Σελίδα 3 από 34 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 337

Θέμα: SpeedSector

  1. #21
    Εγγραφή
    22-02-11
    Περιοχή
    underworld
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    5.475
    Thanked
    15081
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πάντως στην αρχή του βινδεο λένε οι άνθρωποι best premium luxury automotive αυτοί λέει είμαστε δίκαιο μου ακούγεται κάτι σαν καστα ινδική
    αντε γεια...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to hades7 For This Useful Post:

    Karizma Z4 (26-10-13), paganis (19-10-14)

  3. #22
    Εγγραφή
    29-05-10
    Περιοχή
    Ασπροπυργος
    Μηνύματα
    546
    Thanked
    568
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως στην αρχή του βινδεο λένε οι άνθρωποι best premium luxury automotive αυτοί λέει είμαστε δίκαιο μου ακούγεται κάτι σαν καστα ινδική
    Δεν ξερω πως αισθανεται ο καθενας που μπαινει εκει μεσα,ποσο περηφανος και "μαμαω και δερνω"...Δεν ειμαι μεσα στο μυαλο καθενος και στα απωθημενα του...

    Εγω ξερω οτι μπηκα για τον προφανη λογο της δημιουργιας του...Οχι επειδη ειναι luxury cars...Αλλα επειδη ειναι σοβαρα βελτιωμενα luxury cars...Κοινως για την βελτιωση...Και για να βρισκω κανεναν που να "παταει" μεχρι τα 300+ μαζι μου...


    E89 Z4 sDrive35i DCT

    Custom exhaust by Power Up Exhausts/CP-e DCI/Stett Performance FMIC/Forge Motorsport Dual BOV/ECU reflash by Ace Motorsport/stock twins/Work Emotion CR-CAI wheels

    Tuned by Ace Motorsport

  4. #23
    Εγγραφή
    29-05-10
    Περιοχή
    Ασπροπυργος
    Μηνύματα
    546
    Thanked
    568
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οι περισσοτεροι ιδιοκτητες αυτοκινητων εκει μεσα,τα "τρωνε" με ψωμι κανονικα...

    Λιγοι απο αυτους δεν εκμεταλλευονται εστω και λιγο αυτο που εχουν στα χερια τους...

    Και προς Θεου δεν κατηγορω τους υπολοιπους π.χ που αγορασαν μια 997 Turbo ή κατι αναλογο απλα για να την εχουν στο γκαραζ τους ή για να πηγαινουν στα μπουζουκια,απλα αυτους που τα "σκαλιζουν" και τα ξεζουμιζουν στον δρομο τους χαιρομαι λιγο παραπανω!!!


    E89 Z4 sDrive35i DCT

    Custom exhaust by Power Up Exhausts/CP-e DCI/Stett Performance FMIC/Forge Motorsport Dual BOV/ECU reflash by Ace Motorsport/stock twins/Work Emotion CR-CAI wheels

    Tuned by Ace Motorsport

  5. The Following User Says Thank You to Karizma Z4 For This Useful Post:

    pilot (28-10-13)

  6. #24
    Εγγραφή
    31-08-10
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    310
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω να καταλάβεις ότι δεν σε ειρωνεύομαι αλλά αγοράζοντας πολυτελές αυτοκίνητο αγοράζεις και επίπεδο;
    Όχι απαραίτητα απλώς ξέρεις τι έχω δει μέχρι τώρα? Εκτός από ορισμένους που βρήκανε κληρονομιά ή κέρδισαν το λαχείο.Οι περισσότεροι δεν ειναι μεροκαματιάρηδες σαν και μένα οι οποίοι κάνουν μια δουλειά με άλλο κύρος και άλλα λεφτά.Με άλλα λόγια όπως και να το κάνουμε ένας γιατρός πχ έχει άλλο επιπεδο άλλη παιδεία γενικότερα χωρις να ισχυει πάντα απλώς λέω ένα παράδειγμα φιλικά παντα.
    ///M-POWER

  7. #25
    Εγγραφή
    29-05-10
    Περιοχή
    Ασπροπυργος
    Μηνύματα
    546
    Thanked
    568
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KalpasM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι απαραίτητα απλώς ξέρεις τι έχω δει μέχρι τώρα? Εκτός από ορισμένους που βρήκανε κληρονομιά ή κέρδισαν το λαχείο.Οι περισσότεροι δεν ειναι μεροκαματιάρηδες σαν και μένα οι οποίοι κάνουν μια δουλειά με άλλο κύρος και άλλα λεφτά.Με άλλα λόγια όπως και να το κάνουμε ένας γιατρός πχ έχει άλλο επιπεδο άλλη παιδεία γενικότερα χωρις να ισχυει πάντα απλώς λέω ένα παράδειγμα φιλικά παντα.
    Θα σου δειξω εγω μ@κ@κες και κομπλεξικους γιατρους και δικηγορους να τριβεις τα ματια σου φιλε μου...Θα συζητησεις 5' μαζι τους και θα θες να βαλεις 1η και να φυγεις σπινιαροντας!!!

    Και εξαλλου ποιος ειπε πως τα πτυχια και οι σπουδες κανουν τον ανθρωπο ;;;


    E89 Z4 sDrive35i DCT

    Custom exhaust by Power Up Exhausts/CP-e DCI/Stett Performance FMIC/Forge Motorsport Dual BOV/ECU reflash by Ace Motorsport/stock twins/Work Emotion CR-CAI wheels

    Tuned by Ace Motorsport

  8. The Following 18 Users Say Thank You to Karizma Z4 For This Useful Post:

    A8hnaios (03-11-13), alexm (26-10-13), aristent (26-10-13), Bazil Van Sinner (26-10-13), chrisgiapz3 (26-10-13), dark knight (27-10-13), deepBLUE (26-10-13), Dimzan (25-11-13), gant (26-10-13), jkourkoulis (27-10-13), joseph (26-10-13), KalpasM3 (26-10-13), kwstakhs_Z4 (24-12-13), nikos1400 (27-10-13), pilot (28-10-13), VanVIC (26-10-13), zografias (17-12-13), ΔημήτρηςΜ3 (03-11-13)

  9. #26
    Εγγραφή
    31-08-10
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    310
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karizma Z4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα σου δειξω εγω μ@κ@κες και κομπλεξικους γιατρους και δικηγορους να τριβεις τα ματια σου φιλε μου...Θα συζητησεις 5' μαζι τους και θα θες να βαλεις 1η και να φυγεις σπινιαροντας!!!

    Και εξαλλου ποιος ειπε πως τα πτυχια και οι σπουδες κανουν τον ανθρωπο ;;;
    Ειμαι μαζί σου δεν το αμφισβητώ απλώς λέω συνήθως τι επικρατεί.
    ///M-POWER

  10. #27
    Εγγραφή
    31-08-10
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    310
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hades7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο admin έχει βαθμό 33 οι mod 31 και 32 και δίνεις όρκο για να μπεις κατα την έγγραφη
    «Εγώ ο Χαντες Καγκουροπουλος οικεία και ελευθέρα βουλήσει, ενώπιον του Μεγάλου Αρχιτέκτονα του Σύμπαντος και της Σεπτής ταύτης ομηγύρεως των τεκτόνων, επί του γνώμονος και του διαβήτου, εμβλημάτων της συνειδήσεως, της ευθύτητος και του δικαίου, επί του ξίφους, συμβόλου τιμής, και επί της Βίβλου του Νόμου, υπισχνούμαι επισήμως και ειλικρινώς, και ορκίζομαι να μην αποκαλύψω ποτέ τι περί των τεκτονικών μυστηρίων, όσα θέλετε μοι εμπιστευθήτε ειμή εις τακτικόν και αγαθόν τέκτονα ή εις Στοάν κανονικώς συγκεκροτημένην.

    Υπόσχομαι ωσαύτως τοις εμοίς Αδελφοίς, αγάπην και άρωγήν εν ταις ανάγκαις αυτών. Υπόσχομαι προς τούτοις πίστιν και υπακοήν εις τα Μεγάλα Συντάγματα του Τεκτονισμού, εις το Σύνταγμα και τον Γενικόν Κανονισμόν της Μεγάλης Στοάς ως και τον ειδικόν κανονισμόν και τα ψηφίσματα της Σεπτής ταύτης Στοάς. Έστω η μνήμη μου αποτρόπαιος, εάν ποτέ παραβώ τον όρκον μου».
    Φίλε hades7 μιας που αναφέρθηκες στις διαβεβαιώσεις που δίνει το υπο μύηση μέλος στον τεκτονισμό, η εισδοχή πλέον είναι πιο βατή από ότι στο παρελθόν.
    Δεν υπάρχει πλέον τόσο αβατον όπως παλιότερα.
    ///M-POWER

  11. #28
    Εγγραφή
    31-08-10
    Περιοχή
    Δράμα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    341
    Thanked
    310
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και κάτι που θυμήθηκα.Αν θυμάστε παλιότερα υπήρχε ένα κλειστό φόρουμ που αφορούσε την BMW και ειδικά τα μοντέλα της Μ. Αναφέρομαι σε όσους θυμόνται το mbmw.gr όπου ήθελαν μόνο μέλη με Μ και πολύ δύσκολα δεχόντουσαν ακόμα και μετατροπές αρκεί η μετατροπή να είναι καλή και να φτάνει την ποιότητα του γνησίου.
    ///M-POWER

  12. #29
    Εγγραφή
    27-05-12
    Περιοχή
    neverland
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    11.191
    Thanked
    30480
    Rides
    1

    Προεπιλογή



    ΑThens?

    * fb page flickr

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βασιλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    ......με αυτόν τον μοναδικό ήχο που μόνο οι ευθείς 6κύλινδροι BMW έχουν..

  13. #30
    Εγγραφή
    29-05-10
    Περιοχή
    Ασπροπυργος
    Μηνύματα
    546
    Thanked
    568
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bazil Van Sinner Εμφάνιση μηνυμάτων


    ΑThens?
    Συντομα λένε...


    E89 Z4 sDrive35i DCT

    Custom exhaust by Power Up Exhausts/CP-e DCI/Stett Performance FMIC/Forge Motorsport Dual BOV/ECU reflash by Ace Motorsport/stock twins/Work Emotion CR-CAI wheels

    Tuned by Ace Motorsport

  14. The Following User Says Thank You to Karizma Z4 For This Useful Post:

    Bazil Van Sinner (26-10-13)

Σελίδα 3 από 34 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP