Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20

Θέμα: Γιακούμπ αυτοκινήτων.

  1. #1
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή Γιακούμπ αυτοκινήτων.

    Σύμφωνα με το πνεύμα του φόρουμ, καλό είναι όπως έχει γραφτεί, όποιος γνωρίζει κάτι διαπιστωμένα καλό να το αναφέρει.
    Ετσι λοιπόν θα αναφέρω προσωπική εμπειρία από επιδιόρθωση μικρού χτυπήματος στο καπό της μπέμπας μου, εμπερία για την οποία έχω γράψει και σε άλλο φόρουμ παλαιότερα.

    Επειδή είμαι πολύ ψείρας με το αμάξι, διαπίστωσα μιά μέρα, τον περασμένο Νοέμβρη, ένα χτυπηματάκι κάπου 1,5εκ μήκους αλλά πολύ επιφανειακό πάνω στο καπό, χωρίς να πειραχτεί καθόλου το χρώμα. Προφανώς από πέσιμο αιχμηρού αντικειμένου η και πιθανόν κάποιου χτυπήματος.
    Ηταν τόσο ρηχό που και με την παλάμη να το ψιλάφιζες δεν ένοιωθες τίποτα.
    Για να το δεις δε, έπρεπε να έχεις κόντρα τον ήλιο και να ρολάρεις με το μάτι σου το καθρέπτισμα του ουρανού πάνω στο καπό.
    Ελα όμως που στο μέρος της πυλωτής που το χω, αυτό ακριβώς συνέβαινε και δεν ησύχαζα 'οταν έπεφτε η ματιά μου σαν μαγνήτης σε κείνο το σημείο.
    Απευθύνθηκα λοιπόν σε φραντζάιζ εταιρεία που το αφεντικό είναι παλιός αγωνιζόμενος και πολύ γνωστός μου.
    Αφου το είδαν μου πρότειναν να με στείλουν σε άλλη εταιρία επειδή αυτοί δεν έχουν τόσο λεπτά εργαλεία.
    Στην δεύτερη που πήγα, άρχισαν τα μεν αλλά , ξέρω εγώ, να δούμε αν δεν έχει πάρει καθόλου χρώμα κλπ και με έκλεισαν ραντεβού σε βάθος μήνα.
    Οταν τους πήρα τηλέφωνο την παραμονή, έκπληκτος άκουσα να μου λένε πως δεν έχουν στο κομπιούτερ του, τέτοιο ραντεβού και δέχθηκαν, κάνοντας μου χάρη να το πάω σε μια βδομάδα.
    Οπως καταλαβαίνετε, την κοπάνησα και προσπάθησα να βρώ τον Γιακούμπ (παρατσούκλι είναι και μ αυτό έγινε γνωστός), ο οποίος δουλεύει μόνος του.
    Είχα ακούσει κατά καιρούς πολύ καλά λόγια, αλλά προσωπικά τίποτε παραπάνω.
    Νε την τηλεφωνική επικοινωνία, ευγενικότατος, μου είπε να το παω κιόλας.

    Λοιπόν παιδιά, οι εντυπώσεις μου άριστες.
    Πολύ ψείρας, κατακάθαρος χώρος, τα πάντα στην θέση τους. Δεν φαίνεται φυσικά απολύτως τίποτα απ την επισκευή και χωρίς να γνωρίζω προσωπικά τον συμφορουμίτη Κώστα (Monsta), αλλά απ όσα διαβάζω εδώ μέσα, πρέπει να είναι κάτι σαν αυτόν σε νοοτροπία και υπευθυνότητα εργασίας.

    Οποιος φίλος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει p.m
    Μιλώ φυσικά για Θεσσαλονίκη.



    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  2. The Following 6 Users Say Thank You to gant For This Useful Post:

    dafidack (11-06-13), Monsta (06-04-10), scania124 (06-04-10), sierra (06-04-10), Stefanos_Cool (16-06-10), VanVIC (06-04-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σύμφωνα με το πνεύμα του φόρουμ, καλό είναι όπως έχει γραφτεί, όποιος γνωρίζει κάτι διαπιστωμένα καλό να το αναφέρει.
    Ετσι λοιπόν θα αναφέρω προσωπική εμπειρία από επιδιόρθωση μικρού χτυπήματος στο καπό της μπέμπας μου, εμπερία για την οποία έχω γράψει και σε άλλο φόρουμ παλαιότερα.

    Επειδή είμαι πολύ ψείρας με το αμάξι, διαπίστωσα μιά μέρα, τον περασμένο Νοέμβρη, ένα χτυπηματάκι κάπου 1,5εκ μήκους αλλά πολύ επιφανειακό πάνω στο καπό, χωρίς να πειραχτεί καθόλου το χρώμα. Προφανώς από πέσιμο αιχμηρού αντικειμένου η και πιθανόν κάποιου χτυπήματος.
    Ηταν τόσο ρηχό που και με την παλάμη να το ψιλάφιζες δεν ένοιωθες τίποτα.
    Για να το δεις δε, έπρεπε να έχεις κόντρα τον ήλιο και να ρολάρεις με το μάτι σου το καθρέπτισμα του ουρανού πάνω στο καπό.
    Ελα όμως που στο μέρος της πυλωτής που το χω, αυτό ακριβώς συνέβαινε και δεν ησύχαζα 'οταν έπεφτε η ματιά μου σαν μαγνήτης σε κείνο το σημείο.
    Απευθύνθηκα λοιπόν σε φραντζάιζ εταιρεία που το αφεντικό είναι παλιός αγωνιζόμενος και πολύ γνωστός μου.
    Αφου το είδαν μου πρότειναν να με στείλουν σε άλλη εταιρία επειδή αυτοί δεν έχουν τόσο λεπτά εργαλεία.
    Στην δεύτερη που πήγα, άρχισαν τα μεν αλλά , ξέρω εγώ, να δούμε αν δεν έχει πάρει καθόλου χρώμα κλπ και με έκλεισαν ραντεβού σε βάθος μήνα.
    Οταν τους πήρα τηλέφωνο την παραμονή, έκπληκτος άκουσα να μου λένε πως δεν έχουν στο κομπιούτερ του, τέτοιο ραντεβού και δέχθηκαν, κάνοντας μου χάρη να το πάω σε μια βδομάδα.
    Οπως καταλαβαίνετε, την κοπάνησα και προσπάθησα να βρώ τον Γιακούμπ (παρατσούκλι είναι και μ αυτό έγινε γνωστός), ο οποίος δουλεύει μόνος του.
    Είχα ακούσει κατά καιρούς πολύ καλά λόγια, αλλά προσωπικά τίποτε παραπάνω.
    Νε την τηλεφωνική επικοινωνία, ευγενικότατος, μου είπε να το παω κιόλας.

    Λοιπόν παιδιά, οι εντυπώσεις μου άριστες.
    Πολύ ψείρας, κατακάθαρος χώρος, τα πάντα στην θέση τους. Δεν φαίνεται φυσικά απολύτως τίποτα απ την επισκευή και χωρίς να γνωρίζω προσωπικά τον συμφορουμίτη Κώστα (Monsta), αλλά απ όσα διαβάζω εδώ μέσα, πρέπει να είναι κάτι σαν αυτόν σε νοοτροπία και υπευθυνότητα εργασίας.

    Οποιος φίλος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει p.m
    Μιλώ φυσικά για Θεσσαλονίκη.



    ωραιοςςςςςςς......για δωσε και τα στοιχεια του να εχουμε....

  4. #3
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Φίλε Scania, έχεις p.m
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  5. #4
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιατί έχω την υποψία ότι ξέρω για ποια franchise εταιρεία μιλάς???

    Ειλικρινά χαίρομαι να διαβάζω θετικά σχόλια για επαγγελματίες του χώρου μου, μιας που αυτές τις μέρες δυστυχώς είναι η εξαίρεση στον κανόνα...

  6. The Following User Says Thank You to Monsta For This Useful Post:

    Kostas_1 (06-04-10)

  7. #5
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    @ Gant: Θα προτεινα να το πεις ανοιχτα ποιος ειναι. Αλλωστε οι θετικες εμπειριες ειναι παντα αποδεκτες γιατι θα βοηθησουν και καποιον αλλο που θα θελει

  8. #6
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Είναι μήπως εκείνη η εταιρεία που ασχολείται αποκλειστικά με paintless dent repairs?

  9. #7
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι μήπως εκείνη η εταιρεία που ασχολείται αποκλειστικά με paintless dent repairs?
    Ακριβώς Κώστα! Εψαχνα τόση ώρα τα τεύχη των 4τ του προηγούμενου χρόνου για να βεβαιωθώ.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  10. #8
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konas Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ Gant: Θα προτεινα να το πεις ανοιχτα ποιος ειναι. Αλλωστε οι θετικες εμπειριες ειναι παντα αποδεκτες γιατι θα βοηθησουν και καποιον αλλο που θα θελει
    Konas, το γνωρίζω αυτό και έχει αναφερθεί στο φ;oρουμ, αλλά καλύτερα να μου επιτρέψει κάποιος administrator.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Πειραιας - Μηλος
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    6.972
    Thanked
    20091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Konas, το γνωρίζω αυτό και έχει αναφερθεί στο φ;oρουμ, αλλά καλύτερα να μου επιτρέψει κάποιος administrator.
    πεστο φιλε gant
    www.deepbluebeachbar.com

    Deep Blue, Paliochori, Milos HD 360º Virtual Tours:
    360º HD Εικονικές Περιηγήσεις:
    ************** Click on the link: ****************
    https://www.paliochori.com/vt/deepblue


    Instagram

  12. #10
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Konas, το γνωρίζω αυτό και έχει αναφερθεί στο φ;oρουμ, αλλά καλύτερα να μου επιτρέψει κάποιος administrator.
    Δεν χρειάζεται, όταν λέει ο konas κάτι, να ξέρεις πως είναι έτσι ....ξέρει τους όρους καλύτερα απ' όλους μας

  13. The Following User Says Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Kostas_1 (07-04-10)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP