Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 90

Θέμα: Φιμε τζαμια

  1. #21
    Εγγραφή
    14-01-10
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    45
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τα σηματάκια της 3Μ (έβαλα πριν ένα μήνα) είναι τρία σε κάθε μπροστινό τζάμι (οδηγού-συνοδηγού).Δεν ξέρω αν είναι πάντα έτσι,λιγότερα ή περισσότερα,απλά περιγράφω τη δική μου εμπειρία.

  2. #22
    Εγγραφή
    11-01-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    220
    Thanked
    122
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Eγω εχω βαλει την σειρα 3 της Madico.Αψογο αποτελεσμα με εγγυηση εφ'ορου ζωης και που καλη δουλεια

  3. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    328
    Thanked
    473
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αν ειναι 1 κλικ πανω ή κατω, αλλα στη τελικη μεμβρανες ειναι ολες. Μη σε προβληματιζει αυτο, ολες καλες ειναι (3M-Llumar-Global κ.α) εκτος και αν πας σε καμια εντελως "κινεζικη" η οποια θα γινει μωβ στη 2η μερα.

    Προσωπικα εβαλα Llumar λογω του οτι στο προηγουμενο αμαξι του πατερα μου βαλαμε 3M και χασαμε 1 απογευμα να βγαλουμε τα σηματακια 3M γυρω απο τα τζαμια..και ειναι αρκετα!

    Με Llumar και Global δεν εχεις τετοιο θεμα, τις βαζεις και τελειωσες.

    Οι τιμες λιγο-πολυ ιδιες ειναι.. κανα 200αρι χοντρα χοντρα νομιζω, δεν θυμαμαι ποσο εβαλα τις Llumar Alu Light μου γιατι παει καιρος.
    εγώ τα έβγαλα με βενζίνη με το 1ο πέρασμα

  4. #24
    Εγγραφή
    13-01-10
    Περιοχή
    Fangcheng
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    1.354
    Thanked
    1525
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδες ενδιαφερομαι να βαλω φιμε..Σκεφτομαι κυριως για 3ο σταδιο και ειχα ρωτησει πριν καιρο σε γνωστο μαγαζι, περι τα 270 για foliatec τα οποια ομως ηταν καθρευτης.


    Υπαρχει κατι αντιστοιχο απο την Llumar?Αν ναι σε τι τιμες να υπολογιζω περιπου?

  5. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Οι επώνυμες μάρκες 3M-Global-llumar περιέχουν μέταλλο στην μεμβράνη ?
    Λένε οτι το μέταλλο που περιέχουν οι μεμβράνες στην σύνθεσή τους επηρεάζει το σήμα των κινητών,των φορητών gps αλλα και το εξωτερικό ογκομετρικό που έχουν κάποιοι συναγερμοί.
    Το έχει ψάξει κανείς ????

  6. #26
    Εγγραφή
    14-01-10
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    45
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skyline_IS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδες ενδιαφερομαι να βαλω φιμε..Σκεφτομαι κυριως για 3ο σταδιο και ειχα ρωτησει πριν καιρο σε γνωστο μαγαζι, περι τα 270 για foliatec τα οποια ομως ηταν καθρευτης.


    Υπαρχει κατι αντιστοιχο απο την Llumar?Αν ναι σε τι τιμες να υπολογιζω περιπου?
    Η τιμή μου φαίνεται υπερβολική.Σε Ε46 κάμπριο πλήρωσα κάτω από 200 (μεμβράνες 3Μ).

  7. #27
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δε μου λετε λεβεντες το δικο μου car ειναι χρωμα ασημι (ε46) με μαυρα καθισματα και μαυρο ουρανο-κολονακια και επειδη σε μια εβδομαδα θα παω να το περασω φιμε η γνωμη σας θα με βοηθουσε πολυ, επειδη στο 36αρι που ειχα ηταν πολυ σκουρα δε φαινομουν καν μεσα και δε μου αρεσε, λοιπον τι μου προτεινετε?????????

  8. #28
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Πρώτο στάδιο γκρί και θα είσαι εντάξει.

  9. The Following User Says Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    dimtz (16-05-10)

  10. #29
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    κατι αλλο κανεις?????????

  11. #30
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εγώ θα πρότεινα 2ο στάδιο στα μπροστά και 3ο πίσω, ή 2ο σε όλο το αυτοκίνητο (εννοείται εκτός παρμπρίζ, για λόγους ασφαλείας κυρίως και επίσης γιατί θα σε γράφουν για το τίποτα και για να μη σκοτεινιάζει πολύ). Η δεύτερη επιλογή είναι πολύ νορμάλ από άποψη σκοτεινότητας, αλλά και η πρώτη, αφού τα μπροστινά τζάμια θα είναι 2ο στάδιο και θα φαίνεσαι μια χαρά απ'έξω.

    Πάντως, δεν παύει να είναι παράνομο, αφού στα μπροστινά τζάμια επιτρέπονται ουσιαστικά μόνο οι σχεδόν αόρατες μεμβράνες, αλλά μέχρι στάδιο 2 δύσκολα κόβουν κλήση...
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP