Σελίδα 11 από 46 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 452

Θέμα: ios - Γενικη Συζητηση Νο.7

  1. #101
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προσοχή μην σου βγεί μούφα

    Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 850CSI
    Ηταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σα να οδηγας ενα TORNADO - EUROFIGHTER Καταδιωκτικο - Πολεμικο

  2. #102
    Εγγραφή
    08-06-12
    Περιοχή
    Αγιος Δημητριος
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.787
    Thanked
    2567
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Eυχαριστω ολους για την βοηθεια!
    Πηραμε τελικα i phone 4s μαυρο 8g απο Αθηνα 362,80 ευρω!
    Αν το Α είναι η επιτυχία, τότε ο μαθηματικός τύπος είναι Α=Χ+Υ+Ζ, όπου Χ ίσον δουλειά, Υ ίσον παιχνίδι και Ζ ίσον να κρατάς το στόμα σου κλειστό.

  3. #103
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    χαχααχα.
    Στο πα...

    Αντε με γειες!!



  4. #104
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Χρηστο θελω εξτρα καλωδιο φορτισης για το 5S, μονιμα στο αμαξι. Ο πωλητης στο Πλαισιο ειπε οτι οι ιμιτασιον δεν παιζουν με ios 7, θα βγαζει σφαλμα περι "αξεσουαρ δεν υποστηριζεται". Ισχυει? Μονο ο OEM ειναι η λυση? Γιατι θελω και ενα 3m ή 5m οπως ειχα για το 4αρι, για να φερω ρευμα μεχρι το κομοδινο μου χωρις να φαινεται καλωδιο. Downgrade, jb, και οτι αλλο "τετοιο" δεν με ενδιαφερει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fanisk : 08-12-13 στις 02:42

  5. #105
    Εγγραφή
    02-01-11
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.686
    Thanked
    6573
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μιας και η συζήτηση ειναι για iOS να ρωτήσω για το iPad,.... ,

    Πολύ συχνά όταν ανοίγω διάφορες σελίδες στον browser είτε στο Safari είτε στο chrome, κολλάει για ένα δευτερόλεπτο, μαυρίζει η οθόνη, και κλείνει ο browser... Στο Safari μάλιστα σβήνει και ολα τα cookies ... Έχω την εντύπωση οτι το κάνει κυρίως όταν ειναι ανοιχτό κάποιο site τύπου contra.gr που κάνει ανανεώσεις σε κάποιο αγώνα live. Please help.

    Αυτο δε συμβαίνει ποτέ με το iPhone 5. To ipad ειναι το 2.

  6. #106
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρηστο θελω εξτρα καλωδιο φορτισης για το 5S, μονιμα στο αμαξι. Ο πωλητης στο Πλαισιο ειπε οτι οι ιμιτασιον δεν παιζουν με ios 7, θα βγαζει σφαλμα περι "αξεσουαρ δεν υποστηριζεται". Ισχυει? Μονο ο OEM ειναι η λυση? Γιατι θελω και ενα 3m ή 5m οπως ειχα για το 4αρι, για να φερω ρευμα μεχρι το κομοδινο μου χωρις να φαινεται καλωδιο. Downgrade, jb, και οτι αλλο "τετοιο" δεν με ενδιαφερει.
    Να πας στο Πλαισιο και να του πεις "Ο χριστος μου πε να πας να δεις αν ερχομαι"


    Τα φτηνιαρικα κινεζικα ναι δε παιζουν ολα και δε παιζαν ακομα και καποιες φορες σε ios6.
    Στη περιπτωση σου κινεζικο < ΟΕΜ < genuine
    Που το πρωτο δυκολα θα παιζει, το δευτερο κατα 90% θα παιζει και το τριτο εννοειται 100%

    Πανω απο 90cm θα πας θες δε θες σε ΟΕΜ.
    ψαχτο λιγο και βρες με κανα ευρω παραπανω καλωδιο με το τσιπακι μεσα για να στο αναγνωριζει.

    Προσφατα πηρα ενα σεξουλιαρικο με φως που σου δειχνει οταν φορτιζει και παιζει κανονικα.


    Oσο για downgrade/jb κλπ,,,, αγορινα ουτε καν παιζει τετοιο σεναριο!!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagmag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και η συζήτηση ειναι για iOS να ρωτήσω για το iPad,.... ,

    Πολύ συχνά όταν ανοίγω διάφορες σελίδες στον browser είτε στο Safari είτε στο chrome, κολλάει για ένα δευτερόλεπτο, μαυρίζει η οθόνη, και κλείνει ο browser... Στο Safari μάλιστα σβήνει και ολα τα cookies ... Έχω την εντύπωση οτι το κάνει κυρίως όταν ειναι ανοιχτό κάποιο site τύπου contra.gr που κάνει ανανεώσεις σε κάποιο αγώνα live. Please help.

    Αυτο δε συμβαίνει ποτέ με το iPhone 5. To ipad ειναι το 2.
    Με 7.0.4 επανω μιλαμε?
    Ιδιο firmware και σε iphone & ipad?

    Μου κανει για θεμα του site περισσοτερο παρα του ipad οπως το ακουω.



  7. #107
    Εγγραφή
    24-10-12
    Μηνύματα
    396
    Thanked
    496
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χρίστος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πας στο Πλαισιο και να του πεις "Ο χριστος μου πε να πας να δεις αν ερχομαι"


    Τα φτηνιαρικα κινεζικα ναι δε παιζουν ολα και δε παιζαν ακομα και καποιες φορες σε ios6.
    Στη περιπτωση σου κινεζικο < ΟΕΜ < genuine
    Που το πρωτο δυκολα θα παιζει, το δευτερο κατα 90% θα παιζει και το τριτο εννοειται 100%

    Πανω απο 90cm θα πας θες δε θες σε ΟΕΜ.
    ψαχτο λιγο και βρες με κανα ευρω παραπανω καλωδιο με το τσιπακι μεσα για να στο αναγνωριζει.

    Προσφατα πηρα ενα σεξουλιαρικο με φως που σου δειχνει οταν φορτιζει και παιζει κανονικα.


    Oσο για downgrade/jb κλπ,,,, αγορινα ουτε καν παιζει τετοιο σεναριο!!!!



    Με 7.0.4 επανω μιλαμε?
    Ιδιο firmware και σε iphone & ipad?

    Μου κανει για θεμα του site περισσοτερο παρα του ipad οπως το ακουω.
    Φανη,εμενα στο 5 με βολεψε κατι αλλο,μιας και ειχα android,και αφου χαλασα 5 καλωδια φορτιστων κινεζικα και μη,ενα μικρο εξαρτημα το οποιο κανει το micro-usb σε light-pin.Επειδη στα android ειχα καλωδια 3-5 μετρα στο αυτοκινητο βολεψε αρκετα!Οποτε εγω θα σου ελεγα να παρεις ενα τετοιο καλωδιο και να τσιμπησεις τον προσαρμογεα και εισαι ετοιμος!Η ακομα καλυτερα αν εχεις κρατησει το καλωδιο απο το 4,βαζεις εκει τον προσαρμογεα και ουτε γατα ουτε ζημια!
    Αναφερω τον προσαρμογεα,γιατι εγω κακομεταχειριζομαι τα καλωδια με αποτελεσμα τα genuine να μου μεινουν στο χερι,οπως και τα κινεζικα!Ο προσαρμογεας μου πηγε 2-3 ευρω κινεζικος!Σκεψου το!

  8. #108
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Επειδή ενδιαφέρομαι κ εγώ φορτιστή για πενταρι για δώστε κανα link από eBay η από κάπου αλλού που υπάρχουν φθηνά



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #109
    Εγγραφή
    24-10-12
    Μηνύματα
    396
    Thanked
    496
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Xρηστο μια ερωτηση.Βρισκω iphone 4s το οποιο ειναι neverlocked αλλα λενε πως ειναι κλειδωμενο το icloud.Τι προβλημα εχει δηλαδη;Η τιμη ειναι στο πατο 60-70Ε.Σκεφτομαι να το παρω δωρο σε καποιον που θελει να το χρησιμοποιει κυριως για φωτογραφια με συστημα linux.Οποτε δεν θα χρειαστει το itunes.Θα τραβαει κατευθειαν τις φωτογραφιες απο την μνημη!Ευχαριστω εκ των προτερων!

  10. #110
    Εγγραφή
    24-10-12
    Μηνύματα
    396
    Thanked
    496
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ενδιαφέρομαι κ εγώ φορτιστή για πενταρι για δώστε κανα link από eBay η από κάπου αλλού που υπάρχουν φθηνά



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.ebay.com/itm/Premium-Qua...item2ecc8d2591

    https://www.ebay.com/itm/iPhone-5-8-...item43bf8a98f7

    Και για το adapter που μιλησα παραπανω:

    https://www.ebay.com/itm/8-Pin-to-30...item20dc53bb09

    https://www.ebay.com/itm/New-Micro-U...item3cd87d8167

    Κραταω επιφυλαξεις για τα κινεζικα.Περα απο το τελευταιο που πηρα και μεχρι τωρα μου εχει σωσει τα χερια γιατι ερχομαι απο android και τα καλωδια απο το 5 δεν εβγαιναν εκτος αν τα εκοβα
    τα υπολοιπα θα ελεγα να ψαξετε εκτος κινας γιατι μπορει να παρει καποιος και φωτια

  11. The Following User Says Thank You to freddys For This Useful Post:

    dimtz (08-12-13)

Σελίδα 11 από 46 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP