Αργότερα ίσως...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  6. #25
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    παιδες ψαχτειτε καλυτερα....
    εχει βγει προσφορα conti sport contact 5 με 440ε κομπλε..

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  7. The Following 2 Users Say Thank You to leo328 For This Useful Post:

    120ie87 (04-02-14), zaharias (04-02-14)

  8. #26
    Εγγραφή
    10-09-11
    Περιοχή
    Βολος-Αθηνα
    Μηνύματα
    211
    Thanked
    140
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μακρια απο dunlop απαραδεκτα απο θεμα θορυβου εχω ακουσει ομως τα καλυτερα για τα Conti τα 5 αυτα απο εμενα
    ΚΩΣΤΑΣ

  9. The Following User Says Thank You to GanKostas-E90 For This Useful Post:

    ΜΙΧΑΛΗΣ (05-02-14)

  10. #27
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GanKostas-E90 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακρια απο dunlop απαραδεκτα απο θεμα θορυβου εχω ακουσει ομως τα καλυτερα για τα Conti τα 5 αυτα απο εμενα


    Δεν είναι όλα τα λάστιχα ίδια ακόμα και μέσα στην ίδια την εταιρία (σε οποιαδήποτε εταιρία) και επίσης υπάρχει η εξέλιξη.

    Καλύτερα ας γράψουμε την εμπειρία μας από τη συγκεκριμένη διάσταση και να αναφέρουμε τον συγκεκριμένο τύπο ελαστικού (μια εταιρία μπορεί να διαθέτει 2 ή 3 διαφορετικούς τύπους/πέλματα/γόμες σε μια διάσταση) γιατί αν αρχίσουμε να γράφουμε γενικότητες για εταιρίες τότε θα χαθούμε και δεν θα βοηθηθεί συνολικά κανένας.





    Παράδειγμα: αντί να γράψουμε "τα michelin είναι για πέταμα", καλύτερα ας γράψουμε ότι τα Michelin Pilot Sport 3 σε διάσταση τάδε ήταν θορυβώδη ή είχαν πολύ καλή πρόσφυση κοκ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ie87 : 04-02-14 στις 21:11

  11. #28
    Εγγραφή
    10-09-11
    Περιοχή
    Βολος-Αθηνα
    Μηνύματα
    211
    Thanked
    140
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 120ie87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι όλα τα λάστιχα ίδια ακόμα και μέσα στην ίδια την εταιρία (σε οποιαδήποτε εταιρία) και επίσης υπάρχει η εξέλιξη.

    Καλύτερα ας γράψουμε την εμπειρία μας από τη συγκεκριμένη διάσταση και να αναφέρουμε τον συγκεκριμένο τύπο ελαστικού (μια εταιρία μπορεί να διαθέτει 2 ή 3 διαφορετικούς τύπους/πέλματα/γόμες σε μια διάσταση) γιατί αν αρχίσουμε να γράφουμε γενικότητες για εταιρίες τότε θα χαθούμε και δεν θα βοηθηθεί συνολικά κανένας.





    Παράδειγμα: αντί να γράψουμε "τα michelin είναι για πέταμα", καλύτερα ας γράψουμε ότι τα Michelin Pilot Sport 3 σε διάσταση τάδε ήταν θορυβώδη ή είχαν πολύ καλή πρόσφυση κοκ
    Το dunlop sp 01 ειναι απαραδεκτο το εχω ξαναχρησιμοποιησει οποτε νομιζω πως μπορω να ειμαι απολυτος σε αυτο και να το υποστηριζω απο θεμα θορυβου γιατι νομιζω πως σε αυτο ηθελες να επικεντρωθουμε και οχι στα υπολοιπα σωστα? conti ειχε μαμα και κανενα προβλημα με θορυβοΝομιζω τωρα πως καταλαβαινεται πως δεν λεω γενικοτητες και δεν θα κατηγορουσα μια εταιρια ετσι.
    ΚΩΣΤΑΣ

  12. The Following User Says Thank You to GanKostas-E90 For This Useful Post:

    leo328 (05-02-14)

  13. #29
    Εγγραφή
    19-03-11
    Περιοχή
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    1.665
    Thanked
    2582
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GanKostas-E90 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το dunlop sp 01 ειναι απαραδεκτο το εχω ξαναχρησιμοποιησει οποτε νομιζω πως μπορω να ειμαι απολυτος σε αυτο και να το υποστηριζω απο θεμα θορυβου γιατι νομιζω πως σε αυτο ηθελες να επικεντρωθουμε και οχι στα υπολοιπα σωστα? conti ειχε μαμα και κανενα προβλημα με θορυβοΝομιζω τωρα πως καταλαβαινεται πως δεν λεω γενικοτητες και δεν θα κατηγορουσα μια εταιρια ετσι.


    Συγνωμη φιλε, δεν ηθελα να σε στεναχωρησω, εγω φταιω που ειμαι τελειομανης

  14. The Following User Says Thank You to 120ie87 For This Useful Post:

    GanKostas-E90 (05-02-14)

  15. #30
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    conti sp con 5 φοραω εδω και 2μιση χρονια και ουδεν προβλημα με θορυβο μεχρι τωρα...
    σκεφτομαι να δοκιμασω και τα goodyear f1 assymetric στην επομενη αλλαγη (εχω ακουσει καλα λογια) ΧΩΡΙΣ ομως να εχω καποια εμπειρια απο αυτα ποτε...
    αν καποιος τα φοραει (τα goodyear) ας μας πει εντυπωσεις...

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP