Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Βοήθεια μεταξύ μας(καταχώρηση επαγγελματιών)

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή Βοήθεια μεταξύ μας(καταχώρηση επαγγελματιών)

    E39COMP: Μπορω να βοηθησω οποιον χρειαστει ΚΤΕΟ ( σε οποιαδηποτε μορφη αν με πιανετε τι εννοω ) , εκτελωνισμούς αυτοκινητων ΜΟΝΟ σε καλές τιμές και συμβουλες για " εισαγωγή " αυτοκινητων για κοψιμο κτλ κτλ ....

    Χρίστος: Αν καποιος κουραστει απο τα μπαξιματα ή πιαστει πουθενα απο τα χειροφρενα μπορω να βοηθησω λυνοντας και παλι το σωμα του!!! φυσικοθεραπευτης - εναλακτικες θεραπειες.

    BILL007: Εγώ μπορώ να βοηθήσω σε ότι έχει να κάνει με υπολογιστές... Είτε software είτε hardware...

    chief: Εγω απο την μερια μου επειδη δεν ειμαι κατοικος Ελλαδας ετσι δεν νομιζω να μπορω να σας βοηθησω επαγγελματικα. Θα ηθελα ομως να ενημερωσω ολα τα μελη του φορουμ τους συγγενεις τους και τους φιλους τους οτι ειμαι στην διαθεση σας για οποιαδηποτε βοηθεια χρειαστε απο Κυπρο. Παρτε οτι ωρα και μερα θελετε, ακομη και για πραγματα που μπορει να ειναι για σας απιθανα..

    TOMIS: Σπουδαζω αυτοματισμο και ρομποτικη. Μπορω να βοηθησω σε gps καταστασεις λογω επαγγελματος του αδερφου μου ξερει τα παντα και για τα παντα και πιθανον καποιες τιμες χονδρικης σε συσκευες αντιστοιχες (με μια επιφυλαξη) και αν θελετε να σας κλεισω κανα τραπεζι στα μπουζουκια μπορω ευκολα ακομα και να με παρετε σαββατο βραδυ για σαββατο βραδυ για 10ρι τραπεζι

    Christos 330: 10 % στα λαστιχα, 10 % στις ζαντες, 10% στα αμορτισερ-ελατηρια, Δωρεαν πλυσιμο, Δωρεαν αμορτισερομετρηση, Δωρεαν φρενομετρηση, Δωρεαν τζογομετρηση, Δωρεαν ελεγχος ευθυγραμμισης . . .

    stratos: Σε λίγο καιρό θα μπορώ να σας βοηθήσω μηχανουργικά που θα αναλάβω εγώ αλλά προς το παρόν μπορώ να σας βοηθήσω με τις μηχανολογικές μου γνώσεις.

    330Ci: Όποιος θέλει συμβουλές (και όχι μόνο) τραπεζικής φύσης παρακαλώ ρίψατε σημείωμα...

    z3 2.2: Απο τη μερια μου οτι εχει να κανει με Saab ειμαι ο ανθρωπος σας. Ακομα ειμαι εδω να συζητησουμε οτι τεχνικο θεμα σας ερθει στο μυαλο.

    individual: οποιος-οποια μετακομισει στην πολη μου (κιλκις) και θελει να νοικιασει γκαρσονιερα η στουντιο.......ευχαριστως.....α κομα και αν τα δικα μου ειναι γεματα.....θα το βολεψουμε το πραγμα.......

    nino X3: Θεματα υγειας, ειδικα νευροχειρουργικης, εννοειται αφιλοκερδως.

    konstantinaM3: εγω ειμαι οτετζης!!! οποιος θελει βοηθεια για τον ΟΤΕ να μου πει κ θα δω τι μπορω να κανω! Επίσης οικογενειακώς ασχολούμαστε με τοπογραφικά - άδειες.

    Dimzan: εγω με φυσικη ασχολουμαι

    bmwcompactjohn: εγω ειμαι ηλεκτρονικος και ασχολουμαι με επισκευη και συντηρηση σε αναλυτες αεριων αιματος

    Driver M: Φιλόλογος-γλωσσολόγος και ιστορικός. Όποιος έχει φιλοσοφικές-λογοτεχνικές-ιστορικές ανησυχίες, εδώ είμαι, για μακροσκελή και εκτενή...συζήτηση!

    mitsos_chania: Τεχνικη εταιρια με εμφαση το μεταλλικο-συμμικτο κτιριο και παραλληλα οτι εχει να κανει με μεταλλικη κατασκευη και αλουμινενια (κουφωματα κτλ). Αν μπορω να βοηθησω καπου εδω ειμαι.

    Konstantinos E60: Σε Ψυχιατρική Κλινική εργάζομαι τώρα αλλα όποιος εχει προβλήματα με μηχανήματα βιβλιοδεσίας εδώ είμαι...(παλια μου τέχνη κόσκινο που λέει η παροιμία)


    Samaro: είμαι συνταξιούχος Τραπεζικός, μπορώ να φανώ χρήσιμος σε όποιον θέλει φιλικές συμβουλές σχετικά με Τραπεζικό Δανεισμό.

    Vasilis: Δημοσιος Υπαλληλος....δεν μπορω να βοηθησω ουσιαστικα....αλλα αν ποτε επισκεφτειτε την Λευκαδα......παρτε με τηλεφωνο πρωτα να σας πω τα παντα.....τα καλυτερα σημεια, καταλυματα, ξενοδοχεια, δωματια, στουντιο κτλ...

    sierra: Εγώ είμαι σε νοσοκομείο, αλλά αχρείαστος να είμαι, επειδή όμως όλα γίνονται, θα βοηθήσω την κατάσταση. Υγεία σε όλους...

    joseph: Tυροκομος ειμαι, αν βρεθει κανενας Καλαματα, με χαρα να τον βοηθησω για οτιδηποτε θελησει!

    paganis: εγω ειμαι γεωπονος, ασχολουμαι με κατασκευες - συντηρησεις κηπων και με ανθοστολισμο γαμων -εκδηλωσεων! οποιος χρειαζεται συμβουλες για τον κηπο του ή θελει ανθοστολισμο...μπορω να βοηθησω...

    deepBLUE: Εγω διατηρω beachbar Club στη Μηλο, οποιος μπορει να χρειαστει καποια βοηθεια σχετικα με το Νησι εδω ειμαι οπως και εκπτωση στο μαγαζι σε οτι φατε και πιειτε. Επισης οποιος χρειαζεται μουσικη οργανωση σε παρτυ εδω ειμαι μια και υπαρχει ομαδα με ηχητικα και djs γι αυτη τη δουλεια σε καλες τιμες.
    Επισης αν καποιος χρειαζεται ηχο σε επαγγελματικο επιπεδο και οχι μονο παλι εδω ειμαι. www.deepbluebeachbar.com

    vasilis e30: οτι πληροφοριες χρειαστειτε σε σχεση με οικοδομικα υλικα και χρωματα ρωτηστε.

    kplc16: ειμαι Οτετζης στη Θεσσαλονικη. Αν εχει καποιος προβλημα ανατολικο διαμερισμα ας σφυριξει

    Κωνσταντίνος: Το επάγγελμά μου έχει να κάνει με υπολογιστές αλλά και κονσόλες παιχνιδιών. Οπου μπορώ να βοηθήσω σε τέτοια ζητήματα, μετά χαράς να το κάνω.

    yannisv: Αν χρειαστείτε νομικές υπηρεσίες θα είμαι και εγώ στη διάθεσή σας.

    katsaraios: εγω παιδια δουλευω σε ξενοδοχειο, οποιος απο επαρχια η εδω χρειαστει φιλοξενια για εσας η δικο σας προσωπο επικοινωνηστε να το αναλαβουμε.

    manos///3: Οποιος θελει να ρουφιανεψει να μου το αναφερει... ειμαι και δημοσιογραφος. Επισης ασχολουμαι με τεχνολογια τηλεοπτικων μηχανηματων, μονταζ, βιντεο κτλ.

    sokinm3: ειμαι αντιπροσωπος στην Αττικη στην εταιρεια www.spar.it
    Για ολα τα μελη του φορουμ μας εχω την δυνατοτητα 20% εκπτωσης σε οποιαδηποτε αγορα.
    Παραθετω και το σαιτ της εταιρειας μου: www.taidoor.gr


    ZWMZ: Εγω μπορω να βοηθησω σε κοσμηματα,ρολογια,πολυτιμε ς πετρες.

    xxxvagos: λαδια, μπουζι, αξεσουαρ αυτοκινητου ολα σχεδον χοντρικης.. αρκει να ειμαι εδω και να μπορω να ασχοληθω, επισης οποιος θελει free η μειωμενο μπουκαλι στην σαλονικη ισως να μπορω και την αθηνα ας μου πει.

    VanVIC: Ασχολούμαι με εισαγωγές & εμπόριο (χονδρικής) ηλεκτρικών οικιακών συσκευών (πλυντήρια, ψυγεία, κουζίνες κλπ) και μικροσυσκευών (personal care, ειδικός κλιματισμός).
    Αν και δεν πουλάμε λιανική, αν κάποιος χρειαστεί κάτι, τουλάχιστον θα μπορώ να προτείνω πού να πάει για να βρεί καλές τιμές.

    Thomelef ΥΛΙΚΑ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΙΑΣ www.curva.gr
    Είμαι γνωστής της ρομποτικης τεχνολογίας σε ότι αφορά τα cnc... Είτε πενταξονικα είτε απλά τριων αξόνων είτε μηχανής τύπου βραχιωνα. Γνωρίζω τα 2 καλύτερα software cad-cam τα οποία είναι Alphacam - mastercam και έχω αναπτύξει μεγάλη γνώση γύρω από τον κώδικα G. Για όποιον λοιπόν σκέφτεται σε αγορά τέτοιου είδους μηχανημάτων και τον απασχολεί το πως θα τα δουλέψει, να μη διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου...

    scania124: εγω μπορω να σας βοηθησω με διαφορους τροπους. Αν καποιος εχει βρει ενα μοτερ στην γερμανια και θελει να το φερει μου το λεει και αν ειναι στον δρομο μου δεν θελω ουτε ευρω, τωρα αν ειναι καπου πιο μακρια, μονο τα εξοδα...
    Το καλοκαιρακι μπορω να τον φιλοξενισω στα studios που εχω στους νεους πορρους πιεριας σε ειδικες τιμες για το φορουμ. Κατω απο τα studios υπαρχει all day beach bar μπροστα στην θαλασσα με αρκετες ξαπλωστρες και καφε....φαι....ποτο....και οτι αλλο τραβαει η καρδια σας... επισης αν καποιος περναει απο την εθνικη αθηνων-θεσσαλονικης θα εχει κερασμενο καφε για τον δρομο μιας και το μαγαζι ειναι ακριβως 5 λεπτα απο τον εθνικο δρομο... εννοειται φουλ ειδικες τιμες στα μελη στου φορουμ......θα χαρω πολυ να δω καποιον το καλοκαιρι....εστω και περαστικο....

    nfot: Μηχανουργειο (τορνοι, φρεζες, πλανες κτλ), κατασκευες λατομικων μηχανηματων (σπαστηρες, τριβεια, ταινιες, κοσκινα κτλ), στο Βολο. Το αντικειμενο δε νομιζω να εχει ιδιαιτερο ενδιαφερον για τους περισσοτερους, αλλα η πολη μαλλον εχει. Οποιος λοιπον θελει πληροφοριες για Βολο ή Πηλιο εδω ειμαι.

    tmilatos: Αν και πεφτω λιγο μακρια (Καλυμνο) δινω στα μελη μας ΔΩΡΕΑΝ, σφραγισματα, καθαρισμους, απονευρωσεις, και οτι εχει να κανει με προσθετικη δοντιων πληρωνετε ΜΟΝΟ τον τεχνιτη.
    Αν θελετε επισης σας ξεμπερδευω και ΨΑΡΙΑ, και σας τα στελνω ταχυδρομικως... Μιλαμε για ΨΑΡΙΑ οχι γεννετικως μεταλλαγμενα μπαρμπουνακια που εχω φαει κατα καιρους εις τας Αθηνας...

    liakos: Εγω μιας και ακομα φοιτω στο πανεπιστημιο (φυσικη) δεν μπορω να σας βοηθησω. Βεβαια εαν ειναι κανεις φοιτητης και ψαχνει κανενα στουντιο να μεινει στη θεσσαλονικη ευχαριστως να βοηθησω. www.smartstudio.gr

    valantis544: θα χαρώ να βοηθήσω όποιον χρειαστεί κάτι σε θέματα υπολογιστών, αλλά και web design.

    bimmer-corfu: Tουριστικά στη Κέρκυρα

    yodas: Εγώ έχω διαφημιστική εταιρεία. www.admine.eu
    Xαρά μου να συμβουλεύσω και να εξυπηρετήσω όποιον χρειαστεί κάτι (με ειδικές τιμές πάντα)

    Timos: Αν χρειαστεί κάποιος βοήθεια ηλεκτρονικής φύσεως στην διάθεσή σας ως ηλεκτρονικός και κομπιουτεράς... Επίσης στην διάθεσή σας αν ενδιαφέρεστε για κάτι πιο extreme όπως εμφύτευση βηματοδότη ή απινιδωτή για την καρδιά σας

    Makman: Αναλαμβάνω ανακαινίσεις διαμερισμάτων και μεμονωμένα, εάν χρειάζεται, τις παρακάτω εργασίες...... Βαψίματα (κάθε είδους), Σπατουλαρίσματα, Χτισίματα-σοβατίσματα, Τοποθετήσεις πλακιδίων, Γυψοσανίδες, Ψευδοροφές, Μονώσεις, Τοποθετήσεις "panel", Kεραμοσκεπές, Πέργολες. Παρέχεται εγγύηση εργασιών. Το τηλέφωνό μου είναι το 6944833967 & 6947939298 Μάκης.

    Tsakirakos: Πολιτικος μηχανικος ειμαι... οποιος χρειαζεται κατι.... απλα ενημερωνει... Eπισης σαν υποψηφιος διδακτορας στο πολυτεχνειο Ξανθης, μπορω να βοηθησω φοιτητες στον τομεα του σκυροδεματος με τις εξετασεις...

    nikos M: Εγω κατασκευαζω εξωτερικα κουφωματα, γκαραζοπορτες, σιτες και γενικα οτι εχει σχεση με κατασκευες αλουμινιου-pvc. Oποιος θελει καποιες πληροφοριες ειμαι εδω. Aποστολη σε ολη την Eλλαδα.

    Z4///M: Οποιος χρειαζεται βοηθεια στο γεωπονικο παν/μιο αθηνων κατι μπορω να κανω. Η μητερα μου ειναι ζωγραφος/γλυπτης, οποτε αν χρειαστει καποιος απο τεχνη κ ενδιαφερεται ας μου πει.

    big-mac: ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΕΙΣ - Κ.Τ.Ε.Ο. - Mεταβιβάσεις (αυτο-μοτο), έκδοση πινακίδων, αναθεωρήσεις και αλλαγές διπλωμάτων, αλλαγές κινητήρων και χρωμάτων, άδειες έλξης, μελέτες μηχανολόγου. Το τηλ. μου είναι 6936-583082 Θωμάς, όλες τις ώρες. Εγγυημένο αποτέλεσμα, οτι να ειναι, οπως και να ειναι.

    E46 POWER: Εγω με την σειρα μου μπορω να βοηθησω σε οτι εχει να κανει με κινητη τηλεφωνια software hardware ανταλλακτικα πωλησεις, ασφαλιστικες και χρηματοκοικονομικες υπηρεσιες (ασφαλειες ζωης πυρος αυτοκινητα νοσοκομειακα κτλ, οτι εχει να κανει με καφε και αλκοολ (fredo cuba libre smoothies κτλ, τσιπαρισματα σε playstation 2 και γενικα μπορει ειμαι ο ανθρωπος σας σε πολλα.... 24/7 στην διαθεση σας

    m-power_01: Οικοδομικές Επιχειρήσεις, Μελέτες - Επιβλέψεις - Κατασκευές Πωλήσεις Διαμερισμάτων, Αρχιτέκτονες - Πολιτικοί-Μηχανολόγοι Μηχανικοί. Όλα τα διαμερίσματα προσφέρονται με άνετες κλειστές θέσεις στάθμευσης, εύκολα προσβάσιμες από χαμηλωμένα BMW!

    GEORGE316: Eγω καθηγητης μουσικης ειμαι...αλλα και οικονομολογος. Aν θελετε τα παιδια σας να μαθουν κιθαρα η πιανο η ανωτερα θεωρητικα...εδω ειμαι. Eπισης οσοι στελνουν ηδη τα παιδια τους σε ωδειο αλλα, λογικο ειναι, δεν εχουν και πολυ φωτισμενη γνωση του τι γινεται και χρειαζονται (xenon) φωτισμο, εδω ειμαι.

    Lambros46: Eγω ειμαι φοιτητης (τμημα ναυτιλιακων σπουδων Πειραια) αλλα δουλευω και ως πωλητης στη δουλεια της μανας μου... Απορρυππαντικα-χαρτικα-πλαστικα και οτιδηποτε αλλο χρειαζεστε! Τροφοδοσιες καφετεριων,εστιατοριων, (σε σπιτια αμα θελετε σε πολυ καλες τιμες) ξενοδοχειων κτλ... Θα χαρω να βοηθησω οπου μπορω!!!

    ΦΑΝΗΣ: Eίμαι στα Χημικά των Ελληνικών Πετρελαίων και ασχολούμαι με την παραγωγή του Υδρογόνου, Καυστικής, Υδροχλωρικού οξέως, Υποχλωριώδους νατρίου και άλλων χημικών...

    bomberman 3.28: Τα τελευταία 15 χρόνια, ασχολούμαι με λεβητοστάσια αλλα & τα ''παρελκόμενά'' τους... Καυστηρατζής και για να μην μακρηγορώ..... Αυτονομίες, Κεντρικές μονάδες, Αερολέβητες, Συντηρήσεις & καθαρισμούς καλοριφέρ, Ανταλλακτικά (οχι αυτοκινητων), Πυρασφάλειες λεβητοστασίων. Σε οτι μπορω να φανώ χρήσιμος, pm... Μπάμπης

    Arcos: Eγω μπορω να σας φανω χρησιμος σε οτι εχει σχεση με Η/Υ, αναβαθμισεις επισκευες, οπτικοακουστικα συστηματα (projectors, home cinema, στησιματα - μελετη χωρου - οργανωση εξοπλισμου), και αναβαθμισεις χαρτων GPS bmw απο ε46 εως Ε92 BUSINESS - HIGH - PROFESSIONAL - MK1-MK2-MK3-MK4. PM me! ARCOS.

    NICK_M3: 2 εταιρείες α) Κατασκευες - ανακατασκευές σε σπίτια και μαγαζία.. ειδικά σε μαγαζια οι ανακατασκευες είναι το φόρτε μας. Απο πολυκατοικίες, μαιζωνέτες καθώς και μέσα στο κέντρο μαγαζιά ακόμη και εργοστάσια εκτός αθήνας... ολα τα συνεργεία μου είναι στην διάθεσή σας για οτιδήποτε. β) Ηλεκτρικές εγκαταστάσεις - δομημένη καλωδίωση. Απο πρίζες μέχρι φωτοβολταϊκά και έξυπνα σπίτια... και εδώ όλο το προσωπικό στην διάθεσή σας για οτιδήποτε...

    stamatis m3 e30: Cleaning Services www.sapclean.gr email: info@sapclean.gr

    atha: Θέματα εγκυμοσύνης/γυναικολογίας, εμβρυϊκές δυσπλασίες, ότι μπορώ να βοηθήσω, απλά ένα μήνυμα.

    Unknown: Υπολογιστές, κατασκευή και παραγγελια απο εταιρια το στησιμο το κανω εγω με προγραμματα κτλ. Software, προγράμματα και Hardware κυρίως οτι χρειαστεί διορθωση και ανταλλακτικό. Επιστροφή χαμένων δεδομένων απο σκληρούς δίσκους /φωτογραφίκες και δεν σημαζευεται. Με πάρα πολυ χαμηλες τιμες μονο για εσάς παιδιά. Θεσσαλονίκη.

    dblade: Eγω φοιτητης ειμαι ακομη μηχανολογος τει οπου να ειναι τελειωνω για να ακολουθησω το επαγγελμα του πατερα μου που το δουλευω απο τα 14 εξατμισεις - καταλυτες οποια απορια εχετε ρωτηστε.

    mixalis: Eγώ μπορώ να βοηθήσω σε κάθε είδους μεταφορά-μετακόμιση, πάμε τα πάντα παντού.

    aristent: Εχω καταστημα στη Λαρισα με Τεντες. Για τα μελη του φορουμ θα υπαρχει εκπτωση 10% σε ολα τα ειδη κατασκευης/τοποθετησης Τεντων, Ζελατινων κλπ.. Το μοναδικο προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να μετακινηθω σε ακτινα μεγαλυτερη των 100 χλμ. Οποιαδηποτε ερωτηση/απορια για τιμες, μαρκες πανιων, βραχιόνων, ηλεκτρ. μοτερ κλπ. στειλτε pm. Θα χαρω πολυ να σας απαντησω!!!


    alexm: Ηλεκτρικες εγκαταστασεις, αυτοματισμοι, ηλεκτρικες μελετες φωτισμου οικιων-καταστηματων-βιομηχανιας, στην Πατρα.

    maintenance: Διακοσμήσεις επαγγελματικων χωρων, ανακαινισεις, εκθεσιακα περιπτερα, ψηφιακα αυτοκόλλητα και διαφανειες, πανό. Ηλεκτρολογος εσωτερικων εγκαταστασεων.

    ghost-rider: Τεχνικη εταιρεια κατασκευης δημοσιων και ιδιωτικων εργων 26 χρονια στο χωρο. Μελετες, αδειες, τοπογραφικα, επιβλεψεις και κατασκευες. Πληρης εξοπλισμος, εδρα Αρτα. Εμβελεια σε Ηπειρο, Αιτολωακαρνανια και Επτανησα. (Θεοδωρος: Πολιτικος μηχανικος Ε.Μ.Π. Ε.Δ.Ε., Αναστασια: Πολιτικος μηχανικος Τ.Ε. Ε.Δ.Ε., Ηλιας: Πολιτικος μηχανικος παν/μιου Πατρων, Χρηστος: (προσεχως) Πολιτικος μηχανικος παν/μιου Πατρων. Οτιδηποτε χρειαστει και με την προυποθεση οτι μπορουμε να βοηθησουμε, στις υπηρεσιες σας...

    pilot: Μηχανικός Αεροσκαφών

    Crab: α) Ασφαλιστικός και επενδυτικός σύμβουλος με ότι αυτό περιέχει μέσα (αμοιβαία, χρηματιστήριο, νοσοκομειακά, συνταξιοδοτικά, ασφάλιση κατοικίας, αυτοκινήτου κλπ) - β) Plasis Real estate + development. https://www.plasis.com.gr - γ) Μια πολύ καλή σχέση την έχω κι εγώ με το κτεο σε περίπτωση που βολεύει λόγω απόστασης το Χαϊδάρι κάποια παιδιά.

    3M_alexandros: είμαι διανομέας της 3Μ οπότε θεωρητικά μπορώ να σας βρω οτιδήποτε έχει η εταιρία και ίσως χρειαστείτε.. από μεμβράνες κτιρίου, carbon, αλλαγής χρώματος οχημάτων, εκτυπώσεων, διακοσμήσεων, ότι ότι ότι.. χαρά μου! Θα ναι μαλλον σε κάποια ποσότητα αν δε τα έχω στοκ, ίσως όμως και έτσι με μια καλύτερη τιμή να συμφέρει. Όποιος επιθυμεί να τσακιστώ να του βρω κάτι, ας μου στείλει pm

    ORPHEUS: Συστήματα ήχου & εικόνας (περισσότερο για οικιακή χρήση). Έχω το κατάστημα της Πάτρας https://www.orpheusaudio.gr/el/node/124

    GiannisRob: https://www.eliton.gr/ Εχουμε το καταστημα Πατρας, και εμπορευομαστε: Επιπλα Κουζινας, Ντουλαπες, Πορτες Εσωτερικες και Εξωτερικες, Ηλεκτρικα Ειδη.

    GEO316: Φωτογραφος. Γαμος, βαπτιση, μονταζ, αλμπουμ και οτι ειναι παρελκομενο με αυτα.

    ECO 3-4-8: Είμαι δικηγόρος με ειδίκευση στο εμπορικό και εταιρικό δίκαιο. Θα είναι μεγάλη χαρα και τιμή να συνεισφέρω.

    HLIAS - E36 coupe:Όποιος χρειαστεί οτιδήποτε σχετικό με θέρμανση, υδραυλικά, κλπ έχω τον πατέρα μου και η μάνα μου έχει ανθοπωλείο (στολισμοί, κλπ)... Περιοχή: Λάρισα

    RallyArt:Αλουμινενια Ρολα και γκαραζοπορτες τύπου ρολου!!!
    Για το φορουμ 10%έκπτωση επί του τιμοκατάλογου.

    chris z3: αστυνομικος ειμαι στο επαγγελμα αλλα στην υπηρεσια που ειμαι,σας ειμαι τελειως αχρειαστος!
    παρολα αυτα οποιαδηποτε συμβουλη χρειαστειτε,εδω ειμαι....
    επισης κανω κατασκευες και συντηρησεις ενυδρειων(γλυκου αλλα κυριως θαλασσινου νερου) και για τους φιλους του φορουμ θα ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ φιλικες οι τιμες...
    (και εννοειται οτιδηποτε συμβουλες χρειαζεστε μου λετε γιατι στα πετ σοπ,μονο καλες πληροφοριες δεν θα λαβετε!)

    jimdrosγενικος γιατρος ειμαι, οποτε αν μπορω σε θεματα υγειας μπορω να βοηθησω

    SAVVASE93:Συνεργειο αυτοκινητων, που αλλου???... στα BMW,οτι χρειαστει καποιος οικονομικα και συμφερουσα.

    Jimmakos: Εγώ ασχολούμαι με ηχοσυστήματα/multimedia/navigation/ηλεκτρολογικά αυτοκινήτων, τεχνικός PC/Δικτύων, καλύπτω μουσικές εκδηλώσεις με δικά μου μηχανήματα όπως Party, γάμους, βαπτίσεις. Θα χαρώ να συνεισφέρω και εγώ όπου φανώ χρήσιμος

    zarkosbmwturboαναλαμβανω διεκπεραιωσεις ΚΤΕΟ
    και ΚΑΡΤΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ι.χ ή φορτηγο με μεικτο βαρος μεχρι 3,5 τονους με παραλαβη-παραδοση στο χωρο σας (εντος Αττικης)!
    Για πληροφοριες στο 6977031607

    fan1s_e21Α) υιος πτυχιουχου φανοποιου-βαφεα
    φανοποιειο - βαφειο απο το 1986
    (επισκευες αμαξοματων, επαναφορα σασσι,ενισχυσεις argon ,καλυμπρα , φουρνος , γιαλισματα , κερωματα ,ανακατασκευες παλαιων αυτοκινητων),εκπτωσεις σε ολα τα μελη,δωρεαν κοστολογησεις,δωρεαν ελεγχοι οχηματων
    https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=206428622525
    Β) φοιτητης ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ,τμ.Ηλεκτρονικης(Χαν α)
    μπορω να αναλαβω υπευθυνα με τ συνεργατες μου σε συστηματα ασφαλειας(καμερες), συναγερμοι ,GSM, πυρασφαλεις-πυρανιχνευσεις, ασυρματα δικτυα (ιντερνετ),παρεγγελιοληψιε και οτι εχει σχεση με ηλεκτρονικα γενικοτερα
    φυσικα ειδικες τιμες σε ολα τα μελη
    Γ) κατοικος Χανιων δλδ προτασεις συμβουλες για τα παντα
    Στο νομο μου ειτε ειναι θεματα τουρισμου ειτε οχι

    Dr. Yamastura:Μακριά από εμάς,αλλά άμα χρειαστείτε ιατρο ή πληροφορίες για καλούς γιατρούς από όλες τις ειδικότητες ,χειρουργείο και γενικά για πληροφορίες στο χώρο της υγείας εδώ είμαστε!!
    Από αυτοκινητιστικής πλευράς όσο μπορω σε θέματα ντριφτ,πίστας και καλής παρέας πάλι εδώ είμαστε!!

    merbeind: Οτι χρειαστουν μελη απο το club σε θεματα υγειας και ειδικα σε ακτινολογικο,μικροβιολογι ο και πυρηνικο κομματι ευχαριστως να βοηθησω ειτε με συμβουλες η με οτι εξετασεις χρειαστουνε στο διαγνωστικο μου κεντρο

    takis1983:ασχολουμε με επισκευες αγροτικων μηχανιματων, δηλ αλυσοπριονα,σκαφτικα,ελαιο συλεκτες,ποτιστικα, ψεκαστικα κτλ καθως κ με γενικης φυσης μηχανολογικα,κοληματα,κατα σκευες,κτλ

    E46 POWER:Οποιος ενδιαφερεται για πανελ υπερυθρης θερμανσης για το σπιτι του ας στειλει πμ..τιμες σουπερ

    viper:Μια που το επάγγελμά μου είναι πληροφορική, μπορώ να προσφέρω τις γνώσεις μου αφιλοκερδώς σε όλα τα μέλη του forum είτε πρόκειται για την υλοποίηση ενός carputer η απλά για τον υπολογιστή σας η γενικά ό,τι έχει σχέση με πληροφορική.

    spar@: oποιος θελει να στειλει την γυναικα του ή την κοπελα του για γενικο rebuild να μου στειλει πμ η μανα μου ειναι αισθητικος και διατηρει μαγαζι εδω και πολλα χρονια!

    savrakias_etsi_apla:μπορώ να βοηθήσω αν θέλετε οικονομικά δωμάτια για διακοπές στην Κρήτη,Ηράκλειο και ότι έχει να κάνει με εισητήρια.Η κουμπάρα μου έχει ταξιδιωτικό γραφείο.
    Και εννοείτε ότι διαθέτω και το δικό μου καφε,αν θέλετε να κάνετε καποια συγκέντρωση.

    tasos.kamv:Είμαι διπλ Μηχανολόγος Μηχανικός Ε.Μ.Π. με μεταπτυχιακά στα Τεχνο-Οικονομικά Συστήματα του Ε.Μ.Π. Δραστηριοποιούμαι στο χώρο των ηλεκτρομηχανολογικών μελετών κτιριακών εγκαταστάσεων (οικοδομικές άδειες στα Η/Μ, άδεις λειτουργίες καταστημάτων, πυρασφάλειες, μελέτες φυσικού αερίου, μελέτες θέρμανσης & κλιματισμού, ενεργειακά πιστοποιητικά, πρόγραμμα εξοικονομώ κατΆ οίκο, συστήματα εξοικονόμησης ενέργειας κτλ).
    Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι από τα άνω με χαρά να βοηθήσω.
    Έδρα : Αθήνα

    nikos bob:BMW Tech Auto-Moto με οτι αυτο σημαινει οπως και οσο με παιρνει ο χρονος μου θα προσπαθω να βοηθησω, εχω μονο ενα ελατωμα και το λεω απο τωρα :''Δεν τα πολυπαω τα ''πληκτρα'', ελπιζω να εγινα κατανοητος''

    dafidack :Πολλοι απο εδω μεσα δοκιμασατε!Οσοι ομως δεν γνωριζετε,το αντικειμενο της εργασιας μου ειναι η παραγωγη του πασιγνωστου Χαλβα Φαρσαλων!Στελνουμε πανελλαδικα χαλβα ΗΜΕΡΑΣ (συσκευασια 5 kg) σε τιμες χοντρικης!

    Nikos_e93 :Έχουμε εισαγωγική εταιρεία ηλεκτρολογικού υλικού, με δικό μας brand name,
    όσο αφορά τους λαμπτήρες οικονομίας και νέας γενιάς led με εξαιρετικές
    αποδόσεις ( στα led δίνεται 3 χρόνια εγγυηση ) .... Πλήρης ηλεκτρολογικος εξοπλισμος, για ανακαινίσεις-στήσιμο μαγαζιών-σπιτιών
    Επίσης διατίθονται υδραυλικά-boiler-θερμοσίφωνες-μονάδες αερίου-σώματα και πολλά άλλα ...
    Όποιος επιθυμεί το οτιδήποτε, μη διστάσει να επικοινωνήσει και εγγυάμαι,
    πως θα χει τη καλύτερη δυνατή τιμή ..... official site : www.giako.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aristent : 31-05-14 στις 07:13

  2. The Following 56 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    3enyxtis (16-07-11), A8hnaios (29-03-11), Andreas_E92 (30-08-11), ankor (04-01-14), AntonisS (28-10-12), aristent (11-12-10), atha (26-12-10), bakalos (26-12-10), Bazil Van Sinner (02-01-14), bill_m3 (11-12-10), black_beauty (02-02-12), chief (26-12-10), ChristosKDE (02-08-14), compactM3 (02-08-14), dafidack (23-01-14), Dimimav (02-01-14), Dimzan (11-12-10), doctore (24-01-14), E60_Arkadia (12-12-10), freddys (02-01-14), harris (09-01-18), HLIAS - E36 (04-08-14), individual (23-05-11), I_MNL (12-01-13), Jimmakos (18-05-11), jkourkoulis (02-01-14), joseph (11-12-10), karavag116d (25-01-14), katsaraios (14-03-11), Konstantinos E60 (11-12-10), Kostas_1 (11-12-10), Leonidas_E39 (11-12-10), m-power_01 (08-04-12), mse36 (22-06-11), Nick bmwlover (11-12-10), nikos1400 (11-12-10), paganis (26-12-10), Panos 316T (06-03-12), PANOS-E60 (11-12-10), panos.v (04-01-18), Ptboul (13-12-10), RallyArt (23-01-14), Samaro (26-12-10), scania124 (02-01-14), sierra (14-12-10), stelnatze46 (07-11-22), tasos.kamv (02-01-14), Thomelef (11-12-10), tzanis320si (15-02-12), Vasilis (11-12-10), Vassilis ///M (02-01-14), z3 2.2 (11-12-10), zgouriazmenos (04-01-14), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ (04-01-14), Στέφανος (02-01-14), Χρίστος (11-12-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μετα απο αυτη την υπερπολυτιμη ταξινομιση που εκανε ο ΝικοςΕ60, στο θρεντ "βοηθεια μεταξυ μας",αυτη "χαθηκε" αναμεσα σε πολλα ποστ!!!

    ....εγινε μια παρεμβαση του Κωστα Σαρκυ, στο πρωτο ποστ εκεινου του θρεντ,οπου θα μπορουσες να βρεις το παραπανω ποστ,ομως παρ'ολο αυτο, θεωρω οτι η ανανεωση του γινεται δυσκολα.

    γι'αυτο απο εδω και περα:
    Θα ποσταρετε εδω το αντικειμενο της εργασιας σας και τυχον προσφορα/εκπτωση για τα μελη μας και το ποστ θα ενσωματωθει στο ΑΡΧΙΚΟ πρωτο ποστ του Νικου,στη συνεχεια ομως θα διαγραφεται το δικο σας.

    Ετσι θα υπαρχει μια ομοιομορφια και μια ταξη,που θα διευκολυνει την ευρεση του επαγγελματια!!!



    ΥΣ....εχω τελειωσει με τις προσθεσεις των μεταγενεστερων καταχωρησεων,εαν υπαρχουν μεταβολες στο αντικειμενο εργασιας,εκπτωσεις κλπ.ενημερωστε για να κανουμε τις διορθωσεις.

    επομενο βημα, θα ειναι να μπουν σε "ομαδες" τα επαγγελματα,αλλα μην φανταστειτε τυπου "Χρυσος οδηγος".....απλα, αυτα που αφορουν σπιτι,αυτοκινητο,υπηρεσιες (γιατροι,δικηγοροι κλπ.)....να ειναι χωριστα.

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aristent : 24-01-14 στις 13:54

  4. The Following 12 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    A8hnaios (02-01-14), Alex_ (24-01-14), atha (10-01-18), compactM3 (02-08-14), dafidack (24-01-14), doctore (02-01-14), freddys (04-01-14), gant (02-01-14), Konstantinos E60 (24-01-14), Kostas_1 (02-01-14), Nick bmwlover (04-01-14), VagosGT (04-01-14)

  5. #3
    Εγγραφή
    02-01-18
    Μηνύματα
    11
    Thanked
    22
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μηχανικός αυτοκινήτων ειδικότητα Ford απο το 1983.
    Εγκεκριμένος και αδειοδοτημενος τεχνιτης αερίων καυσίμων (LPG CNG) απο την ΔΕΠΑ.
    Πιστοποιημενος απο το TUV AUSTRIA για cng
    Σε οτι μπορώ να σας φανώ χρήσιμος θα με ευχαριστούσε ιδιαίτερα.
    Το τηλ. μου είναι 6945821637 Πάνος.

  6. The Following 5 Users Say Thank You to panos.v For This Useful Post:

    aristent (04-01-18), BILL007 (04-01-18), gant (04-01-18), Lykouras (04-01-18), pilot (04-01-18)

  7. #4
    Εγγραφή
    26-08-12
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    198
    Thanked
    143
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα. Είμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και ασχολούμαι με ηλεκτρολογικές εργασίες σπιτιών - εργοστασίων, αυτοματισμούς, συστήματα ασφαλείας οικίας και βιομηχανικών χώρων, πυρασφάλειες και δύκτια.
    H ζωη ειναι μικρη......
    Driftare περισσοτερο!!!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to harris For This Useful Post:

    BILL007 (10-01-18), wheelman (11-01-18)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP