Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 55 από 55

Θέμα: Ε60 Μ5 για ανταλλακτικα

  1. #51
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    2 ευρω το αλογο
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  2. #52
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ααααααααρρρρρωωωωωσσσσσσσ στττττιιιιιιιιιισσσσσαααα ααα!!!!!

    1000 ευρω θα εδινε καποιος μονο για τα ψυγεια/ιντερκουλερ μπροστα!!!!....εκτος αν αποφασισε να "καθαρισει" την αποθηκη και τον......ΧΑΡΙΖΕΙ!!!

  3. #53
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα, Κρυονέρι
    Μηνύματα
    1.132
    Thanked
    1055
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Στέφανε καλέ μου άνθρωπε, τι γίνεσαι? Άστα Στέφανε, έδωσα το rallye για να ηρεμήσω με το modification, αλλά που να ήξερα τι θα με περίμενε όταν αγόραζα αυτήν την 5άρα χαχαχαχα Αρρώστια...
    Ναι αλλά "ωραία" αρρώστια!!!

  4. #54
    Εγγραφή
    04-01-10
    Περιοχή
    Νεο Ηράκλειο-Μεταμορφωση
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    856
    Thanked
    1112
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    ααααααααρρρρρωωωωωσσσσσσσ στττττιιιιιιιιιισσσσσαααα ααα!!!!!

    1000 ευρω θα εδινε καποιος μονο για τα ψυγεια/ιντερκουλερ μπροστα!!!!....εκτος αν αποφασισε να "καθαρισει" την αποθηκη και τον......ΧΑΡΙΖΕΙ!!!

    Αρη αν υπηρχε αυτη η τιμη να εισαι 100% σιγουρος οτι θα ηταν ηδη στο γκαραζ μου,μπορει να μην το εβαζα ποτε πανω στο αμαξι αλλα θα το εκανα ενα ωραιο γυαλινο τραπεζακι για το σαλονι μου.
    Καθε μερα παρακολουθω το car για διαφορα πραγματα και νομιζω οτι υπαρχουν ευκαιριες,εχω βρει μια αλλα δεν θα πω τιποτα παραπανω γιατι δεν ξερω ακομα αν θα προχωρησω,αυτη η ποτ@ν@ η εφορια δεν λεει να μας δωσει τα λεφτα μας πισω οποτε ολα μπαινουν στον παγο.

  5. The Following User Says Thank You to nikos-Mpacket For This Useful Post:

    aristent (08-02-11)

  6. #55
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos-Mpacket Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρη αν υπηρχε αυτη η τιμη να εισαι 100% σιγουρος οτι θα ηταν ηδη στο γκαραζ μου,μπορει να μην το εβαζα ποτε πανω στο αμαξι αλλα θα το εκανα ενα ωραιο γυαλινο τραπεζακι για το σαλονι μου.
    Καθε μερα παρακολουθω το car για διαφορα πραγματα και νομιζω οτι υπαρχουν ευκαιριες,εχω βρει μια αλλα δεν θα πω τιποτα παραπανω γιατι δεν ξερω ακομα αν θα προχωρησω,αυτη η ποτ@ν@ η εφορια δεν λεει να μας δωσει τα λεφτα μας πισω οποτε ολα μπαινουν στον παγο.
    Nικο πηρα τηλ.ετσι απο περιεργεια και μου ειπε οτι πουληθηκε η μηχανη με πισω αξονα/σασμαν κλπ.12,000 ευρω....και ειχε μονο 8000χιλ.....λεει οτι εμπορευεται ανταλακτικα απο Γερμανια ,μονο ομως μηχανικα,με κυριο ογκο την αντιπροσωπεια της BMW....φαινοταν κουτα το μοτερ/δισκοφρενα κλπ......

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP