Σελίδα 3 από 14 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 136

Θέμα: ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΣΕ Ε36

  1. #21
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panos 316T Εμφάνιση μηνυμάτων
    απορία : τα pss9 στην αγγελία προορίζονται για όλα τα μοντέλα 4κύλινδρα , 6κύλινδρα και Μ ;
    ειναι αλλη για m3 και αλλη για τα υπολοιπα...

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  2. #22
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leo328 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι αλλη για m3 και αλλη για τα υπολοιπα...
    Δηλαδή καλύτερα να κοιτάξω να βάλω κάτι για μετά που θα μπει 6κύλινδρο πάνω για να μην αλλάζω ξανα όταν έρθει εκείνη η ώρα...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  3. #23
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Έχει κανείς καμία πρόταση για να βρω σε καλύτερη τιμή τα M-pack τα Sachs Advatage?

    Ο Βασίλης (dafidack) μου είπε από internet... Να κοιτάξω απο e-bay κ.λ.π.? Υπάρχει εμπιστοσύνη σε τέτοιες αγορές? Ή αν γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα με καλές τιμές Αθήνα να πάω να κοιτάξω το Σάββατο που θα κατέβω...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  4. #24
    Εγγραφή
    16-05-12
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.121
    Thanked
    1482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οχι ρε Ηλια,οταν σου ειπα απο ΝΕΤ εννοουσα απο την εγχωρια αγορα.Στις μεγαλες πολεις ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλυτερος και κατα συνεπεια οι τιμες χαμηλοτερες απ'οτι εδω που μερικοι την εχουν δει μονοπωλιο.Τωρα για ebay δεν ξερω.Σιγουρα καποιο παιδι απο δω μεσα να μας διαφωτησει.

  5. #25
    Εγγραφή
    25-07-12
    Μηνύματα
    361
    Thanked
    333
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή υπάρχει έλλειψη από Sachs Advantage. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν τα φέρνουν. Μόνο αν τα έχει κανείς σε stock για κάποιο λόγο. Υπάρχει ηλεκτρονικό κατάστημα που λέει ότι τα έχει σε αστρονομική όμως τιμή. Είχα ρωτήσει και εγώ εδώ στην Αθήνα και αυτοί που "νόμιζαν" ότι υπάρχουν μου έλεγαν τιμή ~230-250¤. Όταν όμως ήθελα να τα παραγγείλω μου έλεγαν όλοι ότι δεν υπάρχουν πια. Η αντιπροσωπεία στη Θεσσαλονίκη λέει ότι δεν τα εισάγει πλέον.......

    Στο ebay είναι ακριβά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 6ylinder : 11-10-13 στις 12:52
    Ε36 M44Β19

  6. #26
    Εγγραφή
    27-04-10
    Μηνύματα
    1.286
    Thanked
    1229
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Στο πολακι τα εβαλα πριν 2 βδομαδες,αυτο που λες για ελλειψη ισχυει μονο για bmw? μαλλον θα τα συνδυασω με ελατηρια 2ποντα η 3ποντα γτ δεν παλευεται με τα μαμα.

  7. #27
    Εγγραφή
    28-02-13
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    2.186
    Thanked
    5580
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αλλη ερώτηση που με προβλημάτισε σήμερα... Τα sachs advatage δεν είναι αρκετά σκληρά και δεν έχουν καμία τρομερή διαφορά από τα εργοστασιακά ενώ με τα sachs ultra θα δω διαφορά σύμφωνα με έναν "μάστορα" που μίλησα τηλεφωνικώς από Λάρισα... Ισχύει? Τι παίζει ρε παιδιά? Ο καθένας μου λέει τα δικά του... Το μόνο κοινό που μου είπαν και οι δύο μηχανικοί είναι ότι θα χρειαστώ ελατήρια χαμηλώματος γιατί με τα μαμα δεν μπαίνουν...
    ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΒΟΥΡΚΩΣΑΝΕ,

    ΟΤΑΝ BMW ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ...!!!

  8. #28
    Εγγραφή
    05-07-11
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    916
    Thanked
    696
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HLIAS - E36 coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλη ερώτηση που με προβλημάτισε σήμερα... Τα sachs advatage δεν είναι αρκετά σκληρά και δεν έχουν καμία τρομερή διαφορά από τα εργοστασιακά ενώ με τα sachs ultra θα δω διαφορά σύμφωνα με έναν "μάστορα" που μίλησα τηλεφωνικώς από Λάρισα... Ισχύει? Τι παίζει ρε παιδιά? Ο καθένας μου λέει τα δικά του... Το μόνο κοινό που μου είπαν και οι δύο μηχανικοί είναι ότι θα χρειαστώ ελατήρια χαμηλώματος γιατί με τα μαμα δεν μπαίνουν...
    sachs ultra????τι ειναι τουτο?πρωτη φορα το ακουω...
    οντως μου φαινεται ο καθενας λεει οτι θελει...
    για ρωτα εδω μπας και εχουν.....https://www.siriocenter.gr/Products/Detail/4758/312067

    e36 till death!
    its not what you can say its what you can proοve(denzel washighton-training day film).

  9. #29
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Με 500-600 ευρω βαζεις μια coilover και παυεις ν'ασχολεισαι με συνδυασμους αμορτισερ-ελατηριων ακομη κι αν μετεπειτα αλλαξεις μοτερ.....Ολα τ'αλλα ειναι ημιμετρα....
    Μονο οταν θα καταλαβεις που παει..Λες δεν γ@μιεται,ειναι το ταξιδι που μετραει....

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Stunt Mike For This Useful Post:

    HLIAS - E36 (14-10-13), JimE36 (14-10-13)

  11. #30
    Εγγραφή
    25-07-12
    Μηνύματα
    361
    Thanked
    333
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E60_Arkadia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο πολακι τα εβαλα πριν 2 βδομαδες,αυτο που λες για ελλειψη ισχυει μονο για bmw? μαλλον θα τα συνδυασω με ελατηρια 2ποντα η 3ποντα γτ δεν παλευεται με τα μαμα.
    Τι εννοείς δεν παλεύεται με τα μαμά?


    Μάλλον για BMW θα ισχύει αυτό που είπα...
    Ε36 M44Β19

Σελίδα 3 από 14 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP