Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40

Θέμα: Σουπερ συναντηση Λαρισα των bmwfans Σαββατο 14-12-2013!!!

  1. #31
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πολυ ομορφη βραδια η χθεσινη,με την παρεα να δενετε ολο και πιο καλα!!!!


    Oι φωτο που θα δουμε στη συνεχεια απο την nikon 24 m pixel του Γιαννη (gianstef) θα δειξουν τι ακριβως εννοω!!!


    πολυ καλη η εντυπωση, οπως αναμενοταν, απο το φαγητο,αλλα και κρινοντας απο τις αδειες πιατελες που θα δειτε και στις φωτο!!!





    Ευχαριστη εκπληξη η εμφανιση του Ανδρεα με την Ειρηνη!!!.....εκανε Κω-Λαρισα σε χρονο dt!!!!


    Ο Πανουλης μας (στροφ)που ηρθε και μας εκανε surprise,καθισε για λιγο, δεν προλαβαμε να τα πουμε οπως θελαμε,αλλα θα τα πουμε συντομα και παλι,αφου ψηνεστε για μια "κοπη τη πιτα" ως αφορμη συναντησης σε κανενα Μικελ,με τον ερχομο του 2014!!!

    Ο Καριπιδης ηπιε χυμα κρασι απο την ταβερνα και επαθε την πλακα του!!!ρωτουσε πως το φτιαχνουν να του δωσουν οδηγιες!!!!


    Πλακα κανω,με το ζορι τον βαλαμε να πιει ενα ποτηρακι μια και μας ηρθε με Μερσεντικο και αυτα τα ρημαδια κανουν παντιλικια για πλακα........







    ......οταν εχουν αδεια καροτσα!!!!

    Ο Λιακος ως πειθαρχημενο ατομο ηταν συνεπεστατος και εφτασε στην ωρα του στο ραντεβου μαζι με ενα φιλαρακι του......1-0 εχασα αφου συνηθως φτανω εγω πρωτος!!!

    Δημητρης και Μαρια σταθερη αξια στην παρεα μας,με μονο ελλατωμα τη Μαρια να ψηνει συνεχεια την γυναικα μου να βγουνε μαζι για ψωνια!!!......Μαρακι κατσε φρονιμα,τα κανει απο μονη της ,οσο "φρενο" και να παταω!!!

    Γιαννης (γιαννης λαρισα)και Λιτσα,δεσαμε!!!....μια χαρα περναμε και εμεις και αυτοι μαζι μας!!!

    Γιαννης(gianstef) τωρα ανακαλυψα τις φωτογραφικες του ανησυχιες!!!!.....να μη το ξερω νωριτερα να κερδισω και εγω επιτελους σε κανεναν ρημαδοδιαγωνισμο!!!

    Ευχαριστω Γιαννη και για τα 2 φιλαρακια που ηρθαν μαζι σου και μας τιμησαν με την παρουσια τους......ελπιζω να γινουν και μελη εδω,μιας και ειναι BMWδακιδες!!!

    Βεβαια Ο φωτογραφος μας Γιωργος (Geo316) εδωσε ρεσιταλ με τα φλας της Νικον του Γιαννη να αστραφτουν και το χειρισμο να ειναι επαγγελματικος......αν και δεν τις ειδαμε ακομη!!!

    Βασιλακη,οτι και να πουμε θα ειναι λιγο!!!ευχαριστουμε για μια ακομη φορα, που γλυκανες την παρεα ,με τον υπεροχο χαλβα σου!!!


    Kριμα που τελικα δεν τα καταφεραν να ερθουν ο Νικος και ο Γρηγορης,next time,αν και για Βολο ολο λεμε και ολο ταζουμε......ομως πρεπει να γινει και αυτη η εκδρομη!!!!


    Τελος,θελω να ευχαριστισω ολη την παρεα και να ευχηθω Καλα Χριστουγεννα και Καλη Πρωτοχρονια!!!


  2. The Following 10 Users Say Thank You to aristent For This Useful Post:

    Andri (15-12-13), Bazil Van Sinner (24-12-13), dafidack (15-12-13), deepBLUE (16-12-13), Dimimav (15-12-13), doctore (24-12-13), gant (15-12-13), HLIAS - E36 (15-12-13), Nino (15-12-13), tokiko (15-12-13)

  3. #32
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με τις φωτό τι έγινε...?
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  4. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    aristent (24-12-13)

  5. #33

    Προεπιλογή

    μαλλλον καηκε το φιλμ απο την πολυ ομορφια μας και το πολυ κρασι που ηπιαμε

  6. The Following User Says Thank You to γιαννης λαρισα For This Useful Post:

    aristent (24-12-13)

  7. #34
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στελνω ΠΜ τωρα να δω τι εγινε.....


    λες να ξεχασανε το καπακι πανω στο φακο και αστραφτε μονο το φλας????...... και ο μεν και ο δεν(316)???

  8. The Following User Says Thank You to aristent For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (24-12-13)

  9. #35
    Εγγραφή
    28-12-12
    Περιοχή
    Αγγλία, Αθήνα, Λάρισα, Δράμα
    Μηνύματα
    1.616
    Thanked
    2111
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Όντως περιμένουμε φωτό... Το χάσαμε που το χάσαμε, καθ'ό,τι Αγγλία την ημέρα εκείνη, αλλά τουλάχιστον να δούμε πως περάσατε.

    Και φωτό απο τ'αμάξια;
    Και το όνομα είναι Marie-Noëlle (ελληνιστί Μαρί-Νοέλ) ή υποκοριστικό MNL, ΟΧΙ Μαρί (Marie) ΟΥΤΕ Νοέλ (Noëlle), εκτός αν ψάχνετε για κάποια άλλη... That's it babes!

  10. The Following User Says Thank You to I_MNL For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (25-12-13)

  11. #36
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο I_MNL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όντως περιμένουμε φωτό... Το χάσαμε που το χάσαμε, καθ'ό,τι Αγγλία την ημέρα εκείνη, αλλά τουλάχιστον να δούμε πως περάσατε.

    Και φωτό απο τ'αμάξια;
    Aπο τ'αμάξια απ'όσο ξέρω δεν έβγαλε κανείς αν και ήταν καλή ευκαιρία έτσι όπως ήταν μαζεμένα πάνω στην πλατεία...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  12. #37
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HLIAS - E36 coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπο τ'αμάξια απ'όσο ξέρω δεν έβγαλε κανείς αν και ήταν καλή ευκαιρία έτσι όπως ήταν μαζεμένα πάνω στην πλατεία...
    Το καλύτερο ήταν κάτω από την πλατεία φιλαράκι.... άσπρου χρώματος με μεγάλη καρότσα...ο φόβος και ο τρόμος των στροφών...αγρίμι σκέτο !!
    Πες τίποτα ρε Μιχάλη, όλα εγώ θα τα λέω...?
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Andri For This Useful Post:

    aristent (25-12-13), HLIAS - E36 (25-12-13)

  14. #38
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλύτερο ήταν κάτω από την πλατεία φιλαράκι.... άσπρου χρώματος με μεγάλη καρότσα...ο φόβος και ο τρόμος των στροφών...αγρίμι σκέτο !!
    Πες τίποτα ρε Μιχάλη, όλα εγώ θα τα λέω...?
    Ναι, τα ΘΗΡΙΑ δεν μας τίμησαν να ανέβουν στην πλατεία (Μιχάλης, Άρης)...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  15. The Following User Says Thank You to HLIAS - E36 For This Useful Post:

    aristent (25-12-13)

  16. #39
    Εγγραφή
    01-04-12
    Περιοχή
    Inside of BMW
    Μηνύματα
    3.103
    Thanked
    2317
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HLIAS - E36 coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, τα ΘΗΡΙΑ δεν μας τίμησαν να ανέβουν στην πλατεία (Μιχάλης, Άρης)...
    Φιλαράκι μην λες τέτοια για το αυτοκίνητο του Άρη γιατί θα τα δει ο Πατρινός και θα σου απαντήσει ότι οι μαϊμούδες μένουν μόνιμα σε δέντρα και όχι σε πλατείες και θα έχουμε θέμα τέτοια μέρα...

    Ο Μιχάλης δεν το ανέβασε γιατί από την ροπή φοβόταν ότι θα χαλάσει τα πατώματα...
    Πωλούνται : Ζάντες 16 Μ Styling 220

    Αγοράζονται : BMW Performance parts

  17. The Following User Says Thank You to Andri For This Useful Post:

    aristent (25-12-13)

  18. #40
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andri Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλαράκι μην λες τέτοια για το αυτοκίνητο του Άρη γιατί θα τα δει ο Πατρινός και θα σου απαντήσει ότι οι μαϊμούδες μένουν μόνιμα σε δέντρα και όχι σε πλατείες και θα έχουμε θέμα τέτοια μέρα...

    Ο Μιχάλης δεν το ανέβασε γιατί από την ροπή φοβόταν ότι θα χαλάσει τα πατώματα...


    O Mιχάλης φοβήθηκε μην ξηλώσει τα πλακάκια της πλατείας σε κανα σπινιάρισμα...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP